+1 oy
1,422 göst.
Diğer kategorisinde (250 puan) tarafından

Haydi kızlar gelin biraz dertleşelim bugün ayrılma kararı aldım sabah kocamla yani artık eski kocamla şiddetli bı şekilde tartıştık gerçi sürekli tartışırız ilgisiz alakasız ne bana ne çocuğuma bu konulardan kavga ettik defol git dedi bana ailesi de istemiyo beni her zaman pasif gördüler sürekli laf söylerler sürekli karışırlar oğulları da beni bı güzel ezdirirdi dayanamadim gözümde yaş kalmadı ayrılma kararı aldım annemin babamın evine geldim annemler de destek oldular saolsunlar arkamda durdular 9 aylık kızım var daha çok küçük biliyorum ama sürekli kavganın içinde büyümesini istemiyorum artık sabah biz tartisirken bı bana bı eşime bi bakışı var ki hatirladikca gözlerimden yaş süzülüyor benim yavrum bunu hak etmiyor bende öyle kendisi hem defol git dedi hemde boşanmaya yanaşmıyor suanlik ama benim kararım kesin artık yeter değersiz hissetmekten kendimi yoruldum bı kumaştan bile değerim yok sanki içim hem hüzün hem mutlulukla dolu image

33 Cevaplar

+3 oy
tarafından
düzenlendi
İnan ben ilk ayrilacagimizda çok üzülmüştüm bı sure sonra dedim ki neye uzuluyorm bak baban aynı benim babam gbi kapısını açmış en güzel şekilde ve eminim evladinla orada daha mutlu olacaksın üzülme demeyecem saçma olur ama geçecek başkaları gbi kuru sıkı sıkıp kendilerine gelince ay böyle şöyle olur diyenler gibide yazmayacam konusmayacam dışardan davulun sesi onlara his gelir çünkü kendilerine geldiğinde onlarınki evlat olur bla bla bahaneleri çok olur dinleme bile onlari :) acının en dibini yasa sıkma kendini ama evladını unutmadan yasa sonra Dank ediyor herşey geride kalıyor❤️❤️❤️
(250 puan) tarafından
Allah razı olsun saolasin
tarafından
Senden de güzelim ❤️
-Reklam-
+1 oy
(61 puan) tarafından
Gerektiğinde bosanmali insan dimdik çıkmalı o evden çünkü çocuk için sabredenler de eninde sonunda bosaniyo sadece boşa giden yıllar yanına kâr kaliyo. İnsanlarimiz erkek dovmuyosa aldatmiyosa ayrilinmaz derler hep ama nasıl soldugumuzu neler yaşadığımixi hatta yasamadigimizi bilmezler 
(250 puan) tarafından
O kadar güzel bı yorum ki
(61 puan) tarafından
Rabbim yolunu açık etsin
(250 puan) tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(233 puan) tarafından
Ne guzel ailen yanında nice ailesi yanında durmayan kadinlarimiz bu hayata mahkum kalıyor sizin ailenizi canı gönülden tebrik ediyorum ellerinden öpuyorum :)
(250 puan) tarafından
Onlar başta sabret değişir sabret değişir dediler hep ama anladılar olmayacağını sürekli agladigimi destek oldular Allah bin kere razı olsun
(233 puan) tarafından
Amin canım herkes 1 şansı hak eder diye demislerdir önemli olan bundan sonrası Rabbım yardımcınız olsun
0 oy
(15,610 puan) tarafından

Ailende sanki bu günü bekliyormuş :D

Şaka bi yana keşke her aile senin gibi olsa çoğu evlendikten sonra atıyor kızını 

(250 puan) tarafından
Öyle deme kız sabah çok ağladım mutlu olayım diye yapmışlar :))
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Bu pastadaki notu yazdıran  ince ruhlu kişi kimse helal olsun  diyorum canım hakkında hayırlısı 
(250 puan) tarafından
Amin saolasin
0 oy
(8,553 puan) tarafından
Tövbeee kız boşanmanında kutlamasımı olurmuş. 

