0 oy
170 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
Merhaba arkadaslar anneme nasil davranacagimi bilmiyorum söyle baslayayim konuya kuzenim 3 sene önce bi evlilik yapti esimle onun esi kuzenler esimle arami yapmak icin elinden geleni yapti biz nisanlandik nisan günümüzde ben kuafördeyken evliliginde sorunlar oldugundan bahs etmeye basladi neyse 1. aydada nikah yaptik bu arada yurt disinda kaliyorum yine tartismislar yok efendim sen niye perdeyi cekiyorsun banyoyu dagitmissin basit seylerden sürekli tartismalar neyse ailecek gittik konustuk aralarini düzelttik bu 2 ay sonra yine ayni bu sefer bosanmaya karar vermisler kuzenim annesi kiz kardesi hepsi ben bosaniyorum sende yüzügünü aticaksin oysaki esim o kadar merhametli biriki aralarini düzelmek icin ne kadar cabalamisti yengem olucak sahista esime kizin pasaportu var elini sallasa ellisi demis cahil halbuki esim ögretmen adam yani neyse annemde bunlara ayak uydurdu yok illa aticaksin yüzügü diye ama babam arkamda durdu cok sükür dügünümüz oldu sonra anneannem vefat etti virüsten dolayi dedemde agir gecirdi neyse o güne kadar konusmuyorlardi konusmaya basladilar anneme niye bu kadar yüz veriyorsun diyorum ne yapayim babam onlarla beraber diyor tamam yengemle konus baban icin ama bu yegenlerin seni niye hicbirsey olmamis gibi ariyorlar zoruma gidiyor diyorum haksizlik yapildi dügünümde annem tarafindan kimse gelemedi daha neler neler yapmadilar annem onlarla konusunca cok zoruma gidiyor annemle konusmak görüsmek istemiyorum ne yapicagimi bilmiyorum hakkinizi helal edin uzun oldu 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende baba tarafıyla bişeyler oldu. Babamlar bitanesinin oğlu evlendi düğüne gittiler ben söyledim siz bana yapılanı hiç saydınız iyi yapmışsın dediniz resmen düğüne gittiniz. Diye babam dedi kızım mal olayları var arayı yine az da olsa sıcak tutmaya çalışıyoruz diye bişey demedim daha. Kızı evlendi ona gitmediler. Annene baskı yap bence ben olsam yapardım konusmayacaksin diye 
(65 puan) tarafından
Cok baski yaptim canim ama annem arada babam var diyor
tarafından
Varsa var canım benimde dedem babaannem vardı arada yine de konuşmalarına karşı çıktım dedem bana hiç bir zaman konuş da demedi ki ben dedemi çok severdim babam gibi. Yani bu bişey degistirmez. Dedeni onlar mı bakıyor. Benimde babaannem annemdeydi sonra babamın kardeşlerinden biri aldı. Babam aramak istemiyor anem zorluyor annendir ara diye o da arıyor annem nasıl diyor onunla konuşayım bi diyor ona veriyorlar
(65 puan) tarafından
Evet dedem onlarla yasiyor annem ne yapayim bende hakkimi helal etmem annem kizimin dügününe gelemedi yanimda olamadi ama arada deden var ne yapabilrim diyor
tarafından
Seviyeli mesafeli olacak öyle hiç bisey olmamış gibi davranmayacak. Yeri gelince de ettiklerini hatırlatacak.
(65 puan) tarafından
Evet beklentim bu aslinda ama malesef göremiyorum annemde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizimde başımıza buna yakın birşey geldi halamlarla halamlar abimle konuşmadı babama kustu ama babam hiç küsmedi abimler hiç birşey yokmuş gibi davrandılar halamlarla karsilasmamaya çalıştılar ama babama da küsmediler kardeşi sonucda diye yok muş gibi mesele davnildi hep unutuldu gitti takmayın bnece silin hayatınızdan o analri ve yokmuş gibi davranın annenizde küsmeyin ve tavır yapmayın unutun gitsin meselede kalmasın bence 
(65 puan) tarafından
Cok zoruma gidiyor cok sükür mutluyum ama dügünümde annem tarafindan kimse gelemedi daha neler neler yapmadilar bana unutmayi cok istiyorum ama olmuyor
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Bence yakalayınca hepsinin agzına et. Zamanı gelmiş
(65 puan) tarafından
Malesef onlar gibi olamiyorum tek istegim annemin arkamda durmasi
0 oy
tarafından
Valla senin yerinde olsam bende kirilirdim anneme nasıl yaa yengen için kalkip sana der at yüzüğünü ayrıl falan bide sen mutlusun yani seviyosun Allah daim etsin annen baban için katlanıyormuş yengesine ama onun bahsi onlar mecbur annene göstericekler annen böyle düşünmemeli bence ve sen de asla annen bile olsa başkası için bozma huzurunu boşver kimse gelmediyse de düğüne de o taraftar bu onların ayıbı canım sen boşver kuzenininki olmayınca yuvası kiskanmislardir
(65 puan) tarafından
Cok üzülüyorum gercekten cok fazla degil biraz olsun arkamda oldugunu hissettirsin bana ama yok

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 266 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde Besinme (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 236 göst.
11 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedagnay (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 254 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 253 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde 2 cocuk annesi00 (200 puan) tarafından soruldu

379,359 soru

11,355,514 cevap

34,830 kullanıcı

...