0 oy
392 göst.
Aile kategorisinde (673 puan) tarafından
Eşimi çok seviyorum Elhamdülillah onunda beni sevdiğini görüp hissediyorum .. yemek ya da Çay yanına bir şey yaptığımda hep onun tabağına daha çok doldururum,büyük olan parçayı ,daha güzel kızarmış olanı,ona veririm.. her şeyin en güzelini en çoğunu o yesin isterim.. sizde böyle misiniz kendinizden önce eşinizi mi düşünürsünüz 

17 Cevaplar

+2 oy
(13,877 puan) tarafından
Evet ama o daha çok yiyor diye koyuyorum. Oda ayni şeyleri yiyoruz nasil sen zayifsin ben kiloluyum diyor. E ayni şeyleri yiyoruz ama ayni miktarda yemiyoruzki. 
-Reklam-
0 oy
(2,915 puan) tarafından
Bu beeen ♥️♥️
(673 puan) tarafından
Allah yuvalarımiza huzur versin
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Esim yesin ben yemeyeyim diye veriyorum dermişim :P ama adam yiyo yiyo kilo almıyor pes ettim :D akşamları çayın yanında onu bunu yer bende öyle Abel Avel bakarım akşam yemeği yemiyorum genelde çay yanına vs. :)) Ama genelde bende öyleyim şaka bı yana ona veriyorum evet bazen bu sefer benm hakkım kusura bakma diyorum :D

0 oy
(2,300 puan) tarafından

Ben eşit yaparım ama yemeği, tatlıyı o sevdiği için yapıyorum. O olmasa yapmam kendime yemek filan :D

(3,182 puan) tarafından
Bende aynı valla
0 oy
(814 puan) tarafından
Evet öyle yapıyorum ama değer mi bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Aynı ben sjsjsj.

Kahvenin bile bol köpüklü olanını ona veririm. Alışkanlık olmuş artık sjsjs
(673 puan) tarafından
Ayyy aynen bak onu unutmusum :)
0 oy
tarafından

Ben değil eşim bana böyle :D

(673 puan) tarafından
O da bana öyle şükür
0 oy
(469 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben de öyleyim kendimi düşünmem onu düşünürüm.Eşlerinize anne gibi olmayın kadınız anaç duygularımız var ama böyle de olmamalıymış. Abartılı olmamlıymıs daha doğrusu. Geçen düşündüm mesela evleniyoruz eşimiz annesinden ayrılıyor ama yeni anneye geçiş yapıyor gibi oluyor yani bize tek özelliğimiz yakın münasebetimiz. 
(673 puan) tarafından
Ben öyle düşünmüyorum abartilmadigi sürece erkeklere küçük cocukmus gibi davranmak çok güzel bile olur yeter ki anne gibi hissettirmeyelim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Bence bu sadece eşe karsi degil. Çevremde yemeği kim tabaklara koyarsa güzel kisimlari diger tabaklara koyar kendisine en son ne kalirsa o. Dogal olarak bizde aynisini yapiyoruz servisi biz yaptigimiz icin
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Kesinlikle bu bennnnn
0 oy
(3,831 puan) tarafından
Ayyy bende öyleyim sevdiğim bir şey son kalsa bile o yesin isterim ve eşim bunun farkında çok kızıyor kendini neden düşünmüyorsun diye 
0 oy
tarafından
Öyleydim. Haddinden fazla değere gerek yok. 
0 oy
tarafından
Ay bende öyleyim yemeğe filan gittiğimizde az yerim ki kalanı yesin doysun diye. Kıymet bilmiyorlar tabi ama olsun ☺️
0 oy
(13,123 puan) tarafından
Bizde şöyle ben onun sevdiği şeyleri yaptığımda ona torpil geçerim güzel yerini ona veririm kahveyi birini getirirken dökmüşsemama onu mutlaka kendim içerim ama eşimde öyledir mesela köfte kanat falan yediğimiz zaman eğer tek sayısı ise eşim çok olanı bana verir sen ye diye ısrar eder hatta yani biraz karşılık bu durum bizde 
(673 puan) tarafından
Ayy aynen öyle canım bizde de karşılıklı kendisi sevmese bile benim sevdiğim meyveyi evde eksik etmez kendinden önce beni düşünür arkadaşlarıyla dışarda bir şey yese aynından bana da paket yaptırıp getiri
0 oy
(974 puan) tarafından
Önce çocuklarım bacım koca surda dursun hele
(673 puan) tarafından
Kız benim çocuğum yok ki
(974 puan) tarafından
Ya sen sorunca bende bir kendime sordum çocuklardan sonra kocaya ne yapıyorum diye de senin kadar yaomiyirmusum eşit davranıyorum ama
(673 puan) tarafından
Anladım canım bakalım benimde çocuk olunca değişir mi .. büyük ihtimalle bu sefer ikisine güzelleri veririm :)
(974 puan) tarafından
Yok kız önce çocuk koca sonraya kalıyor  yazık benim koca üç çocuğa yetişmekten sıra gelmiyor
(673 puan) tarafından
Kız 3 çocuktan hakkatten sıra gelmez gariban abiye :)
0 oy
(7,684 puan) tarafından

İyisini kendime alırım ben :D

(673 puan) tarafından
Ayy vicdan azabı cekerim :)
(7,684 puan) tarafından
Ne cekcem banane :D fazla değer veziri kral eder demişler önce kendim :D
(673 puan) tarafından
Demek ki karşı daki kişiye de bağlı biraz ben bir yaparim eşim bana iki yapar elahmdulillah:)
(7,684 puan) tarafından
Eşim çok iyidir ben hiç yapmasam eşim her şeyi 10 yapar ama bu karşıdaki kişiye değil kendime bağlı yanii düşünce tarzı
0 oy
tarafından
Valla bizde oyle deil ortaya koyulur herkez istedigi kadar yer son bi parca mi kaldi ikimizde birbirimize bakariz o bana sen ye der ben ona sen ye derim bi güleriz yarisini bana verir yarisini kendi yer..:)
(673 puan) tarafından
Ayy ne güzel öyle evin de bereketi oluyor ama ben yapamıyorum işte
tarafından
Neden yapamiyosun ki cocuklar ve esin varken yapabilirsi...hani misafir varken neysede
(673 puan) tarafından
Çocuğum yok canım ben ve eşim tekiz.. hep öyle alıştım baba evinde de öyleydi ondan galiba
tarafından
Biz baba evindede boyleydik hala simdi anneme gidiyim yine dedigim gibi yeriz.. hatta salonumdada masa var mutfagimdada ama illaa bi yer sofrasi kurarizz biz :)
(673 puan) tarafından
MaşaALLAH canım bende bir ara deneyeyim bunu aynı kaptan yemek hem eş arası iyi yapıyor hem de ev bereketleniyor

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 490 göst.
0 oy
20 cevap 659 göst.
0 oy
16 cevap 608 göst.

380,181 soru

11,381,662 cevap

34,875 kullanıcı

...