Rabbm yaşatmasin zorda kalmadıkça 
(250 puan) tarafından
Çok haklısın Kübra keşke herkes böyle düşünse
(813 puan) tarafından
Sağol canım maalesef herkes bazı şeyler kendi başına gelmeden karşısındaki anlamıyo ve eleştirir gibi yorum yapıyo
Bu arada pastan çok hoşuma gitti çok ince bi davranış :)
Bide lütfen ağlama, çocuğun için de üzülme seni böyle sevip mutlu etmeye çalışan ailen eminim bebeğine de çok iyi bakar
Bazı erkekler bi damla gözyaşımıza değmiyo o yüzden kendini yıpratma değmeyecek insanlar için
(250 puan) tarafından
Aynen öyle doğru söze ne denir tanımıyorum ama iyi ki varsın ❤️
(813 puan) tarafından
Sende iyi ki varsın :)
(645 puan) tarafından
Bence olur kurtuldum diye boşanmak ayrılmak kolay şeyler değil bazen diyorum görümcem ve kaynanamın hayatımdan çıktığını düşününce çok mutlu oluyorum eşimden bazı konularda memnunum tek memmun olmadığım konu ailesine beni ezdirmesi. Anlayamıyor birşey diyorlar ne varda burda diyor
0 oy
(153 puan) tarafından
Düşünceli ve çok güzel bir aileniz var. Hayat kısa nasıl mutlu olacaksanız öyle yapın.
(250 puan) tarafından
Böyle iyi olacağını düşünüyorum çünkü hep ağlıyordum evliliğim boyunca mutluluk yüzü görmedim
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Helal olsun Annene babana aynı benimkiler gibi
(250 puan) tarafından
Allah razı olsun onlardan
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Ilkten dedim boşanma postunda pasta ne alaka sonra gördüm ki eli öpülesi anne babalar varmış çok şükür yeni hayatın sana ve kızına mutluluk getirsin 
(250 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Olmuyorsa zorlamanın anlamı yok. Bebeğin bakışı canlandı gözümde, çok üzüldüm. Kavga gürültü çocukları derinden yaralıyor yıllar yıllar geçse unutulmuyor, ben de yaşadığım için çok iyi biliyorum, çocuğun için en iyisini yapmışsın emin ol. Şimdi çok küçük hatırlamaz ilerde üzülme. Allah hayırlı kapılar açsın bebeğinle sana, artık şöyle miydi böyle miydi vs aşırı düşünüp kendini üzme, daima ileri bak, yüksek bi köprüden geçmeye çalışan kişi gibi aşağı baktıkça korkarsın hiç bakma yola devam et, eni sonu o köprü bitecek. 
(250 puan) tarafından
Kesinlikle öyle
0 oy
tarafından
Helal olsun öyle böyle aileye. Yanında olmaları sana destek olmak için böyle yapmalari nekadar güzel Alah başından eksik etmesin.hic canını sıkma madem böyle güzel bir ailen var onlarla büyüt kızını kimse değerinin bilinmediği kadir kıymet görmediği yerde kalmayı nasip etmesin Allah
(250 puan) tarafından
Aminn yavrum annemler olmasa zaten bilmyrm çok kötü durumda olurdum
0 oy
(15,034 puan) tarafından
Acaba boşanmadan önce bı çift terapisine mi gitseniz. Belki çözümsüz şeyler bu sayede çözülür. Ve ayrılmak zorunda kalmazsiniz
0 oy
(66 puan) tarafından
Tebrik ediyorum seni sana saygı göstermeyen deger vermeyen seni yıpratan insanlardan uzak durun. Bu yasta bunlari yaşamayi kimse haketmiyor. Ailenide tebrik ediyorum. Bir çok kadının aile yanında olmuyor ne yazik ki bence cokta güzel bir yaklaşım. Insallah hayatin bundan sonra çok daha iyi olur. Bence oyle de olacaktır.
(250 puan) tarafından
İnşallah kuzum inşallah
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah bundan sonraki hayatında mutlu olursun 
(250 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(652 puan) tarafından
Pasta çok güzel bı detay yaa aile gibisi yok gerçekten.
(250 puan) tarafından
Gerçekten var ya
0 oy
(48,505 puan) tarafından
ailen mi aldi pastayi ne guzel kalpleri var 
(250 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun
0 oy
tarafından
Şu an senin yerinde olmak isteyen o kadar çok kimsesiz kadin var ki çok şanslısın ama bir yandan öyle kızıyorum ki hep sorunun içine cocuk yapıyorsunuz artık o çocuğun bir yanı hep eksik nolur kötü giden evliliklerde dikkat etsin şu kadınlar kazayla oldu vs vs bunlar bahane değil asla

İnşallah kızım ve senin için cok güzellikler getirir hayat ❤
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Pasta : yav ben ne alakaj dndndnsn
(9,626 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin ya :D
(250 puan) tarafından
Niye biraz ince düşünemiyorsunuz ki sabah o kadar ağladım ki gözlerim şişti biraz da olsa mutlu olayım diye almışlar Allah bin kere de razı olsun
(9,626 puan) tarafından
Seninle dalga geçmedi kimse yanlış anlama,aynisini bende ablam için yapmıştım tabiki Allah ailenden razı olsun keske her çaresiz kadın snin kadar şanslı olsa
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Ailenin arkanda durması çok önemli yürümüyorsa kesip atman en sağlıklısı zaten çocuğun çok küçük hiçbir şey hatırlamaz etkilenmez.
(250 puan) tarafından
İnşallah gerçekten o kadar üzüldüm ki aklıma geldikçe ağlıyorum o kadar masum baktı ki
0 oy
tarafından
Ya o pastadaki not beni bitirdi, bu kadar mı güzellik olur, kendinizi eşinizden dolayı şanssız hissediyor olabilirsiniz ama en büyük şansa sahipsiniz,  insanın böyle bir ailesi olsun yeter, sizin sırtınız yere gelmez. Uzun, sağlıklı ömürler dilerim ailenize de.. 

Bundan sonrası için yolunuz açık olsun, hayatın sonu değil, başı.. Allah'ım evladınızdan güldürsün..
(250 puan) tarafından
Saolun çok teşekkür ederim Allah razı olsun

İlgili sorular

+1 oy
41 cevap 1,729 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nzlfatihkayabasi (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 976 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 498 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kcmzdlber (1 puan) tarafından soruldu