0 oy
151 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Merhaba kızlar size sorum şu neden ben daha önce erkek kardeşim geldi evlenene kadar yanımda kaldı o gitti görümcem boşandı yanıma geldi oda gitti şimdi diğer erkek kardeşim geliyo Çalismsk için yanımda kalacak ama ben çok rahatsızım eşimle vakit geciremiyorum aferdersiniz rahatça banyo ma giremiyorum hep bı tedirginlik ayaklarına dönmekten yorgun düşüyorum kötü olmayalım hatırlarını yikmiyim diye bişey diyemiyorum...

7 Cevaplar

0 oy
(2,098 puan) tarafından
Düşüncesizlik saygısızlıktan başka bişey değil. Yani bizim ki de iyi değil ama eşim başta koydu tavrını benim kardeşlerim misafirliğe bile çekinerek geliyo. Abim akıllı uslu gelir gider ama kardeşim içme dediğim halde evde sigara içer sabaha kadar oturur akşama kadar uyur. Bana zararı yok tabi ama eşimle huzurumuz kaçıyo illaki. Bide gelip yanımda kalacak çalışacak çok gereksiz ve saçma yani 1 gün değil 2 gün değil ne alaka. Annen baban da mı demiyo oğlum uşağım böyle saçma şey mi olur diye. 
-Reklam-
0 oy
(214 puan) tarafından
Görümcen falan nasıl gelip yatıyor ki  valla iyi rahatlık ben annemin evinde iki gün kaldım rahat edemedim birde bana gelen insanlarda rahat aman tavrını köy 
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Sen hayir demektikce semer vuran cok olur
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Annene söyle eşim izin vermiyor de yada ben rahat değilim de 

Evin bekar evi değil aile evi 

Bunu unutmuş olmalı sen hatırlat 
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Çok tuhaf gelıyor bana ys kocaman insanlar uzun süre nadı rahat edıyorlar. Eşin de çok iyi heralde kafalarına göre gelip kalıyorlar
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Diceksin ama çekirdek aile hayatın daha önemli çünkü kardeşin iş ev bulana kadar idare edersin ama bu süre bir ayı geçmemeli kırmayım kırmayım diye kendini yipratırsın sonra en ufak şeyde bir lafla öderler sana 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 264 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Uh dgshs (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 199 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 521 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 697 göst.