+1 oy
846 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben artık serseri gibi motor binemicem diye ağlamiştım :) sorumluluk bilinci bi taraftan hormonlar bir taraftan vurmustu :D

Bir de şey vardı hepiniz jean, boyfriend giyiyosunuz ben surekli  elbise mi giycem hic tarzim degil diye ağlamıştım:D

67 Cevaplar

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bende ilk zamanlar hamile olduğumu bimiyordum sürekli uyuyordum yatak odasına gidiyordum pat uyumuşum koltuğa yatıyoum pat uyumuşum. Sonra bi gün kocam merak etmiş odaya gitti gelemdi diye bir şey alıp gelcektim. O girince uyndım oturdum ağladım uyumak istemiyorum kendimi kontrol edemiyorum diye. O bana çok gülüp dalga geçmişti ama ben çok sinirliydim. Sonra hamile olduğumu öğrendim. 
-Reklam-
0 oy
(1,480 puan) tarafından
Ne ağladım ne güldüm hormonlar gayet normal seviyedeydi
(482 puan) tarafından
Masallah :)
0 oy
(315 puan) tarafından
Dişçiye gittik geçen hafta dolgu yaptırdım 2 dakika yağmurda eşimin arabayla gelmesini beklediğim için yarım saat kadar ağladım çok dalga geçmişti benimle
(482 puan) tarafından
Hamişler bekletilemez o kadar :)
(315 puan) tarafından
Bencede çok ağlamıştım hüngür hüngür:))
0 oy
(1,928 puan) tarafından
1 kase makarna salatası vardı ve eşimle yemek için kıyamadım onsuz yemeye.. Sonra baktım eşim yemiş çok ağlamıştım. 
(482 puan) tarafından
Kiz cik yola  sen gelene kadar en guzelini yapiyim kiyamam yaaa ')
(1,928 puan) tarafından
Çok tatlısın Allah razı olsun. Geldi geçti neyseki :)
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Sadece sola dönüp yatabiliyorum diye ağlamıştım 
(482 puan) tarafından
Çok tanıdık yaa ben de jean giyemiyorum diye cok aglamistim
0 oy
(269 puan) tarafından
eşim beni birakip oglumla dişariya gezmeye gittiler diye agladim
(482 puan) tarafından
Vicdansiz eniste püü
0 oy
(127 puan) tarafından
Benim yatak odam koyu renk birgün temizlik yaparken sildikce sanki hiç tozu alınmamış gibi duruyordu oturup  bir güzel ağlamıştım
(482 puan) tarafından
Hakli bir aglayis hormonlar masum gibi geldi bana :) ay ne sinir olurum yaptigim.temizlik belli olmazsa
0 oy
(875 puan) tarafından

Yemeğin tuzunu az olmuş diye kendimi odaya kapatıp 1 saat boyunca ağlamıştım 

Kış ayında hemen hasta oluyorum babamla da görüntülü konuşuyorduk kız kardeşim bizdeydi üstümde kısa kollu vardı babamda bal işte kısa kollu giyersen hasta olursun işte dedi diye telefonu suratına kapattıp 2 saat ağladım babam bana böyle dedi diye kız kardeşim zar zor sakinleştirmişti 

Ay resmen rezillik :D :D :D

0 oy
(3,850 puan) tarafından
Kardeşimin görüştüğü kişi ilk buluşmadan elini yurmak istemişti, kötü niyetli dıye salya sümük aglamıştım gözlerim şişene kadar. 
(482 puan) tarafından
Kardesinin elini mi tutmak istemisti. Ay kiyamam.cok masum yaaa ") kimbilir neler gecti aklindan ben de asiri korumaciyim kardesime karsi allah hayirli kisilerle karsilastirsin
(3,850 puan) tarafından
Kız kardeşim dediğim benle yasıt evlenmş bosanmıs felandı yazık diye üzülmüştüm
(482 puan) tarafından
Yasasin ablalik kiz kardeslik
0 oy
tarafından
Eşim denizde üzerime su sıçratti diye ağlamıştım halbuki heryerimde ıslaktı 

