0 oy
494 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Mrb kizlar 8 aylık bebegim var esimden şiddet gördüğüm için bosaniyorum kendesi jandarma personeli oğluma bile vurmaya kalkıştı davami açtım ama maddi açıdan da zor durumdayim oğlunun ihtiyacini dahi karşılamıyor çok zor bir süreçteyim geçmeyecek gibi geliyor  

11 Cevaplar

0 oy
(2,451 puan) tarafından
8 aylık bebeğe mi vurmaya kalktı? 
(1 puan) tarafından
Malesef
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ilk durusmaniz ne zaman nafaka bağlarlar çocuğun var. Nafakayı mecbur vermek zorunda sigortalı bir işi var vermezse dava açıp icra koydirabiliyorsun üzerine olan mal varlığına. Hiçbirşeyi yoksa ve nafakayı vermiyorsa hapis cezası alır. 

Allah yardımcın olsun inşallah canım bundan sonrasında herşey gönlünce olsun
(1 puan) tarafından
Mahkeme günü belirlenmedi kuzum davayı açtım mama parası istedim bari al kargoyla gonder dedim etmediği hakaret kalmadı yetmezmiş gibi kendisi de darp raporu almış benim ne gücüm varda ona yetecek ailede köyde yanlarına geldim ama onlarında durumu ortada
0 oy
tarafından
Ödesin nafaka ne biçim adam ya Allah yardımcın olsun iyilerle karsilastirsin inşallah 
(1 puan) tarafından
Ödemek istemiyor anlaşmalı bosanalim diyor amin canım
0 oy
(7,318 puan) tarafından
Allahım ısallah senı zor durumdan kurtarsın yazık 8 aylık bebeğe vurulurmu kalbine merhamet versin 
(1 puan) tarafından
Amin bacım
0 oy
tarafından
Nedemek karsilamiyo catir catir odemek zorunda bakimiyla ilgilenmek zorunda dava sonuclandiginda sizi magdur ettigi icin ekstra ucrette vermek zorunda sakin anlasmali bosanma zaten hakime anlattiginda seni direk bosar bebege siddete kalkismak nedemk Allah belasini versin ya
tarafından
Bakicida opucukle bakcakti zaten elden ele sefil olacak verme evladini sakın
(10,394 puan) tarafından
Sakin çocuğu nu verme o salaklara
tarafından
Asla verme ailen arkandami senin sen şuan neredesin
(1 puan) tarafından
Yok kuzum asla
(1 puan) tarafından
Vermem
0 oy
(1,072 puan) tarafından
İnşallah Allah yardımcın olur canım sabret biraz
(1 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok zor bir süreç bir çocukla baba evine dönmek çok kötü bir duygu
(1,072 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum canım ama zamanla düzelir herşey inan dua et yeter
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Ay ne gaddar ya
(1 puan) tarafından
Öyle canım öyle
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Canım sakın ğörümcene güvenip anlaşmalı boşanop çocuğu verme sakın. *t gibi vermek zorunda. Biraz sabret , ailenden al iyk mühkemeye kdr. Çocuk çok küçük asla o pisliğe vermezler. Merak etme. Ne olur güçlü dur ilk duruşma görülür muhakkak o g.. yırtsada nafaka bağlanır bebeğe .

Şimdilik Allah yardımcın olsun güçlü dur, şimdiden vuran bebeğe büyünce neler yapar. 

Yavrunu çok çok güzel bir gelecek kuracaksın , bu itin yanında büyüsü daha mı iyi olurdu.  Kusura bakma çok sinirlendim pisliğe... Ne demek bebeğe vurmak, sana işkence etmek. 

Sakın pis etme, ona dönme
(1 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim yok asla vermem evladımı ah canım ah daha neleri var bu zamana kadar katlandım
(1,016 puan) tarafından
Çok çok iyi yaparsın, piskopat ruhlu insanlar işte. İlk mahkeme olana kdr bence muhattap olma, zaten mahkemere her türlü sen kardasın, o ölse de o çocuk verilmez, nafaka vermek zorunda
(1 puan) tarafından
Allah razı olsun sağol kuzum insallah
0 oy
(955 puan) tarafından
Bnmde eşim jandarma 7 aylık bebeim var aldatildigimi öğrendim mahkeme sonuçlanırsa mecbur verecek nafakayı sana Allah yardımcın olsun çok zor çok kendimden biliorum 
(1 puan) tarafından
Ah canım ya bizim de var karı kız işlerimiz bana numaranı atar mısın özel konuşmak isterim sende istersen
0 oy
tarafından
Okumakta adam etmiyor vicdan merhamet olacak icinde
(1 puan) tarafından
Yok canım onda ne gezer
0 oy
tarafından
Nafaka iste canım tazminatta al kimsenin yanına kalmazsin

İlgili sorular

+1 oy
41 cevap 1,724 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nzlfatihkayabasi (99 puan) tarafından soruldu