0 oy
676 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben bakkala markete giderken hep ayağıma terlik başıma yazma alırım üstüme de uzun tuniklerim var fermuarlı diz altından aşağı iniyo öyle giyer çıkarım hemen veya üstüm müsaitse altına bi etek giyerim o kadar bi akrabamız var mesela bi sokak arkada kaynanası oturuyo oraya giderken bile şal yapar ayağına topuklu ayakkabı giyer markete giderken de öyle illa ki şık olur korona öncesi ev oturmasına giderken arabayla gidip geleceksek yine aynı giyerdim tabi gideceğimiz kişiye bağlı ama yine öyle şal ayakkabı falan pek özenmezdim onları anca çarşıya veya uzak bi yere yürüyeceksem giyerim ya da çok yakın olmadığım insanlara giderken özenirim siz nasıl giyiniyosunuz yakın mesafede 

41 Cevaplar

0 oy
(402 puan) tarafından
Ben de bakkala markete özenmem.öçenen insansara hayret ediyorum ve imreniyorum bu ne yaşam aşkı bu ne enerji :)
tarafından
Sorma ya iki sokak ötedeki kız anasına giderken  makyaj yapıyolar nerden geliyo bu enerji
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bakkal falan yok ama bizim karşı boş oraya falan çıkarsak dediğin gibi yazmayla cikiyorum üst komşuya eşofmanla falan da cikiyorum çok süslü giyinmem 
tarafından
Ben de öyleyim canım
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bende senin gibi sadece ayakkabı olarak spor ayakkabı giyerim 
tarafından
Ben de öyleyim canım zaten topuklu giyemem hiç
(3,167 puan) tarafından
Bn severim cnm oma çocukla zor oluyor sadece òzel günlerde giyerim
tarafından
Ben giyemiyorum ya ayaklarım müsait değil herhalde
0 oy
tarafından
Ben acigim canm esofman popomu örtcek bi üst bide spor ayakkabisi giyerim dügünemi gidiyoz yahuuu 2 ekmek alip.gelecez :))))
tarafından
Aynen öyle valla altı üstü iki ekmek :D
0 oy
(11,609 puan) tarafından

Annem arka sokakta pijamalarimla gidiyorum :D evde otururken rahat oluyo. Bazen südyenimi bile takmiyorum :D

(3,159 puan) tarafından
Ahahaaa bende kızım doğdu doğalı evde ama 1 senedir südyen takamıyorum valla çok alıştım böyle :))
(11,609 puan) tarafından
Kız bende valla saldik memeleri ozgurluge :D
(3,159 puan) tarafından
Valla öyle :))
tarafından
Ay ben de hamileyken memişler boşta bi kere unutmuşum çıkmışım markete :D Allahtan başörtünün önü uzun da belli olmamış
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Yakinda bim var oraya giderken yazma pardesü ve spor ayakkabı giyerim rahat olsun benim olsun:))
tarafından
Aynen öyle rahatlık mis gibi :D
0 oy
tarafından
Ben hastaneye giderken bile üstğme feracemi alıyrm bi yazma takıyrm bide pijama giyiyrm ben rahstlığa alışmşm bmyle süslenmeyi çok istemyrm tabi yeri geldiği zmn gideceğim yerlerde özen göstryrm böyle bakkaldır hastanedr öyle süslenmyrm
tarafından
Ben de öyleyim canım
0 oy
tarafından
Beni kınıyorlar direk ondan güzel giyinmek zorundayım yoksa ben eşofman tunik gidiyordum her yere ahahha
(7,510 puan) tarafından
Aha kız Valla aynıyız ben de siyah giyiyorum biraz renkli giysene diyorlar ama ben sana göre yaşlı sayılırım yaş 29 :)
tarafından
Ay bana da öyle diyolar ben beyaz tenliyim kendime koyu renk yakışıyor koyu giyerim bi de  tam tesettür olmasa da dikkat ederim bol giyerim bana yaşlı gibisin diyolar kendileri koyu tenli hep açık renk giyiyorlar dar giyiyorlar bana sen de böyle giyin diyolar saçma sapan
tarafından
Cahiller hocam yaa :DD ben mükemmelim hwhheheh hepimiz mükemmelizz
tarafından
:D aynen öyle hepimiz harikayız
(7,510 puan) tarafından
Çatlayın da patlayın :D
0 oy
tarafından
Bwnde mutlaka şalımı yada eşarbımı yaparım hiç çıkmam öyle terlikle yemeniyle canım evimiziin altında dükkanımız var elim çağırır bazen işi olduğunda 5 dakikalıkta olsa eşarbımı yapmadan inmem ki bazen 5 kere bile indiğim olur 
tarafından
Zor olmuyo mu kız
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bakkala giderken eşofman giyerim üstüne yazma o kadar terlik  annemin evi 15 dk evimle ona giderken alt üst takım üstüne yazma takarım hiç öle izenmem çarşı vs olursa ozenirin
tarafından
Ben de öyleyim canım
0 oy
tarafından

