0 oy
726 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Kızlar bn burdada anlatmıştım ozamanlar olayı neyse kaynana bna dediki çocukları yıka bn dedim yok nie istemion dedi bnde şuan yaptırmak istemiyorum dedim aradan biraz zaman geçti seni eşine soylucem dedi sözünü dinlemiom diye yani neyse söylemedi ama ertesi gün tartıştık onla bu yüzden baya hemde neyse eşimin yine haberi yok bn hafiften anlattım anam haklı ne sözünü dinlemion diyo 

Neyse bugünde  eltimin cocugunu yikiycallaridi aksam oldu kaynana eltime dediki çocuğu yikiyalimmi eltim yok dedi yarın yıkarız 

Sonra biraz zamn geçti gel yikiyak 

Yine yok neyse böyle 4 kere sordu kadın abartısız hayır cvbini aldı 

Ama ortada hiçbisey olmamış gibiler 

Siz şimdi n diyosunuz bu duruma bn napayım n deyim 

Not eltim bacisinin kızı oluyo 

Not bnimde Allah'tan başka kimsem yok eşimde anacı

24 Cevaplar

+2 oy
(7,606 puan) tarafından

Senin banyoyla derdin ne gel kese atayim sana cocuklari bi sal diyeydinya kalipsabunla tasi kafana gecire gecire iyi yikarim deseydin:ermm::woot:

-Reklam-
+1 oy
(1,448 puan) tarafından
Kadin banyoya takmış acaba banyoyla ilgili travması mi var aksi taktirde kimse kimsenin çocuğunu bu denli yıkama hevesine girmez.
(221 puan) tarafından
Sorun yıkama değil cnm eşit davranmamasi
(5,406 puan) tarafından
=))) nasıl güldüm travması var lafına kesin benim kaynanam da var
tarafından
Ajahahajajajaajqj
0 oy
(5,406 puan) tarafından
O an diyecektin ben olsaydım beni rezil etmiştin buna niye bursey demiyorsun? Sen hayırdır? 
(221 puan) tarafından
Yok kız durduk yere nasıl diyeyim
Ama eşime lafı gelince soylicem
(5,406 puan) tarafından
Kız diyeceksin  valla ben anında patlatıyorum kimseye acıma
(221 puan) tarafından
Karakter meselesi cnm biri bna bişe demeden bn diyemem ki
tarafından
düzenlendi
Biri sana bısey demıs ama sen farkında degılsın sana resmen sen eziksin demıs benım eltine sozum gecmıyor gucum yetmiyor ama senı parmagımda oynatırım demıs
(5,406 puan) tarafından
E o zaman niye bana böyle davranıyorlar deme, ensesine vur ekmeğini al olmuşsun. Dün sana demiş bugün ona ama sana gücü yetiyor,Eltine dediği an dönüp "ben olsam bir dünya laf derdin buna niye demiyorsun bacının kızı diye mi ? Sana ne benim çocuğumun banyosundan" de çık aradan korkut biraz
0 oy
(267 puan) tarafından
Benim anlamadığım kaynanan niye dert ediyor sizin çocukların banyosunu
(221 puan) tarafından
O herşeyi dert ediyor
0 oy
tarafından
Ben olsam söylerdim o an 
(221 puan) tarafından
Helal olsun bn yapamam maalesef
0 oy
(7,249 puan) tarafından
O anda diyecektin eltine aman he de yıka sonra kocana şikayet eder diye
(221 puan) tarafından
Yok o şey bnd yok diyemem ki
(7,249 puan) tarafından
Demezsen boyle olur iste
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ben kendi çocuklarımı nezaman yıkayacağımı bilirim diyip kesip atsaydın keşke dahada cevap vermeseydin. Bu ne böyle banyo delisi
(221 puan) tarafından
Doru diyosun bişe demedim yine suçlu bn oldum
(5,220 puan) tarafından
Dilli olmazsan bele olur baei dede içinde kalmasın en azından diyipte suçlu olursun
0 oy
(4,160 puan) tarafından
Bence sız karıyı bı banyoya koyun bı keseleyın canı banyo ıstemıs ki size takmis. Ona  ne cocugumun banyosundan. Hem sen kaynanan in sozunu dinlemek mi zorundaymıssın esınde bı tuhaf
0 oy
tarafından

Sessizsin ve eziliyosun sıç agzına yaşa hayatı :D kocanın da kaynananın da kölesi degilsin bir bireysin kaç yasında insansın kendı kararlarını verebilecek yaşta ve ne yapacagın bılen birisin kendını EZDİRME

(221 puan) tarafından
Kız bn her türlü suçluyum zaten ki
Kadın geçen diyo sna sofraya tuz koymayı bile öğretemedim
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Kız kendi içlerindekilere ses ederler mi boşver büyütme okadar görme duyma deli olsun, 
(221 puan) tarafından
N deli olsunki kiz
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Pat diye yapistiracaksin cevabı böyle siz sustugunuz için takmiyorlar sizi 
(221 puan) tarafından
Yapıştıramiom işte bn malasef
0 oy
tarafından
Kaynanan niye çocukları illâ yıkatmaya çalışıyor. 
0 oy
(710 puan) tarafından
Çocuklarınız yeni mi doğdu ondan mı siz yikayamazsiniz ben yikayim demeye getiriyor acaba . Çünkü benjm kaynana da aynı da ondan dedim ben ilk kızımda korkuyordum kucuck olunca tutamam kayarsa elimden diye kırkı çıkana kadar onunla yıkadım her yikamam da yıkarken çocuk nefesi zor alıyordu dikkat etmiyordu ağzına yüzüne sabun köpüğü doluyordu içim hopluyordu hala bişey olmaz diyordu  şimdi tecrübe ettim ikinci kızımı dogirdum bı kere yıkadı göbeği düşünce bida ona bişey demeden kendim yıkadım iki kez bize oturmaya geldi kızı yıkayalım diye ben hallediyorum artık dedim sesi ni kesti 
(221 puan) tarafından
Yok cnm bna dediğinde çocuklar kirlenmisti oyuzden yıka dedi
Eltimede legende beraber yikiycaklardi
0 oy
(119,289 puan) tarafından
1.neden kaynana yikamak istiyo

2.ayni evdemi yasiyosunuz

3.safmisin bacim ana kuzusuyla niye evlendin
(221 puan) tarafından
1 benimkine suyu koyayım yıka dedi eltiminkide legende yikiycaklardi yardım edecekti
2 evet bn beraberim eşim şehir dışından geldi
3 keşke bilseydim böyle oldunuuuu
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bak canım böyle şeylerde ben suçu karşıdaki insanda aramıyorum. Benim eltimde aynı senin gibi bana der ki kaynanam sana laf edemiyo ama bana ağzina geleni sayiyo diye bende demek ki sen fırsat vermişsin ki oda sana sayiyor diyorum. Taviz vermeyin arkadaş dişinizi geçirin sende bir bireysin seninde bı söz hakkın olsun sana da saygı duysunlar. Ben küçük gelinim ama kaynanam ağzına her geleni bana diyemez anında cevabını veririim
(221 puan) tarafından
Bn naspayim
(1,618 puan) tarafından
Sen başta tavrini koyacaktin baci
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Sende taviz verme  lafını kavga cikarmadan eşine duyurmadan soyle.
(221 puan) tarafından
Karı her an söyleyebilir ama esime
0 oy
(974 puan) tarafından
Ya ben olayın sözümü dinlemiyosun seni eşine söylerim demesine takıldım sen çocukmusun yaramazlık yaptinda ebeveyni ne mi şikayet ediyor sanki tövbe ya rabbim ya nasıl tuhaf şeyler bunlar 
(221 puan) tarafından
Çünkü eşim anacı oda bunu biliyor oyuzden
0 oy
(3,009 puan) tarafından
Kocasına desin onu teee Allahım yarabbim ya ☺☺
0 oy
tarafından
Ya şu postlarının hepsini okudumda hep kaynanala sorun var canım beni sakın yanlış anlamada sen kaç yasındasın niye susuyorsun her seferinde. Çok üzüldüm ben sana fakat sen sustukta böyle çektikçe, herşeyi alttan aldıkça kusura bakmada daha çok ezilirsin, daha çok kaynanandan çekersin. 
(221 puan) tarafından
N yapayım cnm sn şöyle eşim anacı bn napayım
tarafından
Anacı olsun koy kuzum tepkini sen böyle yaptıkça daha çok uzerler. Allah'tan başka kimseden korkma çekinme gençliğine yazik
(221 puan) tarafından
26 yaşındayım cnm panik atak oldum bu sorunlar yüzünden
 evlendim bı aylık gelindim kadına yeter artık dedim diye dayak yedim eşimden o derece
(221 puan) tarafından
Cvp versende vermesemde sıkıntı bitmiyor ki yine sıkıntı yine suçlu bn
0 oy
(462 puan) tarafından
Kız benim kaynana gibi. Benim kaynanada hayır cevabından tatmin olmaz illa istediği olsun ister ama Ama allahtan oğlumdan korkar öle bemi seni kocana söylicem diye tehtit edemez ama ufak tefek şeyleri hemen gider ispitler manyak karı sanki kocam bana kızacak
(221 puan) tarafından
Bnmki kızar cnm bildiğin anasının kuzusu
(462 puan) tarafından
Ay yok  anasının huyunu bildiği için bişey demez bana. Benim kaynana doğuma geldi 10 gün kaldı yanımda pisikolojimi bozdu. O gidince kocama Allahtan anan bizden uzak oturuyor yoksa boşanma sebebimiz olurdu dedim  :):) ahahahah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 236 göst.
17 Ekim 2022 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 230 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 228 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde Deniz. (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 104 göst.