0 oy
408 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kızlar eşim işyerinde çalışan güvenlik görevlisinin oğlunun düğününe gitti benimde haberim yoktu. Aksam geldi gidecem dedi. (Gecen hafta gitmem demisti). Diger arkadasi eşini götürecek. Neden dedim çünkü daha önceden onlarin kapıcılıgıni yapmış ailesini tanıyorlarmis dedi. Sen kimseyi tanimiyorsun sen gelme dedi. Evlendikten bu yana  4 5 arkadasi evlendi sadece birine götürdü digerlerinin hicbirine götürmedi. Kimseyi tanimiyorsan gerek yok gitmene diyor. Gerek duysan zaten götürürsun dedim. Sacmaliyorsun dedi çıktı erkenden gitti hatta.

33 Cevaplar

0 oy
(13,824 puan) tarafından

Diğerinin eşi geliyorsa ben neden gidemim tanımam mi lazım eşim var işte eşimin de bir ailesi haliyle eşim demek biz demek:D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşimde gidicem arkadaş düğününe sen tanimazsin hem çocuk var yolculuk zor olur dedi bide başka şehire gidilecekti ama bende ya benle ya hiç dedim oda benimle.gitti.el.mahkum :))
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ben veriyorum canım çünkü ben düğünleri hiç sevmem eşimde yıllardır yılmadan usanmadan her defasında teklif eder her defasında redderim teklif etmese de zaten sorun etmem 
0 oy
(3,258 puan) tarafından
Gider ama ben gideceğim yeri bilirim gelecem desem gelme demez
0 oy
tarafından
Tabiiki de gidebilir. 
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Tek gitmesi değil ama bence tavrı hoş değil sana söyleyebilirdi senin işin olur vs eşin tek giderdi.
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Eğer erkek arkadaşları ile gidiyorsa, kimse eşiyle gelmiyorsa gitmem ama diğer türlü giderim. Düğünde zaten gürültü oluyor, sohbet edilmiyor yani kimseyi tanimamak sorun değil. Arkadaşlarının eşleri ile oturursun yani bana garip geldi 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ben sahibi değilim eşiyim böyle durumlarda önceden haber verir zaten benim gideceğim yer olmadığında tek tabiki gider diğer türlü beraber gideriz der zaten 
0 oy
tarafından
Bacim esim 5 yasinda mi izin vereyim. Koca insana izin  nedir.
0 oy
tarafından
Ben ilk evlendigimiz ay ev sahibimizib vardı dügünü eşim önceden tanıyodu onları da dedi gideyim sen sıkılırsın bende gitmemiştim ne olacak ki gitsin tek şöyle görünüp yalnız bırakmadık sizi gibisinden geri gelir belki o düşüncededir
0 oy
tarafından
Hiç sevmez düğünleri. Evlendik evleneli 1 kere gitti bensiz. Oda başka sehirdeydi. Ben yeni doğum yapmıştım. En yakın kankasiydi mecbur gitti. Hiç sıkıntıda etmedim 
0 oy
(4,939 puan) tarafından
Şuan düğünde i gtvem dedi tamam dedim hoş gel dese gitmem oda ayrı bi konu ;)
0 oy
(532 puan) tarafından
Ben hep diyorum bana dokunma kendin git . Tanimiorum etmiyorum ne işim var. Bide kıskanç onu giyme bunu giyme uğraşamam sahsen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 435 göst.
0 oy
43 cevap 612 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,565 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu