0 oy
657 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Şeker hastalığı var eşimin maalesef neyse anneme gittik güya kışlık biseyler yapcaz derken esimde koltukta uzanır pozisyonda elinde telefon annemle muhabbet edioz baktim uyumuş dedim yatsın yazık dinlensin faln annem de çay demledi kaldırimde bir bardak çay içsin bir tuhaf hareketlrr yapmaya başladı elimi tutuyor öpücük atıyor tukuruyor gülüyor ya anlicaniz anormal hareketler meğerse şekeri düşmüş komaya girmiş bilinç giymiş istemsiz hareketler yapiomus büyük kayinim aradım abi napcam faln ambulans geldi damardan serum verdiler ama o an ben bittim onu öyle gördüm ya Allah'ım öldüm öldüm dirildim kızlar çok şükür şimdi iyi ama Allah'ım bir daha yaşatmasın çok kötü oldum:(:(

6 Cevaplar

0 oy
(16,506 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 

Bende bu sabah. Eşimi kaybederekten bi rüya gördüm çok kötüydü 
tarafından
Allah korusun ya kuzu Allah'ım oan öldüm ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım yaa :( Rabbim gölgelerini başımızdan eksik etmesin . Eşine de sağlık sihat versin
tarafından
Amin kuzu Allah razı olsun
0 oy
(873 puan) tarafından
Rabbim Sana bağışlasın canım eşini çok kötü bir durum ben rüyasını bile gördüğüm zaman günlerce etkisinden çıkamıyorum seni düşünemiyorum bile 
tarafından
Hiç sorma kuzum ya Allah'ım onu bana bağışlasın ya
0 oy
tarafından
Ayýyy aynısı bende de var. Bir kaç defa tamamen hafızam silinmiş gibi kimseyi tanımıyormusum.  Gözümü hastanede açmıştım. Aman canım esin asla asla asla aç olmasın hep midesinde birşey olsun. Bana doktor bin kere tembihledi şeker düşüklüğü yüksekliğinden tehlikeli sakın aç kalma hep birşeyler atıştır dedi. Aklında olsun canım. Geçmiş olsun rabbim bir daha bu korkuyu yasatmasin 
tarafından
Kuzu. Aç değildi ya yedik te kahve bile içti çocukla oynadı derkn uykusu gelmiş uyudu meğerse şekeri düşmüş ben uyandurmasan beyin ölümü olurmuş ya
tarafından
Yüce rabbim aileni kazadan beladan tüm hastalıklardan korusun. Allah'a emanet olun canım ❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Uzun süre ac kalmış demek ki aman dikkat edin şeker aleti yanınızda olsun şeker düşmesin de beyin de kalıcı hasar bıraka biliyor 
tarafından
Kahvaltı yaptık kuzu ya Sadece insülin fazla vurmuş
0 oy
tarafından
Ay canım geçmiş olaun rabbim eşlerimizi başımızdan ekaik etmesin :(
tarafından
Amin kuzu ya çok kötü oldum o an dedim herşey bitti Allah'tan ambulans geldi henn müdahele edildi
tarafından
Dikkat et canım en çok korktuğum şeydir
Geceleri ağlarım mesela hem kızıma bakatım hem eşime ya birinden birini kaybederaem diye  :(

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,234 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 814 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 329 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 948 göst.