0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar esımle kız kardesımın esının arası yok ılk sorum bende enıstemle anlasamıyorum benım telefonumu esım kırdı ınstagramdan onun esının ınstagramda konusuyorduk dun baktım engellemıs kız kardesıme sordum onun yaptıgını ne yapsa da bırakmadıgını soyledı sızce kardesım geldıgınde  gıtmeli miyım uzakta yasıyor ve tavrım nasıl olmalı enısteme?

Sorum ıkıncısı annem ben her ay gıderım kardesım 5 ay sonra gelecek evlendı ılk kez ona karsı daha ıkramı fazla bende ıse gıderdı onda ıse gıtmeyecekmıs ona karsı daha ılgılı alınmakta hata mı yapıyorum?

7 Cevaplar

0 oy
(3,452 puan) tarafından
Bence ilk tavır alman kişi eşin. nasıl telefonunu kırabiliyo ne hakla ? Yanlışlıkla mı kırdı yoksa ? Kardeşin gelince  gitmelisin ve açık açık konuşmalısın, annene alınma çünkü seni her ay görüyor ama kardeşin uzakta yaşıyo ve beş ay sonra geliyomuş bunda asla alınacak bişey yok bence.
tarafından
+'ladım yorum yazmama gerek yok her şeyi yazmışsın zaten :⁠-⁠)
-Reklam-
0 oy
(68 puan) tarafından
Canım bence kardeşinin bir suçu yok eşi engelemisse annen konusunda o uzakta olduğu için hani bir kere geliyor diye öyle yapıyordur oda aynı şehirde olsa belki sana nasılsa onada öyle olur bence alınma kendinide üzme 
0 oy
(119,086 puan) tarafından
esin nasi tlf kirar enisteden once kocana tavir yap
0 oy
tarafından
Böyle bir durumda kardeşine tavır alma açıkça kırıldığını dile getir eşinin telefon kırmasıda doğru değil annene de alınma kardeşin uzaktan geliyormuş diye o kadar ikram yapıyordur aksine sevinmelisin kardeşin geliyor onun için hazırlık yapılıyor 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Birincisi eşin telefonunu neden kırdı ablanla konuşuyorsun diye mi ikincisi ablanın da başında belliki normal olmayan bir koca var kalkıp da ne yapsam engelledi dediifne göre. Annene gelince de sen sürekli gidiyorsun ondanolabilir
0 oy
tarafından
Valla bişey anlamadım hem kim kiminle konuşuyor kimi engelliyor keşke daha okunaklı yazsaydın 
0 oy
(12,715 puan) tarafından
Yıllardır evlenen kızla dün evden giden kızda bir olmaz yani tamam ikinizde evlatsınız ama ona şu an daha çok özlem duyuyordur ayrıca senin gittiğin sıklıkta gitmiyor kardeşinin annenlere beş aydır görmüyor diyorsun normal değil mi evlenip gitmiş ve üzerinden beş ay geçmiş seninki alınganlık gibi geldi bana 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 652 göst.
19 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 323 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 327 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Esmerqueen1 (64 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap