+1 oy
849 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben artık serseri gibi motor binemicem diye ağlamiştım :) sorumluluk bilinci bi taraftan hormonlar bir taraftan vurmustu :D

Bir de şey vardı hepiniz jean, boyfriend giyiyosunuz ben surekli  elbise mi giycem hic tarzim degil diye ağlamıştım:D

67 Cevaplar

0 oy
tarafından
cola icemiyorum die aglamistim
-Reklam-
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Yaa o kadar çok saçma şeye ağladım ki hangisini yazcam aklıma gelmedi bı an TV'ye mi aglamadim eşime mi aglamadim yürürken mi aglamadim ulan hep ağladım ama en saçma şuydu sevgililer gününde eşim bana orkide aldı çok severim büyük boy önce sarıldım sonda ağladım sen beni düşünmüyorsun dusunseydin ince hediye alırdın gittin bana hazır çiçek aldın yok düşünüyorum şuan napsin adam kendj mi üretseydi çiçeği :D bide fiyatı yüzünden ayrı ağladım herhalde adam bana daha çiçek almaz sjshsjs
0 oy
tarafından
Kurabiyeye sekil veremeedim diye ağladım:)
0 oy
(7,711 puan) tarafından
Hiç ağlamam ya çok duygusuzum herhalde hamilelikte bile 

Sadece bir keresinde eşime aşırı sinir olmuştum oturup hüngür hüngür ağladım o kadar 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Ben bi çizgi film izlerken ağlamıştım şuan hangisi olduğunu hatırlamıyorum 
0 oy
tarafından
Çok şey için ağladım sonra ne oldu diyince ailemi özledim diyip birde onun için agladim
0 oy
(622 puan) tarafından
Tosbik kendine yeni arkadaş bulmustu Niloya ağlıyordu bende ağlamıştim tosbige sinirlenip sonra eşime gordunmu bak tosbik napti filan diyip ağlıyordum eşimde gülmeye başlayınca ona da trip atıp agliyordum shshsjsj

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 303 göst.
0 oy
38 cevap 933 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mavirane (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 244 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 309 göst.

379,447 soru