Sexsi terligimi :))Sexsi eşofman üstünde Sexsi tişört:)))hahaha

tarafından
:D ben babamın terliklerini giyiyom
tarafından
Bende bekarken hiç giymezdm kız terlik ewlenince dyolar ya insan giyo vala doğruymuş:))))))
tarafından
Aynen öyle canım :)
tarafından
:))))))
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Valla bakkala markete giderken bi tişört bi haşartmon yani eşortman :) giyer giderim ama gezmeye filan gideceksem baya özenli giyinirim yalan yok
tarafından
Gezmeye giderken ben de öyleyim ama kaynanama eltime anneme yakın olduğum kişilere oturmaya giderken de rahat giyerim
0 oy
tarafından

Kot pantolon tişört spor ayakkabi giyerim kuzum popom biraz büyük esofmanda langir lungur sallaniyo :D

tarafından
:D asdda Ay ay benimki de sallanıyo da üstüne uzun giriyom ya onun rahatlığı var
tarafından
Ben kot giyince sıkılasiyo ustune tisort geciriyorum napıyım :Dd
tarafından
:D Aynen kot çok topluyor
0 oy
(5,946 puan) tarafından
Ben açık  olduğum  için  ewde şortla geziyorum  o yüzden  sacimi başımı düzeltir  tayt  tişört  spor ayakkabı veya  terlik  giyer giderim 
tarafından
Saç açık olunca mecbur düzeltiliyo yataktan kalkmış gibi de çıkılmaz yani haklısın
(5,946 puan) tarafından
Ayen  öyle  canım:))
0 oy
tarafından
Altımda pjamam üstüme feracem spor ayakkabı yazma hiç özenemem eşimin memleketindeyken özeniyordum ama 
tarafından
Ferace en rahatı ben de evde eşofman giyiyom evde bol ondan üstüne tuniğimi çekince çok rahat oluyo
tarafından
T-shirt bile giydiğim oluyor içime
tarafından
Ben hep giyiyom t shirt :D bu sıcakta içine uzun giymem
tarafından
İşim kısaysa giyerim t-shirt yoksa uzun giyerim
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Bakkala markete giderken asla özenmem üşenirim ☺️☺️ ama dışarı annemlere de olsa özenirim
tarafından
Annemlerle şimdi birlikteyiz ama önceden arada 10 dakikalık mesafe vardı o yüzden yine özenmezdim
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Sal tunik pantalon ayakkabı bakkal direk karşımda ama böyle gidiyorum 
tarafından
Zor olmuyo mu Kı
(3,100 puan) tarafından
Zor canımda ben terlikle anca evde yuruyebiliyorum sürekli ayağımı burkarim rahat edemem babet tarzı veya sandalet tarzı olcak bana bakkala gitmek için
tarafından
Sandalet ben de severim canım
0 oy
tarafından
Sor bklm gidebiliyor musin diye 
tarafından
Niye gidemiyorsun ki
tarafından
Esim izin vermiyo cnm tek cikmama
tarafından
Nasıl yani markete bile mi
0 oy
(199 puan) tarafından

Ben eşofman dışarıda giydiğim ayrı var markete giderken onu giyiyorum ayağıma terlik yazsa üstüme tişört kışsada ayağıma bot , spor ayakkabı üstüme mont bu kadar normal yani :)

tarafından
Bu da bi seçenek ben de evde tayt ya da şekilli şukullu eşofman altı varsa değiştiririm ama normal eşofman varsa direk üstüne uzun giyer çıkarım
0 oy
tarafından
Ben binanın parkına çocugu indirirken pantolon felan giyerim hiç öyle ev kıyafetiyle inmem rahat edemem öyle
tarafından
Bi rahat oluyo ki :D

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 940 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 366 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 677 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Melek anne (317 puan) tarafından soruldu