0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Arkadaşlar selam doğuma 7 hafta kaldı  eşim çok istiyordun bir an önce kullanman icin şimdiden aldım  diyerek doğum hediyemi önceden verdi pırlanta tamtur yüzük su yolu bileklik ve küpeler almış canım benim.  Neyse verdi hediyemi sonra mahcup şekilde gülerek bana da olcak mi doğum hediyesi dedi o kadar tatlı dedi ki demekki onun da gönlü istiyor eminim hediyesinde degil o kıymeti yaşamak istiyor. :) Ben de tabiki sana da var sen de baba olacaksın  sonuçta  dedim. Sizce ne almalıyım. Benden hiçbir şey sakınmaz ve eminim  bir tane daha öyle genel istediğim şey vardı onu da alıcak doğumda. Siz eşinize baba oldun hediyesi aldınız mı? Neler aldınız 

Eğer alacak olsaydınız ne alırdınız? 

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kızını verecem kucağına daha ne alım hahaha şaka şaka ben eşime hediye alır miyim bilmiyorum gerçi eşim de bana alır mı onu da bilmiyorum bakalım son 99 gün kaldı 
(482 puan) tarafından
Yiaa  kiyamam evet en guzel hediye evlat ama benim esim heves etmis belli kirmicam hevesini insallah :) Allah saglikla kavustursun ins bizim de 49 gun kaldı
-Reklam-
0 oy
tarafından
O bana aldı da brn ona almadım 
(482 puan) tarafından
Anladim canim
0 oy
(1,404 puan) tarafından

Kocam doğurmadi ki ona aliyim :D 

Ama senin ki istemiş belli ki sevdiği şeyleri sen daha iyi bilirsin 

(482 puan) tarafından
Cok cesitli ve cok farkli  hobileri zevkleri var bakalim soyle orijinal bi hediye bulmak istiyorum :)
0 oy
tarafından
Almadım,kocaya doğum hediyesini de ilk kez duyuyorum bir komik geldi :)
(482 puan) tarafından
Bebekte onun da katkisi var kiz düşününce  mantikli aslinda ashshsh
tarafından
Ayy iyi de anne oldun hediyesi değil bence doğum hediyesi,o kadar zorluklarla doğurdun hediyesi:) aşkım ben bölünerek çoğaldım :)
(482 puan) tarafından
Fsdjhfd bölünerek  çok iyiymiş:)
tarafından
Akahsj keşke mümkün olsa ya :)
0 oy
(809 puan) tarafından
Oda almadı bende almadım 

Hediye beklentisi içinde girmedim hiç 
(482 puan) tarafından
Aslinda ben de illede dogum hediyesi isterim dememistim de altin takılırımı beyaz altinla degistirmek istedigimi su yollarina heves ettigimi soylemistim kendisi de oyle dusunmus sagolsun:)
(809 puan) tarafından
Ne güzel düşünmüş almış kocan
0 oy
(11,153 puan) tarafından
Ben anneler gününde doğum yaptım saksı çiçeği almış ben bisi almadım 
(482 puan) tarafından
Anladim canım
0 oy
(2,997 puan) tarafından
Yani eşim bana aldı doğum hediyesi halbuki ben birsey istememiştim ben eşime birsey almadım aklıma bile gelmedi:)) Ama esiniz size tatlı tatlı sormuş bence siz alın begenebilcegi almak istediği birsey varsa tercihinizi ondan yana yapabilirsiniz 
(482 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim:) valla gönül dünyaları almak istiyor inşallah  güzel  çok mutlu olcagi bir şey bulabilirim
0 oy
tarafından
Bende almadım o bana qldi. Qma sogum gününe istediği montu qldim. :)
(482 puan) tarafından
Geçen sene doğum gününde ben de begendigi montu almıstım :)
tarafından
Hee ben dağa vermedim. Ekimde vercem
(482 puan) tarafından
Birlikte nice yillari iz olsunn insallah canim :)
0 oy
(12,749 puan) tarafından
Bana alan olsaydı ben de alırdım. ya çok istediği bir şeyi al ya da çocukla ilgili anlamlı bir hediye bulmalısın 
(482 puan) tarafından
Safkan kurdumuz var ona disi kurt  istiyo en cok  kredi cekmem gerek acilen :D
0 oy
(112 puan) tarafından
Doğum hediyesi olarak almadım ama eşim doğumdan iki ay sonra göreve gitti. Bende oğlumuzun üçümüz fotoğraflarının olduğu bir kupa yaptırdım. Yanında götür çay kahve içerken bizi hatırla demiştim. Çok hoşuna gitmişti 
(482 puan) tarafından
Cok guzel bir hediye olmus :)
0 oy
(2,972 puan) tarafından
9 ay canım çıktı onun yüzüne birde hediye ben mi alayım nzkajdb
tarafından
Valla hı doğru söylüyorsun.  Ben 9 ay tukmugumu yutamadim üstüne 100 kilo oldum
(2,972 puan) tarafından
Hah işte tam da öyle
(482 puan) tarafından
Yiaa yicem az cekmiyoruz cidden :)
0 oy
(446 puan) tarafından
Hayir canim almadi. 3 senedir evliyim 3. Dogum gunum gelecek hicbirinde almadi onun 3. Dogum gununde ben almadim.  İlk ikisinde tisort ve gomlek aldim begenmedi.b3nde almadim dogrusu artik 3 sene icinde evlilik yıldönümünde 1 kere tektas aldi 10 yıl hediye isteme dedi. 2 kerede cic3k aldi
(482 puan) tarafından
Gonul etmek o kadar kolay ki aslinda yolda yururken durup bir cicek koparip vermek eve gelirken 1 cikolata getirip senin icin aldim demek bile gonlu hos eder erkekler neden boyle ah :(
(446 puan) tarafından
Yani benimde öyle Cook büyük seylerde gozum Yok inan. Kalkip bana araba al demiyorum yani. Dedigin gibi 1 cicek beni cok cok mutlu eder veya yemek ya0ma diyip sevdigim yemegi getirmesi beni cok mutlu eder. Ptesi evlilik yıldönümümüz ben bisey almadim paramda yok zaten onunda alacagini sanmiyorum
(482 puan) tarafından
Insallahh bir hosluk yapar eniste aminn:)
(446 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Hastaneye çok güzel bi yazı yazdığı rengarenk çiçek alıp geldi birde bilezik yaptırmıştı. Ben ona birsey almadm eşinize siz de bebeği ilk kucağına aldığı resmi telefon kılıfına bastırabilirsiniz
(482 puan) tarafından
Güzel fikir teşekkür ederim
(1,386 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Ne ben ona ne o bana aldı. Bir çiçek daha yoktu. Birde ölümden döndüğüm halde
(482 puan) tarafından
Erkekler kapatilsin püü
0 oy
tarafından
Yok ben almadm canm 
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Ben doguruyorum onun bana alması lazim☺️
0 oy
(896 puan) tarafından
benmki bi cicek almadi o kadarda dedim şu cicekten al hee heee dedi gittti babasina sigara aldi parasi yok diye cicek bile almayan adam babasina gelince aliyorsa bi b.k almam ona
(482 puan) tarafından
Bak yaa :/
0 oy
(48,491 puan) tarafından
ikimizde birbirimize ucun birini aldik☺️
(482 puan) tarafından
Ya :)
0 oy
(169 puan) tarafından
Doğum yaptım 1 çiçek bile almadığı gibi doğum yaptığım gün utanmasa beni dovucekti gebersin gitsin ne hediyesi bu arada size de maşallah kuzum hep böyle muti Mesut olun inşallah 
(482 puan) tarafından
Amin insallahh . Ama neden boyle oldu cok Uzuldum yaa insallah kendine gelmistir esiniz :(
(169 puan) tarafından
Aynı halt nefret ediyorum onda onun yüzünden erken doğum yaptım 1700 gem çocuk ciğerleri gelişmiş diye küveze almadılar dokunmya korkuyordm el kadar di annem dedi ki oğlum bize gelsinler 1 hafta kızım da kendini toplasın bebek çok küçük yeni doğmuş yapmış kadının ne işi var baba evin de dedi anneme bağırdı tartıştık baya itekledo beni düşücektim neredeyse kız dikişlerim çok acımıştı hiç unutmuyorum  eve getirdi beni çıktı gitti abisi güle 3 gün eve gelmedi kızına bakmadı hâla bile bebeğim hasta olur hastaneye gitmem için çıkarı 5 TL para vermez gecenin 3unde tek başıma hastaneye gittiğim oldu o evde horul horul uyurken ona asla Hakkım helal değil nefret ediyorum
(482 puan) tarafından
Cok uzuldum keske sana sarilabilsem tam su an Allah hidayet merhamet versin
(169 puan) tarafından
Saol canım benim teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 626 göst.
12 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,363 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Azram (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 489 göst.
28 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 837 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,215 soru

11,319,932 cevap

34,765 kullanıcı

...