Eşim yastigima yattı diye ağlamıştım 
(482 puan) tarafından
Bunlar cok tanidik ya :)
0 oy
(48,647 puan) tarafından
tuvalet kapisini sokup ice acilan degilde disa acilan yapıyodu kaynim esimde ona yardim ediyodu bende kızımın cicilerini utuluyodum ve o gun doğum gunumdu ne icindi unuttum esim bana memnuniyetsizsin demişti ona cok ağlamıştım ☺️☺️☺️
(482 puan) tarafından
Soylenir mi yaa hamiş kadına şoyle seyler püü
(48,647 puan) tarafından
aklima geldi cakayim bj tane ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Ben ikinciye hamileyken ota boka ağlardım ama en çok ben tekrar nasıl ameliyat olacam karnımı yine kesecekler deyip durup durup ağlardım ayyy birde oğlumu kime bırakıcam da hastaneye gidecem diye çok ağladım ahahaha şimdi bebis 4 aylık oldu bile:)
(482 puan) tarafından
Oiy ma0sallahh Allah  bağışlasın  ") bilince de zor tabi ilk gebelikte karambole gidiyoruz valla
0 oy
(853 puan) tarafından

Eşim dışarda çalıştığı  için sürekli döner  tarzı yiyordu  bana al dediğimde  zamanı olmadığı  için  almıyordu . Onun için ağlamıştım . Sonra aldı ama yemedim. Ne kadr saçma  ama Yine olsa yine yaparım :angel:

(482 puan) tarafından
Bence sacma degil yaa surekli ve ustune ustluk hamileyken :[ ben olsam hamile degilken bile cok kizardim püü
0 oy
(3,595 puan) tarafından
Hava çok sıcak bıktım artık diye ağlamıştım heidinin buyukbabasini bırakıp şehre gittiği bölümde çok ağlamıştım 
(482 puan) tarafından
:) guldum buna
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Hamilelikte degilde doğumdan sonra oğlumu hemsire geldi yoğun bakima alicaz dedi o zmn cok aglamistim tulumu vardi oglun ona sarılıp uyuyodum yatiyodum hatta hemise geldi nabzimi olcemye cokmu agliyosun cok düşük cikiyo dedi sutun olmaz dedi o zmn biraktim bebeğime süt olsun diye 
(482 puan) tarafından
Kiyamam kuzumm seninki haksiz biraglama degilmis '( bebisin iyidir ama simdii
(1,048 puan) tarafından
Çok çok çok şükür iyi yasima 2 hafta kaldi zaman ne çabuk geçti anlamdim valla
0 oy
tarafından
Eşim yagmurlu havada çarşıya götürmedi diye sabaha kdr ağladım 
(482 puan) tarafından
Sen de su bile verme kiz yagmurlu havada püü gerci adam hasta olma diye yapmis olabilir ama olsun
(134 puan) tarafından
Hiç sebebsiz yere ağlamadım hep eşim ağlattı sağ olasıca helende bu sabah bile aglattı ama bir kere midem yanıyor diye çok ağlamıştım soda bile almadı market evin karşında olmasına ragmen
(482 puan) tarafından
Bu yorum beni 17 yerimden bicakladi ya
(134 puan) tarafından
Boşver be canm hayat deyip geçiyorum artık payıma bu düştü deyip :) :(
tarafından
Daha 2aylıktım üşütürsün düşük yaparsın dedi korktu iki saat sonra götürdü ama
0 oy
(13,687 puan) tarafından
Allerjik rinitim var benim hamileyken burnum 9 ay boyunca iptal oluyo asla açılmıyor ağzımdan nefes alıp veriyrm ve bu çok yorucu.

İki gebeligikde de buna agliyodum
(482 puan) tarafından
Cok hakli bir sebep bence
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Eşimden tatlı istedim getirdi sonra 1 dikim aldı tatlıdan niye aldın bebeğimin riskini yiyorsun diye ağlaya zorlaya 1 kilo tatlıyı tek gomustum hahaha bide gece 3 te durduk yere niye uykudan uyandım diye ağlamıştım :D 
0 oy
(2,136 puan) tarafından
İlk aylarimda midem çok bulaniyordu.

Oğlumda hiç yemek yemeyen bir çocuk sadece şehriye çorbası içerdi.

Artık o çorbayı görmekten midem bulanıyodu her icirdigimde ağlıyordum.:))
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Sahibindenin reklamı vardı babası kızı için arabasını satıyordu üniversiteden mezun olunca kızı da arabayı babasına geri alıyordu bunu her izlediğim de ağlardım

Kuzenimi annesi küçükken çok döverdi kuzenimi gördükçe yengem seni çok dövüyordu ya diye ağlardım 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 303 göst.
0 oy
38 cevap 933 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mavirane (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 244 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 309 göst.

379,370 soru