0 oy
536 göst.
Aile kategorisinde (673 puan) tarafından
Hanımlar hamileligimin son haftalarında yım 37+5 .. eşim ısrarla ailesinin komple gelip bizde kalmasını istiyor şimdiden.. ben istemiyorum bir akşam ben uyurken gidip habersiz görümcemi getirdi bir uyandım görümcem başımda .. sözde bana yardım olsun diye getirmiş ama arada bir evi süpürüp bulaşık yıkıyor onun dışında kocam işten gelene kadar odadan çıkmıyor.. doğumdan sonra da kaynanam ve diğer iki görümcem gelip 1.5 ay bizde kalacaklarmis psikolojim o kadar bozuk ki günlerim zehir oldu evde başkası var diye düzenim de kalmadı ne yapacağımı bilmiyorum .. istemiyorum deyince sana yardım ederler falan diyor annen gelsin doğumda bir hafta kalsın yeter diyorum kızlar ne yapacak diyor ... Ne yapmalıyım her işime karışırlar lohusayken bir de bunlarla mi uğraşacam ben

21 Cevaplar

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Dogumdan sonra bebekle kari koca basbasa kalmali hayat musterek kocan bakmali sana ve bebegine  ... Dogan bebege baskalari bakinca erkek babaligi anlamiyor bile ilk gunden itibarn bezini degistirsin giydirsin bag kursun evladiysa isten 1 hafta izin alip kendi baksın tartisma cikarabilirsin ben bu cocuklari anana guvenerek dogurmadim. Senle beraber bakacagiz kimseye ihtiyac yok diye
(673 puan) tarafından
Zaten babalık izni olacak doğumda eşim karayollarinda çalışıyor ama yanımızda birileri olsun diyor
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 243 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mersal (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 431 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 448 göst.
25 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Minakaloji (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy