0 oy
126 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Kızlar Erzurumlulae daha çok söyler gendime diye bugdayla yapılıyor pişirdim ama yoğurtlu yapmak istiyorum yoğurt içine un koyucam yumurta koymam gerekir mi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Gendime corbasini bilmiyorum da ben genelde gocama corbasi yapiyorum  corba pek sevmyrm :)) 

-Ayyy nee iğrenç birr esprik :)

Mercimek haricc :)

(1,244 puan) tarafından
Espriyi inanın anlamadım
(1,248 puan) tarafından
Hahaha anlamaya çalıştım:))))
tarafından
Anlayabildin mi :) bari kiz :) ben bile anlayamadim  kendi esprimi :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Malatyada soguk yapilir gendime sadece yogurt su ve tuz eklenir haşlanan dövme bulgura
(1,248 puan) tarafından
Bende hasladm annem çok güzel yapıyor ama kaç saattir meşgul kadın buraya sorayım dedim :)
tarafından
İcine haşlanmış nohutta koyariz biz daha dogrusu bulgurla beraber haşlariz nohutu
(1,248 puan) tarafından
YouTube gördüm.bende nohut yemeği yapayım dedim cnm dünden pilavım arttı bir dahakine nasıp olursa nohut koyarım
0 oy
(818 puan) tarafından
Koysanda olur koymasanda.. direk yogurt ve suyla da karistirabilirsin.. öyle terbiye yapipta. Hatta suan bnde yapiyorum 
(1,248 puan) tarafından
Aaa tevafuk :)) Valla çok seviyorum annemde guzel yapar ama arıyorum meşgul buraya sorayım dedim:)
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Ben de hep gendi gendim yaparım çorbalari:D ahahahah iğrenç esprikkkkk:D 

Post yukarı ciksiinn
(1,248 puan) tarafından
Hahaha eşimde hep gendine yap diyor :))))
0 oy
(3,470 puan) tarafından
Gendime aşı var Bi de yoğurt çorbası var sen yoğurt çorbasını soruyorsun sanırım 
(1,248 puan) tarafından
Evet cnm yoğurtlu çorba
(3,470 puan) tarafından
Tencereye su koyup buğdayı koy biraz kaynasin Bi kapta yoğurt ve unu karıştır tencereden sıcak sudan üstüne koy kıvamı açılsın sonra tencereye dök kaynayana kadar karıştır
0 oy
tarafından
Yumurtasız yap canım. Daha güzel oluyor. İçine pişmiş nohut yada fasulye de katabilirsin
0 oy
(2,607 puan) tarafından
Ben Erzurumluyum canim yumurta ister koy ister koyma un köy ama yoğurdu iyi cirp
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Koymanız gerek yok güzelce çırpın yarma buğdayın da ekleyin. Üzerine nane pul biber şifa olsun en sevdiğim çorba. Değişiklik olsun isterseniz içine ıspanak doğrayın Bi baş sarımsağı minnak minnak doğra tereyağı sıvıyağlı kırmızı biberle yak üzerine dök. Enfes oluyo 
0 oy
tarafından
Varmı bilmiyorum ama varsada valla gendime kadar var sksjsjsjsjd

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 76 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
15 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 232 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 357 göst.
14 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Esma Han (603 puan) tarafından soruldu

379,229 soru

11,351,823 cevap

34,822 kullanıcı

...