0 oy
779 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Kızlar bugün yola çıkacağım, bunu kendisine dedim git dedi bana.

Ne zormuş zor kaldırıyorum. Sana bir sene çok bile dayandım dedi bana. Yutkunamiyorum çok ağrıma gidiyor. Bir gün pişman olmaz mi geri dönsün diye değil benim yaşadıklarımı yaşasın diye 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Günaydın dilerim inşallah ta yaşar kolay değil tabiki Allah sabrını versin 
tarafından
Ama senin mutlaka psikolojik destek alman gerekir bir nebzede kolaybatlatman için
(111 puan) tarafından
Aynen kiz kendileri hiç üzülmüyor mu acaba sonuçta yaşanmışlıklar var. Ne bileyim insan hiç mi zoruna gitmes üzülmez aklım almıyor daha iki gün önce ballım güllümduk
tarafından
Üzülse bırakmaz di erkekler için bırakıp kaçmak çok kolay oluyo
tarafından
Onun kafaya dank edecek ama o zamanda iş işten geçecek ahmak adam
(96 puan) tarafından
Ev bi sessiz kalsın ihtiyacını karşılayan biri kalmasın o evde senin eşyalarına rastladikca içi yanacak bunu hemen anlamaz ama zaman geçtikçe pişman olacak bundan emin ol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben şu düzeni anlamıyorum ya , neden hep kadınlar düzenini evini bırakmak zorunda? Böyle bir durumda gidecek biri varsa oda erkek.  Hakkında hayırlısı olsun canım. 
(90 puan) tarafından
Bebeği dizlerimde yıkıyoruz, o su döküyor ben de yıkıyorum, o şekilde bırakıp gitti diğer tarafa. Ya kuş kadar bebek bir şey olsa ellerinden kaysa diye dusunmedi
(2,385 puan) tarafından
Bizde bi anneyiz ama bazen bu Kaynanalar geberse gitse kurtulsak diyorum bunları gördükçe kendim ilerde böyle olmyacağım diye yeminler ediyorum eşinin de mi ikinci evliliği seninle
(90 puan) tarafından
Hayır eşimin ilk evliliği, bu sebeple benim ailem istemiyordu. Ama onlar çok israrciydi, annesi çok istedi, eşimle zaten aşık olmustuk kapımızda sabahladigi günleri bilirim.
Daha yeni doğum yapmıştım kaynana ne hakaretler etti ortada hiç bir sebep yokken. Kocama dedim annene sadece sor anne neden bunları söyledin diye, dedi ki asla annemin söylediklerini sorgulayamam soramam. Annesi nikahlı karısının namusuna laf söylüyor ama kocam sebebini bile soramiyor o derece anasına tapiyor, anası boşa dedi bebek çok küçük diye bosayamadi, anasının sözünü çiğnedi diye neler çektirdi bana, benim de zerre kadar suçum yok, o kadar bıktım usandım ki. Allah kötü olanların bin belasını versin. Lohusa halimle hepsine beddua ettim. Bir aydan fazladır gece gündüz ağlıyorum koca denen adamın umrunda değil.
(2,385 puan) tarafından
Ben olsam ben boşardım onu beklemezdim öyle kocanın yüzüne tükürüm emin ol başkası da katlanmazdı buna evlenir evlenir boşanırdı belasını bulurdu ozaman
(90 puan) tarafından
Bir haftalık evliydim kaynana pılını pirtini topladı evime taşındı. Ona yatak odası bile yaptık. Hamile kaldım hemen zaten, evin içinde aç kaldım yerimden kipirdamiyordum bir yudum su vermedi, bir gün nasılsın demedi, her gün yemeğini önüne bırakmak zorundaydım bir de. Devamlı benimle ev işi için kavga ediyordu. Doğum yapacağım zaman kalkıp tatile gitti, bebeğim yoğun bakımda yattı bile gelmedi. Doğumumun 15. Günü geri döndü ama bana gelmedi köy köy ilçe ilçe gezdi. 18.gun geldi ne hayırlı olsun dedi ne geçmiş olsun dedi. Diğer odada oğluyla oturdu. Sabah oğlu işe gidince odama geldi kucağımda kuş kadar bebeğim zorla uyandırıp beslemeye çalışıyorum, yüzüme tükürüp sen çok iyi olsaydın diğer kocan seni boşamazdi dedi rezil kadın, bir hayır görmez inşaallah kendisinden, yeminim var son nefesinde adımı ansa bile hakkımı helal etmeyeceğim.
0 oy
tarafından
İllaki arar canim kural değişmez Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Kaç yıllık evlisin
(111 puan) tarafından
Bir buçuk çocuğum yok
tarafından
Severekmi evlendin benim kuzenimde 6 aylık evli kalabildi ki o ay zarfindada kuş geldi annesi gile sonra tekrar gitti evine ama nafile kaynanayla yaşıyordu kadin hep muskalar yapmış kizin yatağının altında çıktı sabunlu falan acaba sizin ki nasıl bi hayatti
0 oy
(485 puan) tarafından
Bende 2 aydır babamlardaydım boşanma davası açtık karşılıklı mahkemeyi bekliyoruz nişanlılıktan bu yana  6 senedir çekiyorum daha öncede çok gidip geldim defalarca ama bu son artık kesin boşanıyoruz olmayınca olmuyor 1 buçuk yaşında oğlum var Allah yardım etsin inşallah hepimize Allah sanada banada kolaylık versin 
tarafından
Allah sizinde yardımcınız olsun yorumlardan okuyorum ve biliyorum hesabim kapatılmıştı ondan buraya giriş yapamıyorum çocukla daha zordur illaki bu arkadaşım çocuğu yok o konuda şanslı bence amcanın kızıda 1 buçuk yaşında oğluyla bava evinde çekişmeli boşanma davaları var
(485 puan) tarafından
Aynen zor çocukla daha zor tabiki muhattap olmak zorunda kalıyorum benimde çekişmeli boşanma davası olan 1 buçuk yaşında oğlum la bana oluyor hep Allah hakkımızı sorsun inşallah
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Sen. Neden gidiyorsun tut valizini adamın koy kapıya defolsun gitsin 
(111 puan) tarafından
O da mantıklı aslında
(1,024 puan) tarafından
Bak beni yanlış anlama ne olursa olsun kimsede rahat edemezsin ister anan olsun ister baban insan kendi düzenine alışkın şimdi oraya gidersin ilk güzel davranırlar sonra herşey göze batmaya başlar ben annemde iki ay kaldım burnumdan geldi inan
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Sen dimdik durursan, onu yokmuş gibi sayarsan emin ol arar, ama ezik gibi davranirsan kaçmaya kurtulmaya çalışır 
(111 puan) tarafından
Gitmek mantıklı değil mi ama
(3,452 puan) tarafından
Aslında dişli olup onu göndermen daha mantıklı
0 oy
tarafından

