0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (1,030 puan) tarafından
Oğlum normalde çok zorr durumda kalırsam günde 1-2 reklam izletiyordum şimdi çizgifilm açtım izliyor günde 30 dakika izletsem izleten varmı ? 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz izlet yada izletme dersek yapack misin?
(1,030 puan) tarafından
Eee hayır izleten varmı merak ettim çocuklar birşey öğrendi mi mesala bu zamana kadar izletmemişim  bundan sonra da izletmesem de olur ama bazen öğretici şeyler sayılar harfler kelimeler öğrenen varmış mesela bunu merak ediyorum tatlım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktorun bana dediği günlük 1 saat izleyebilir canım 
(1,783 puan) tarafından
Önce. Türkçe net konuşsun da bu yapay zeka felan bu ünlülerin çocuklari öyle sanırım reklamlarını gördüm
tarafından
Benim kızım çoğu şeyi ordan öğrendi bu kadar kasmayin kendinizi :) 1 2 saatten birşey olmaz çocukları bu kadar sıkmayın
(1,783 puan) tarafından
Nerden öğrendi yok ben kasmiyorum da benim oğlumun ilgisi yok tv ye karşı çizgi filime karşı orda sıkıntı :))
tarafından
E  daha yeni açmışsın da ondan benim kızımda öyleydi şimdi bebek aç.diyor :) birgün bir baktım bana Mami diyor İngilizce anne diyor yani Mami bebek aç Mami gel :)) şuan İngilizce şarkı söylüyor orada ki bebeklerin oynamasi kızımın hayal dünyasını geliştirdi yani eğitici bebek videoları yazınca seçenekler çıkıyor zaten izleye izleye alışır kontrollü bir şekilde izlesin zaten çocukta bir sıkıntı olduğu zaman bunu anne anlar öyle iki saatle kimse otiizm olmaz
(1,783 puan) tarafından
İnternet den mi izletiyor sunuz hangi kanal yada ne gibi eğitici çizgili filim önerirsiniz
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Aşırı hareketli bir oğlum var 17 aylık olmak uzere artık canıma tak etti o durumdayım tv sadece arada reklam izliyor dışarıyi çok seviyor asla eve girmek istemiyor şuan evimden uzağım bir süreliğine tatil yerine geldim napcam bilmiyorum toprak da oynuyor burası müsait her yönden evim böyle değil tv bakmıyor bile iki reklam izleyip sıkılıyor çizgi filim açtım belki ilgisini çeker diye gene yok annem benimle yaşıyor habire ikimiz ya o ya ben peşine dolanıyorum artik sinirler harap şekilde yim Allah biz annelere sabit versin hemde peygamber sabrı 
(1,030 puan) tarafından
Kız senin gene annen yanında ben yalnızım ya tuvalete gidicem ya sigara icicem günde 2 reklam açıyorum o bile yanlis geliyor bazen ama bazı çizgifilmler öğretici oluyormuş şuan 10 dk izledi netten bakicam sayılar harfler kelimelerle ilgili çizgifilmlere onları izletiririm ara ara
0 oy
(10,016 puan) tarafından
Valla benimki izliyor youtube cocuktan aciyoruz. Ordan ogrendi ingilizce sayilari ingilizce renkleri. 20ye kadar sayi saymayi. Butun arabalari is makinalarinin isimlerini falan
(1,030 puan) tarafından
Kaç aylık şuan
(10,016 puan) tarafından
Suan 25 aylik canim. Konusmasi dilide masallah oturup muhabbet ediyo
0 oy
(4,948 puan) tarafından
Oglum 18 aylik yeri geliyor izliyor yeri geliyor izlemiyor 3 e kadar sayıyor ceviz adam karpuz adam bunlari ezberlemis söylüyor topa vurunca gool diye bağırıyor bakkal amca bakkal amca onun repliklerini söylüyor ama çoğunu tv den degil abisinden öğrendi o soylerken bizimkide ezberlemiş 
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Herkesin anneliği de kendine çocuk yetiştirmesi de keşke ekrandan tamamen uzak tutabilseydim ama yaşadığım olayı bugüne gelme sürecini ben bilirim kimseye de yargılama hakkı vermiyorun yemek yerken veya çok durmazsa açıyorum ha evde yalnızken hiç açmam sürekli oyun oynarım çizgi film izlerken ismiyle seslenir dikkatini dağıtırım 
0 oy
(996 puan) tarafından
1 yaşından sonra başladı izlemeye öyle çok çok izlemezdi o zamanlar olumlu olumsuz yanları sayıcak olursam benim yaşadığım şeyler

Taklit yetenegi çok gelişti

Renkleri sayı saymayı şarkı söylemeyi öğrendi

Dans etmeyi öğrendi öyle bebekce Bi dans da değil daha 1.5 yaşındaykrn çarşı da herkesin için de oryantal oynamisligi var hem de sadece bir kere televizyonda görmesiyle öğrendi

Tuvalet eğitimini de yine videolar izleyerek tamamladı

Olumsuz yönü ise

Geç konuştu yani konuştu ama genellikle ben anliyordum dili dönmüyordu tam başka da olumsuz yönü olmadı bana şuan 3 yaşına girmesine 1 ay var 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bizimki yeei geliyo 2saat bile izlediği oluyo bu aralar
0 oy
tarafından
Egitici bir kac youtube kanali var oradan gunluk toplamda en fazla yarim saat aciyorum tvde de cleo ve cuquin diye bi cizgi film var ona asık resmen onun ciktigi saatlerde aciyorum izliyor diger cizgi filmlere donup bakmiyo bile 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ee önümüz kış nasıl oyalıcan çocuğu evin içinde. Tamda hareketli dönemi geldi. Evde sanki 10 kişimi yaşıyoruz. Gün içinde 3 kere yarım saat izletirsin. Yoksa ne yemek yaparsın ne iş yaparsın. Çocuğunda canı sıkılcak. Oyna oyna nereye kadar işimiz gücümüzde var. Çizgi film fazla kaçırmadıktan sonra faydalı bence çok şey öğrenyolsr ordan. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 84 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 443 göst.
28 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Manas (891 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 136 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 58 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bsmrr (31 puan) tarafından soruldu

379,109 soru

11,348,256 cevap

34,813 kullanıcı

...