0 oy
1,086 göst.
Diğer kategorisinde (1,730 puan) tarafından
Aldatildim kızlar basbaya hemde 9 aylık gebeyim ve 2 yaşında kızım var eşim izne geldi ve tiktok hesabının olduğunu gördüm birisyle konuşmuş karşı taraf hediye istemiş bu da karşılığında ne yapacaksın bilmem ne gibi konuşmaları olmuş ya hiç bir zaman mutlu olmayacağım kızlar bu gidişle ya da 2 sene içinde hayatimi baştan yazacam galiba artık evliliğim için değilde kendim ve çocuklarım için yatırım yapacam pes ettim kızlar her izinde farklı konuşmaları görüp görmezden gelmeyi yani size diyeceğim o ki duzelmezmis huylu huyundan hiç vazgecmezmis boş yere gençliğimi ve hayallerimi cocuklarimi heba edemem etmem de bu saatten sonra 2 sene içinde kendime yatirim yapacam gizli bir şekilde sonra herkes kendi yoluna gerçekten çok çabaladım ama düzelmedi hep başkalarında hep baska birisini aradı gözü 

18 Cevaplar

0 oy
(1,246 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Dik duruşunu taktir ettim canım sana helal olsun. Umarım planlarını gerçekleştirebilirsin o alışmış senin afffetmene bence de ömrünü heba etme böyle biri için her çocuk mutlu bi ailede büyümeyi hak eder olmuyosa da ayrı ayrı yine mutlu ebeveynlerle olmayı hak eder. 
(1,730 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim düzeltmek için de çaba gostermem bitti benim için ama ideallerim için 2 sene beklemem gerekiyor ben ona çok sadiktim hiç yanlışım olmadı evliliğim boyuncada hiç olmaz benim kendime saygım var ondan çok
(1,246 puan) tarafından
Yanlışı yapan kendine yapar her zaman o kazandım sanıyo iki dakikalık konuşmaları parasıyla yapıyo ama sonunda emin ol sen kuş kadar hafif olacaksın oysa çok pişman olcak ama geç kalmış olcak. İçini ferah tut doğru yoldasın..
(1,730 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim
-Reklam-
0 oy
(119,490 puan) tarafından
yatirim derken
(1,730 puan) tarafından
Biriktirecem biraz para ve egitimim için yatırım yapacam
(119,490 puan) tarafından
oyleleri para vermezki esine
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Esim ne is yapio ki yaninda degilken mi yapiyor yani ?
(1,730 puan) tarafından
Yurt dışında çalışıyor yanımda değilken internetten birileriyle konuşuyormuş
(11,217 puan) tarafından
Ee internettrn yaptigi neyse seninle yapsin. Madem yapabildigi sadece konusmak ee konusabilecegi karisida var.
(11,217 puan) tarafından
Bu arada 3 yilda 3 cocuk mu ?
(1,730 puan) tarafından
Yok kız 5 yılda 2 çocuk
0 oy
tarafından

Psikolojim bozuldu ya bunları okuya okuya 

(13,834 puan) tarafından
Rabbim sasirtmasin hayırlısı olsun hakkınızda :⁠-⁠(
(2,479 puan) tarafından
Okumamak lazım artık vallah iyice insan etkileniyor
(13,834 puan) tarafından
Rabbim kmseyi şaşırtmasın  her şey insanlar için tek duam bu
tarafından
Amin amin valla çok üzülüyorum kendimi onlarin yerine koyuyorum nasıl ya çok zor çok rabbim herkesin evine huzur mutluluk versin
(13,834 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
tarafından
Allah böylelerinin gözünü doyursun diyeceğin başka bir şey yok o hiçbir zaman zaten seni hak etmemiş canım hiç kendini üzmeye değmez s***** et gitsin
(1,730 puan) tarafından
Değil mi adam gibi bekledim ben sağıma soluma bile bakmadım bakmam da zaten o... Değilim ve namus erkek için değil kadının kendi içindir 2 senem var
0 oy
tarafından
Asker mi eşin
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Daha biz bile bu sabahın köründe kavga ettik defolup gitti işe pislik şu telefon yüzünden elinden biran olsun düşürmüyor çok bunaldim artık ne ilgi ne sevgi ne alaka varsa yoksa elinde telefon bıktım artık
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Belki ki çok yapmış bu ilk değil susmuş sineye çekmişsin hayatını sorgulamak bana düşmez ama iki çocuk da yapmışsın düzelmez diyorsun. Pardon da edep perdesi kalmayan birini düzeltmesin malesef 
(1,730 puan) tarafından
Kendim isteyerek evlendigim için susmak zorunda kalmıştım canım sevmiştim vazgeçtim çocuk konusunda da ilk cocugumu çok istedim olsun diye 2. Ninde nasıl olduğunu qnlamadik bu saatten sonra da düzelmesi için cabalamayacam bitti benim için zaten
(2,132 puan) tarafından
Dikkat edin bari iki yıllık yatırım sürecinde 3. Bebek olmasın
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Rabbim hidayet versin o adama ne diyim ah ahh
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Yaa orda mesajlaşma varmı cnm
(1,730 puan) tarafından
Evet varmış tiktokta konuşmuş adı soyadı doğru yaşadığı yere kadar doğru yazmış bir evli olduğunu kabullendiremedim 3 senede bu saatten sonra da kabullenmesi zaten
(1,975 puan) tarafından
Ayy  bnm esmde giryo içime şüphe düştü ya:((
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Böyleleri düzelmez canım yapmam der yine yaparlar Allah yardımcın olsun 
(1,730 puan) tarafından
Amin canım Allah hakliya yardım etsin
(2,802 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(747 puan) tarafından
Sanirim daha oncede aldatilmissin ve buna ragken tekrar hamile kalmissin. Keske yapmasaydin. 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Daha öncede mi yapti
0 oy
(802 puan) tarafından
Maymun istahli iste. Eve gelip cocuklarinin suratina nasil bakiyor boyleleri anlamiyorum. 
0 oy
tarafından
Allah'ından bulsun nasıl yapar böyle birşeyi çok üzüldüm 
0 oy
(3,672 puan) tarafından
Çalışıyor musun calismiyorsn nasıl yatırım yapacaksın ki hemde konuşmaların ekran görüntüsünü al yarın öbür gün bosanirsn elinde kanıt olsun 
(1,730 puan) tarafından
Suan çalışmıyorum canim
(3,672 puan) tarafından
Koca eline bakarak nasıl birikim yapacaksın  canım yapsanda ne kadar yapabilirsin Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Ne anlıyolarsa aldatinca 