İAllah yardımcın olsun ama bak iyikide bu adamdan cocugun olmamis Rabbim vermiyosa bir bildigi vardir dilerim Allahdan iyi bir hayatin olsun guzel bi insan cikarsin karsina cocuklariniz olsun uzulme bu adam icin o seni kaybetti  bosandin diye hayatin bitti sanma hersey yeni basliyo temiz bir sayfa cek cocukda yok ise girersin gerisi gelir<3

0 oy
(403 puan) tarafından
Bence sen gitme ver valizi onu gonder 
0 oy
(90 puan) tarafından
İnanın ben de dün gece evi terk etmemek için zor tuttum kendimi ve bebeğime sarıldım. 

Olmuyorsa uzatmayın, canı cehenneme deyin.

Benim ikinci evliligim ve bir buçuk aylık bebeğim var gidemiyorum.

Zaten sarfettiği cümlenin ağırlığı sizi daha da yipratmistir. O cümleyi hatırlayıp ayrıldığıniza pişman olmayın. Saygısız biriymiş.

Güzel günler beni bekliyor deyin kendinizi teskin edin.
0 oy
(199 puan) tarafından
Sizin aranizda ne gecti bilemeyiz.. çok net  şekilde yazmamişsiniz. Her nedir sıkıntınız geçer inşallah 
0 oy
(504 puan) tarafından
Üzülme ne evler kurarsın ne odalar dizersin kıymetini bilmeyen biriyle olursan çiçek gibi solarsın boşver..
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Sana bir şey diyeyim mi taş catlasın sen bir aya toparlarsın değer görmediğin bir yerde neden eziyet çekesin ki istemezse istemesin s.kimece yolu var bu dünyada ki en kıymetli kişi insanın kendisidir kendine kıymet ver gerisinide boşver ve o bir Ay in sonunda sen kendine gelmiş her şeyi unutmuşken esin olacak şahsiyetsiz de ne b.k yediginin farkına varıp yana done sana gelecek bak dediydi dersin ama lütfen yüz verme asla geri kabul etme bundan sonrası senin için çok daha güzel olsun inşallah 
0 oy
(427 puan) tarafından
Canim uzulmeni istemem ama yedekte biri var galiba bu kadar git git demesi onu dusunduruyor
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Eski postlariniza göz gezdirdim fikir olsun diye severek mi zoraki mi evlendiniz siz kaynana ile hiç iletişim yok sizin koca varlığı yokluğu aynı bir paylaşımınız yok bunun üstüne tabi sizin çocuk için yanıp tutusmaniz ve psikolojik olarak yorgun olmanız tabi.... Herseye vardır bir hayır eşinizin hemen boşanma kararı alması falan bilemiyorum tabi büyük bir sorun mu var aranızda 
0 oy
tarafından
Çok zor evet. İnsan bir çay kaşığını bile ne hayallerle aliyor. Çocuk yokmuş ona dua et. En azından o ortada rezil olmicak. Sabır ve dua. 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ya bu görevde degolmi.ne ara geldi
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Yaşatigini yaşamadan ölmezsin diye çok sevdiğim bir söz var canım hakinda hayırlısı olsun 
0 oy
tarafından
Hala ne kadar kırıcı ve değer vermemiş gbi konuşuyor ayıp. Zaten geri dönsede affetmeyin ailenizi araması git demesi ve sizin canınız acirken hala böyle davranması çok acımasızca merhametsiz insandan korkun
0 oy
tarafından
Valla Allah'ım kimseye yaşatmasın yaşayanlara da sabır ve mutlu hayat versin. 

Ama ben gidemem ve o hem evi hem de kirayı ödemek zorunda o sg ben niye gidicem. Gidecek yerim de yok zaten 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 193 göst.
0 oy
10 cevap 447 göst.
0 oy
5 cevap 205 göst.
7 Ocak 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Elisaa d (1,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 608 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Begonvilllllll (41 puan) tarafından soruldu

378,137 soru

11,317,660 cevap

34,763 kullanıcı

...