0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde (2,104 puan) tarafından

image

Oturma odasi camini sildim bu arada kizlar bilmeyenler vardir belki sampuanli su ile cam tertemz oluo durulamaaya gerek bile kalmio ilk defa oyle sildm inanilmaz begendm ben dun bimden cam bezi aldm onla kuruladim ama inanin gerek bile yok zerre dalgalanma olmadi hadi hepimize kolay gelsin simdi mutfagin caminida sileyim sonra evi supurup sileym yerleride sac kremi tertemz ve parlak silio bilginize ☺️❤

14 Cevaplar

0 oy
(119,153 puan) tarafından
Bem geceden yapiyom amine nasil oldu
(2,104 puan) tarafından
Amine bugun braz duzelmis gbi cok sukur ya kac gundur tek temzlk yapamiyodum pazar gunu esim supurdu ben sildim toz aldm  amine rahatsizdi die
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından
Bennn oturma odam bittti kizimi uyutuyom kalkip kaldigim yerden devam edecem inşaallah
(2,104 puan) tarafından
Bende smdi amineyi sevme molasi verdm 5 dk kendime ☺️
(774 puan) tarafından
Bende uyutma  molasi:)
(2,104 puan) tarafından
Benmkide uykuya darlanms uyutup devam etcem☺️
0 oy
(1,337 puan) tarafından

Bence temizlik boşa ya yine batiyor sonucta bence ulkecek kimse temizlik yapmasn evlerimiz les gibi olsun :D

(2,104 puan) tarafından
Bizde 2 gun yapilmasin diom evi book goturuyo esim dio hani nere goturuyo bi otur die  bazen supuruyom silmiom
(1,337 puan) tarafından
Valla ben hic temizlemesem esim hic temizle demez dogum yapinca ilk ay agrim çoktu bisi yapamadm yardm edende yoktu evi pislik götürdü eşime dedim bi iyilesem ilk işim ev temizlemek oda ev temiz ya nesi var dio
(2,104 puan) tarafından
BeNMkide ayni kiz dun diom yarn evi temzkicem evin neyi varki dio sukur hamileykende dogumdan sonrada destekcim esimdi mutfak dolabina kadar sildi Allsh razi olsun
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Bennnnn ama ölüyorummmmm

(2,104 puan) tarafından
Valla bende yorgunum uykusuzm amine rahatszdi 1 haftadir ama camlar tozlanmis 2 hafta once sildm en son
(2,704 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım, şimdi nasıl iyi mi?
(2,104 puan) tarafından
Saol canim Allah razi olsun bugun braz normale donuyo gbi dune gore iyi insallah iyilesir ya
(2,704 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin prensese canım, inşAllah toparlanır bir an önce
(2,104 puan) tarafından
Amin canim insallah ❤
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kız şampuanlı suyla bulanık yaptı benimki. Ama ben de evin son rötuşlarını yapıyorum az birşey kaldı. Ama ütüler var yine 2 gün sürer. 
(13,202 puan) tarafından
Ne bileyim elim boş belki de benim
(2,104 puan) tarafından
Elim bos ne kiz☺️
(13,202 puan) tarafından
Amaaan telefon kız elim boldur
(2,104 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️ az bse koycakmissin cok kopurmucekms
(13,202 puan) tarafından
Tekrar deneyeyim bakalım azcık damlatayım.
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Temizlik bitti balkon yıkandı elbiseler yıkandı asıldı kısır yapıldı :Pçay demlendi birazdan keyif yapcam çünkü hakettim:D

(2,104 puan) tarafından
Ooooohhh afiyet olsunnnn☺️❤
(14,079 puan) tarafından
Saol tatlım gel beraber olsun☺❤
(2,104 puan) tarafından
Nerdeeeeeeee☺️❤
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Temizlik bitti sırada çocukları yıkamak ve yemek yapmak kaldı :) birde merdivenler:)
(2,104 puan) tarafından
Masallah kiz☺️
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Benn yapıyom bitti saylır smdi kızımı emziriyorum terledım duş almm gerek ama kızm aglıyodu malesf kaldı birazckkızımla ilgileniyim o sırada buraya girdim postu cevapladım:D bnmde camlar leş gibi yarın erkenden onları halletmem lazım bakalım üşenmezsem. Birde yüksekkik korkum var anneö gelirdi hep bilmiyom tek yapablcem mi
(1,175 puan) tarafından
Ben 1.kattayım ama benmki aşırı başım dönüyor
(2,104 puan) tarafından
Anladim canim baskasndan yardm iste olmazsa
(1,175 puan) tarafından
Sürekli sürekkide olmuyor cok sıkıntı ya baskası cıkarkende korkuyorum :D bi bacagı titrese aklım cıkıyor:D  oyuzden camlarmı düzebli silemiyorum nasıl care bulcm bilmiyorm ya
(2,104 puan) tarafından
1. Kat Kiz fazla bse olmaz ☺️ beni gorsen naparsin acrba
(1,175 puan) tarafından
Öyle de iştr çıkarken bacaklarım tiyriyo mesela bi sandalyeye cıkıyım öyle oluyo direk basım dönüyo dengem bozukuyor  tutuna tutuna yapıyorum  ötle işte
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Kucuk oglumu uyutuyom buyuk oglum wsye girmis onu yikadim beynim error veriyo artik ben uyumak istiyom aç açina *** goturen evde uyumak istiyom tuvalete zor gidiyom kiz valla 
(2,104 puan) tarafından
Allah yardmcn olsun 1 haftadr bende oyleydim valla
0 oy
tarafından
Canım evin eski bir heralde yeni evler bu karar her gün her gün kirlenmez cunku
tarafından
Açma camları cnm bizim burdada ağustosta baslayip ekime kadar tarla yakıyorlar tarla çok uzak ama bütün şehir duman dolu oluyo cami bile acamiyiruz kapkara ediyo yoksa perdelerimi
(2,104 puan) tarafından
Dısı batiyo☺️
tarafından
Yok dumandan camlarim kirlenmiyo çamur değil ya ama camları açsam perdeler mahvoluyo balkonu da hergun yıkarım zaten
(2,104 puan) tarafından
Benim toz oluo baya ya  tepeden aciom cami tam fazla acmiom bebek olmasa tamda acarm cok sicak cunku
tarafından
Klima calisiyo bizdede
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Süpürdüm Bi mutfak kaldı hiç bişi yapasım yok açtım müziği oturuyorm 
0 oy
tarafından
Ben zaten hep.sampuanla siliyirum parliyir evet

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 645 göst.
0 oy