Allah ıslah etsin 
0 oy
(770 puan) tarafından
Aramızda hoşgeldin canım bende aldatıp affedenlerdenim ama bi yandan da pişman edip eve almayanlardan grubundayım taa ki aklı başına gelene kadar ve şükür ki geldi de
(1,730 puan) tarafından
Benim de çocuğum var canım nasıl aldatildigini fark ettin sen
(770 puan) tarafından
Telefonunu saklıyordu banyoya bile telefonla giriyordu canım sürekli bi saklama çabasındaydı en son istedim vermedi büyük kavga çıkarttım haklı olarak da bana güvenmiyomusun gibi şeyler bende sana güvenmemi istiyorsan verirsin dedigimde vermeyip evden sinirle çıkıtı 5 dakika sonra telefonu temizleyip geldi bende evden kovdum bakmadım bile öyle yapınca neyse dedim geçtim telefon konusunu eve gelmemeler başladı vardıyalıydi da çalıştıgı yer gece 11 de işe diye çıkıp başka yere gidip yatmasını da ögrendim nasıl ögrendin diyecek olursan da canım tanıdıgım biri vardı iş yerinde ondan ögreniyordum bu böyle devam etti en son ben köye annemlere kalmaya geldim benim yan komşumla da aram çok çok iyidir benim eve dönecegim zaman beni aradı kocan eve kadınla geldi elinde bavulla ve erzakla çıktılar yiyecek falanda götürmüşler evimden neyse ben eve döndüm babam kapı kilidimi degişti sonra esimi aradı derdin ne diye ben istemiyorum dedi geri mahkemeye gittik boşanmak için ve evine bakmıyor diye maaşını böldürmek için bu olaylardab sonra eşimin parası bitti tabiki orusbuya parami dayanir baktiki olacak gibi degil geldi yüzsüz gibi eve sonra affettim aile baskısıyla ve 1 tane oglum oldugu için cok cok zor zamanlardan geçtim Rabbim öylesi pislik kadınların Allah belasını versin inşallah herşey düzeldi de canım bi benim emeklerim gitti .arabamız vardı eşim sattı emin eve yazıldık bi miktarını yatırmış bi miktarını da kredimiz vardı güya onu kapatacaktı o parayıda bi güzel yemişler Allah,ın belaları şimdi onun sıkıntısını çekiyorum sana da içimi döktüm hakkını helal et canım
(1,730 puan) tarafından
Helal olsun canım benim ama o suç bir tek kadında yok kocandada var Allah bundan sonraki hayatını iyi yapsın
(770 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tabiki kocamda da suç var ama canım kadın sallanmasa erkek yüz bulup konuşmaya çalışmaz hele hele ki evli oldugunu bile bile orusbunun da 1 tane kucuk oglu vardi belki evlidir  yada dul bilemiyorum canım ama dedigin gibi tek kadinda degil suç sen sen ol asla izin verme çocugunun babasını süründür ama boşanma canım ayrı cocuk buyutmek  zor simdi cok şükür kocam eskisi gibi sözümden çıkmaz 5 buçuk aylık da hamileyim
(1,730 puan) tarafından
İnşallah daha iyi olursunuz canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 420 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ruhugencanne.. (635 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 793 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ftos_kym (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,163 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatsu23 (0 puan) tarafından soruldu