0 oy
236 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (281 puan) tarafından
Kizlar oglum 28 aylik yemesi icmesi masallah yerinde yuzunde ve vucudunun belirli yerinde beyaz lekelenmeler var doktorumuz vitiligo veya sedef hastaligi olucagini dusundu cildiye randevu almami soyledi randevu yok yeme icmesinde sıkıntı yok ama kilo almiyor kan sonucalrinada baklidi hepsi temiz tiroidine kadar sadece demir eksikligi var onun icin ilac kullaniyorum cevrem kurt oldugunu soyluyor ama ben oyle bisey dusunmuyorum cunku kasintisi yok buyuk abdestinde de bisey gormedim herkes israrla lekelerinin kurtla bağlantılı oldugunu dusunuyor yardimci olun lutfen herkes ben oğluma yemek yedirmedigimi ac biraktigimi dusunuyor sinirlerim bozuluyor dil doksemde anlamiyorlar napicam ben   

6 Cevaplar

0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kurt olunca kaşıntı mı oluyomuş 
(281 puan) tarafından
Baktiricam  cikmaz ama cevremdeki herkes ilacini almami istiyor oglumun hasta olmadığı bisey icin ilac kullanmak istemiyorum
(5,220 puan) tarafından
Tabiki kullanma bize annem kullanmıç bigün boyumca ağzım leş gibiydi hiç unutamam o tadı :D
(281 puan) tarafından
Bu durumu cevreme anlatamiyorum sanki cocugumun kotulugunu istiyorum gibi davraniyorlar
(5,220 puan) tarafından
Anlatmak zorunsa değilsinki doktor böyle dedi bu ilacı verdi bende böyle uygun gördüm bitti gitti dahada üstelerlerse cevap verme insanlar boş beleş konuşup yormayı istediğini yaptırmakta diretmeyi sever. Hıı de geç he he de geç tamam de geç
(281 puan) tarafından
Anlatmaktan yoruldum  bakalim nasil ilerlicez
-Reklam-
0 oy
(1,271 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bebek olduğu için randavusuz bakılıyor cnm benim oğlumun da başında kabuklanma vardı ordan sıra aldım cildiye ile görüştüm kilo işi birazda yapı meselesi benim oğlum yeri geliyor 2 öğün yiyor aralarda meyve yiyor ama kilosu var geçe mümkün değil yediremiyorumda 

Bak üstte ek randavu yeri var onu aktiflet 

image

(281 puan) tarafından
Tmm bekliyorum
(1,271 puan) tarafından
Ekledim
(281 puan) tarafından
Biliyorum bunu ama hic yok  randevu
(1,271 puan) tarafından
O zaman Bir şey diyemem
(281 puan) tarafından
Nasip kismet ne zmn duserse
0 oy
(469 puan) tarafından
Randevusuz gidin bakarlar randevu verilmiyor artık nerdeyse. 
(281 puan) tarafından
Randevusuz bakmiyolar sira bile vermiyolar kac defa gidip geldim sonuc yok
(469 puan) tarafından
O zaman sikayet vara sikayet olarak bildirin geri dönüş alırsınız. Her sorun yaşadığımda şikayet ederim randevu cikar o hafta
(281 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bir götür devlete bulamazsan özele götürmeye çalış görsün bir doktor. Tahlilllerini de gösterirsin için rahat eder varsa birsey erkenden başlarsın. Yeme içmesi iyi diye ihmal etme beyaz lekeneme diyorsun normal mi 
(281 puan) tarafından
Beyaz lekelenmeyi yeme icmesinden degil derisiyle alakali oldugunu dusunuyorum herkes tam tersi yeme icmesiyle  lekenmenin alakasi oldugunj dusunuyor
tarafından
Pardon yanlış anlamışım canım. Bence de yeme içmesi ile alakalı olamaz . Öyle olsa hepinizde olur ne bileyim
(281 puan) tarafından
Cok tuhafima gidiyor
tarafından
İhmal etme canım ya milleti de bosver sonuçta hiç biri doktor değil.
(281 puan) tarafından
Zaten herkes doktor gibi konusuyor
0 oy
(3,044 puan) tarafından
Randevu almayı akşam üstü tam 4 de ara canım. Yani 16:00 da. Randevu sistemi o zaman yenileniyor. Tam 16:00 da ararsan 14 gün sonrasına randevu alırsın. 
(281 puan) tarafından
Kendimde bakiyorum talepler bile olusturdum donus yok hastende randevusuz bakmiyoruz diyor
(3,044 puan) tarafından
Sen dediğim gibi dene canim. Talepden falan cevap gelmez. Mhrs sistemi tam 16:00 da yenileniyr anca o şekilde randevu alırsın. Yada mecbur özele götürcen.
0 oy
(285 puan) tarafından
Bana bir hemşire akşam 4den sonra randevular yenileniyor demşti 4den sonra bakın birde 4.10geçe falan.. Geçmş olsun inşallah düzelir en kısa zamanda Allahım korktugunuzdan korusun 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 253 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde 2 cocuk annesi00 (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 254 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 171 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde Linam22 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 266 göst.