0 oy
773 göst.
Diğer kategorisinde (752 puan) tarafından

Bundan 1 sene öncesinde Ablam benim doğum günümde önünde aslan resmi olan bir sweat almıştı . Gorumcem de abla verir misin giyem dedi. Bende verdim geri getir hemen dedim. Tamam dedi. Kaynanamda görmüş ssweati demis bu ne saçma birşey almış çöpe atmış ne gorumceme ne bana sorarak... Gorumcem çok mahcup oldu almaya fln kalkıştı istemedim. . Neyse dedin kapattım üstünü ablama da hiç birşey diyemedim.  

Nişanlıyken çocukluktan bu yana yaklaşık 23yildir hiç bağımızın kopmadigi bir erkek arkadaşım vardı.  Ailem gibiydi annem babam hatta eşim bile bilir. Oda bana doğum günümde mega ayılar varya büyükler ondan almış yollamış.  Olurda yalnız hissedersen ben hep yanındayım yaziyo ayıda. Neyse işte Gorumcem yine almış yukarı götürmüş 1 senedir de getirmedi kaç kere söyledim bugünde kaynanam sem gel ayıyı sok yününden yastık yap. Acaip sınır oldum gözlerim doldu. 
Bode diyo buna mi bozuldun..?  Ya onun değeri büyük hediye uyardık seni diyorum birşey olmaz boş boş duracağına yastık oldi millet yatar diyo siz olsanız ne tepki koyarsınız...?

33 Cevaplar

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Benim değerli eayama dokunsun kıyamet kopar ama bunun altında da kalmam onun da değer verdiği birşeyi elime alır gözünün önünde yere atarım aaaaa düştü vah vah yaparım :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy çok sinir oldum benm kaynana yapsa zatn doluyum tam patlardim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Görümcen de sana alınan bileti niye isteyip duruyo.verme bi daha bişi. Hadi o aldı verdin diyelim. Kaynanan bence sana hediye olduğunu bile bile eşyalara zarar veriyo.

Sana tavsiyem hiç bir eşyanı paylaşma kimse ile.hediye veremem ben bile kullanmaya kıyamıyorum de. nasıl senin eşyamı hem de hediyeyi kendi kafasına göre bozar yapar hangi akla hizmet
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben önce görümcemin sonra kaynanamın sonra eşimin ağzını yırtardım
0 oy
(7,728 puan) tarafından
Ben olsam hiçbirşey yapamasam bile mesafe koyarım hem kaynanaya hem gorumeye
0 oy
(1,199 puan) tarafından
O yastiarida o swetleride dar ederim onlara o pamuklari al ayıya doldur terzide diktir yatak odana köy eşyalarını onlar gelince kapıyı kilitle anahtarı koynuna koy gidince açarsın sakla herşeyini verme yatak odasını aç diyecek hakları yok ya ne hakla bunu yapiyorlar diye tartışma çıkarırsın Esin bsey derse benim hatıralarıma kimse el süremez surdurmem ki çok sinir oldum valla iyi sbir var sende 
0 oy
tarafından
Sanki gorumcenle kaynanan birlikte bu işi planlamış gibi  geldi bana. 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bence hata senin. Değeri olan eşyaları o kadar uzun bırakman yanlış. 
0 oy
(6,981 puan) tarafından
Kocan ne diyo bu işe 
0 oy
(1,766 puan) tarafından
İyi senaryo 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Oooohaaaa diyorum sa.lak mi bu kadin kıyameti koparirim bir dahada gorumcene birsey verme ya cope gidiyo ya sökülüp yastik oluyo alma birseyimi de 
0 oy
(46 puan) tarafından
Bunlar hep böyle bende eşimle sevgiliyken görümcem elbise istedi 2 tane gönderdim Geri gelmedi.Evlendim çamaşırlarını katlarken elbisenin parçasını gördüm 50 parçaya bölmüşler resmen diğer kıyafetimin bolerosunuda yakacaklar arasına koymuşlar muhtemelen elbisemi de yaktılar.Hayır anlamıyorum ***** insan giy geri ver neden yakarsın ki.Öyle gördüm daha da bişeyimi vermem.**** pislikler
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Yunu kıçına tıkarım terbiyesiz ya inada yapar gibi 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 673 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 333 göst.
0 oy
14 cevap 453 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu