0 oy
653 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar ben halı örtüsü aldım ya sabah post açmıştım zaten. Komşum gördü halı örtüsünü gereksiz buldu sizce gereksiz mi?  Gerekli mi? Ben gerekli buluyorum sobalı müstakil ev sonuçta mecburi kullanıyorum eh birde küçük bebeğim var 

Temizliğe de düşkünüm sürekli çıkarıp silkelemem ama yıkarım ayda bir

36 Cevaplar

0 oy
(431 puan) tarafından
Halı silmeyi tercih ediyorum:D
(1,618 puan) tarafından
Dizlerine kollarına yazık aşkom
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kuzum her çocuklu evde olması gereken birşey bence bende hem mutfakta var hem oturma odamda 
(1,618 puan) tarafından
Evet canim iyi oluyor
0 oy
(7,965 puan) tarafından
İnsanlara göre değişir kimisi için gereksiz kimisi için ihtiyaç bende kullanıyorum ve mecburum kanepelerim yok halılar rengarenk ayrı eve çıkınca eşimin arkadaşının annesi verdi güzeller ama takım değil ben halı.ortusu ile hepsi aynı renk yaptım çok şık oldu iyiki halı örtüsü var
(1,618 puan) tarafından
Aynen canım benim kanepelerim eski halılarım eski ama örtülerle yepyeni oluyor
(7,965 puan) tarafından
Aynen vala bende çok seviyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Alerjik çocugum oldugu için salon ve odasının halısını antibakteriyel yıkanan halı aldım salon halımı hole serdim altı fayans diye kalın olsun dedm ama alerjisinden dolayı örtü seriyorum halıma yün halı çünkü, o yüzden bana evde en gerekli bir parça örtü
(1,618 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ben pek sevmem ama bitane halim var evlenirken aldım o zamanlar ne halıdan ne biseyden anlardım naylonmuş ne varsa üstüne yapışır süpürürsün çıkmaz pis bisey yenisini de alamadığımdan örtülü olarak kullanıyorum onu
(1,618 puan) tarafından
Hele birde saçlarin dökülüyorsa:)))
(3,259 puan) tarafından
Uuff hiç sorma :$
0 oy
tarafından
Vala halı ortum Yok ama kilim seriyom halının üstüne oda taoplaniyor halilarim beyaz 3cocuk gereksiz diyen gendinisi gerkesizdir
(1,618 puan) tarafından
Hahahahahahahajajajajajah
0 oy
tarafından
Kullanmıyorum ama özellikle salonuma alıcam
0 oy
(13,197 puan) tarafından
Ben kaloriferli apartman dairesinde oturuyorum oturma odam salonum bir küçük çocuğum var o yüzden ben gerekli olduğunu düşünüyorum yani bembeyaz salon halim var en ufak bir şey düştüğünde yıkamaya gönderemem sonuçta 
(1,618 puan) tarafından
Evet fiyatlar uçuyor
(13,197 puan) tarafından
Kız bir de git gel bir süre açık kalıyor her yer
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Bwn nefret ederim ortuden kilimden paspasdn
(1,618 puan) tarafından
Bende önce sevmezdim
(1,248 puan) tarafından
Kizim var halada sevmiyim
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Şöyle kaliteli düzgün bişi bulsam ben de alcam. Kayıyor bi yer toplanıyor kötü görünüyor vs yorumlar olduğu için güvenip alamadım. Çok parlak bi fikir, tebrik ederim kim akıl ettiyse:) 
0 oy
(457 puan) tarafından
Cocuklu eve çok gerekli bir şey
0 oy
tarafından
Ben kullanmıyorum gerek yok halılar kirlenirse yıkamaya yolluyorum 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Halimi kullaniyoruz òrtümü belli degil ben sevmiyorum 
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Küçük çocuk varsa gerekli yoksa gereksiz 
0 oy
(261 puan) tarafından
Bencede kullanisli, birde halindan sklirsan yeni hali almak yerine örtüyle evin havasini degistirebilirsin. 
0 oy
tarafından
Aslında çok gerekli bizim halı ayda bir temizliğe gidiyor çocuklar kirletiyor bende var ama hiç memnun değilim kullanmıyorum kayıyor çünkü yakistiramadim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 529 göst.
0 oy
3 cevap 95 göst.
0 oy
18 cevap 718 göst.
0 oy
29 cevap 603 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu

380,511 soru

11,392,767 cevap