0 oy
1,219 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
Anneler yıllardır sabrettim ama artık burama kadar geldi aile içi iletişim yok çocuğuna ne yemek yedirir ne alt değiştirir bunları geçtim eşime emanet edip bir yere bile gidemiyorum ne eve manevi destegi var ne bişey . Bişey soruyorsun 1 dk sonra cevap alıyorum işten gelir 15 dk çocuğuyla oynar koltuğa geçer kulaklığını takar ayaklarını uzatır pupg oynar. Tuvalete bile elimde telefonla gidiyor. Ben 11 gibi yatarım o içerde saatlerce oyun oynar yatağa 1 de 2 de gelir hani kızlarla oynadığına ihtimal vermiyorum ama bağımlısı olmuş artık en son vazgecicem böyle bir hayat geçmez kendime stres yapmaktan hasta olucam aynı durumu yaşayan varmi

42 Cevaplar

0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bu benim kocam dı bir zamanlar tlf nu bozulunca durdu Elhamdülillah kayın validem söylemişti bir ara eşim ve büyük kaynım'a karılarınız sizi boşasa haktır diye büyük olmasa da kavga gürültüsü tartışma bizde de oldu tlf gidene kadar şimdi de iş den geç geldiği için oynamaya fırsatı olmuyor şükür umarım bir daha o zamanlara dönmeyiz darısı başına lanet bir oyun maalesef ki 
-Reklam-
0 oy
tarafından
2.5 yıldır evliyim ilk evlendiğim zamanlar eşim deli gibi oynardı bir ara boşanma eşiğine geldik yeter dedim artık evlendim ama ilgili alaka yok baktım ki oyunda kötü birşey yok kendi haline bıraktım şimdi oynamıyor sıkılmış oyna diyorum oynamak istemiyorum diyor sıkıcı geliyor diyor zamana ve kendi haline bırak sen bırak dedikçe o daha çok gözüne soka soka oynar erkek milleti işte :)) 
0 oy
(2,672 puan) tarafından
Bu oyun yüzünden bizde çok tartıştık sonra bende yükledim. Artık günde 1 saat beraber oynuyoruz. Sonra bırakıyoruz. Tabi bebek uyuyunca oynuyoruz. Ama eskiden oda cok bağımlı idi çok kızıp tartışıyordum. Ama bu ara beraber oynamaya başlayınca oda azalttı oynamayı. Çok oynamaya başlarsa biraz kızıyorum sonra geri bırakıyor hemen 
0 oy
(42 puan) tarafından
Ben eşimde bu oyunu oynuyırkaç yıldır öyle ama çok abartmadan Bi iki defa oynayıp çıkıyor oyundan sonra bende alıştım bu huyuna yapacak bir şey yok öyle mutlu oluyır stresini atıyor saygı duyuyorum 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Oyun oynaması değil ilgisiz olması sorun zaten .biz de oynuyoruz eşimle eşimde futbol oynuyor ama bunun saatini zamanını bilmesi gerek boşanma sebebi değil belki ama evde ilgisz bir eş benim içinde sorun olurdu hiçbir şey istemem ev işi su bu ama çocuklarıyla ilgilenmiyorsa sorun o biraz ağırlığını köy bakalım ne olacak
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Belli bi saat koysaniz canim 2 saat mesela saatlerce degilde. Al karsina ciddi ciddi konuş, birakamiyorsan tedavi ol yoksa bitecek bak hersey diye. Sınır cizmekten baska bisey yapamazsin
0 oy
(248 puan) tarafından
Saçmalama bu yüzden bosanilmaz ama bende eşime izin vermemm alt değiştirmek yemek yedirmek falan haa bazen oluyor yemek werir yani ama beklemem ondan ewet tw bakar konuşmaz falan benim eşimde kizsada aynı tas aynı hamam kuzum 
0 oy
(770 puan) tarafından
Çok haklısın kesinlikle sadece pubg değil yani hepimiz bağımlı olduk tele ama çocukla hiç ilgilenmmek başka boyut 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Eşi hiç pug oyunu nedir bilmeyen ben....

Ya oyun oynanır ama bu abartiya kaçanları anlamıyorum ne gerek var değer mi
0 oy
(859 puan) tarafından
Cok buyuk bi olay gibi gorunmesede ömür bitirir ya konusma yok sohbet yok ozmn niye evlendin ki ayni hayati paylasmanin anlami ne 
0 oy
tarafından
Bunu ancak yaşayan bilir benim gibi olan biri o oyunda neler dönüyor ah bı bilsen mutlaka aç oyunu bı bak derim kimler ekli kimlere mesaj atmış 
(55 puan) tarafından
Biraz daha açar mısınız konuyu anlamadım. Kardeşim kimlerle oynadigina baktı ama hep Erkal arkadaslariydi genelde grupta sürekli oynadığı kişilere şahit oldum ama sizin yazdığınızi anlayamadım
tarafından
Eşleştirme oluyor benim eşim de arkadaşları ile oynuyor ama onlar girmediği zaman eşlestirme açınca otomatik baskaları ile oynuyordu burdan ss atıp anlatamıyorum YouTube dan pubg konusmaları arkadaş kimler ekli nasıl görünür yazın ordan adam anlatıyor aslında çok basitte burdan anlatamadm
0 oy
(563 puan) tarafından
Benim eşim oynamaz teli almaz hatta eline ama bence boşanma sebebi olabilirdi benle çocukla ilgilenmemesi iletişim sıfır olurdu yani ben olsam direk silerdim ona sormadan telefonunu bile kırabilirdim
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Kuzum birebir noktasina kadar beni anlatmissin sanki .bizdede drumlar boyle malesef 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Ee bnm eşimde oynuyor oynasın napck onla stres atyr isde akşama kadar calisyo ew geldiğinde de oynasın bni kesmez onun gözü agrr bnane
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun çok zor valla . Çok haklisin böyle hayat geçmez ama boşanmak yerine başka çözümler bulamazmisin mesela ailenin yanına git gözünü korkut oyunu birakmazsan gelmem bosanirim falan diye olmaz mı canım vazgecmezzmi
0 oy
(3,000 puan) tarafından
Yani bu yazdığınızda anladığım sorun oyunun olmadığı ilgisizliği, yok sayması önceliklerini içinde ailesinin yer almaması bireysel hareket etmesi ,eş olmaktan çok ev arkadaşı gibi ilerlemesi ,değersiz hissettirmesi  saygiziligi ve rahatsızlığınız dile getirmiş olmanıza rağmen ısrarla ayni şekilde devam etmesi olarak okudum ben bence bunlar tam olarak bosanma sebebi.
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Empati yaptmda yaşanmazki böyle nolcak yani o oyun oynuycak sen bütün herşeyi halledeceksin alışmış valla
0 oy
(215 puan) tarafından
Soruyu soralı çok olmuş? Neyaptınız bende benzer durumu yaşıyorum. 
0 oy
(465 puan) tarafından
Uyurken oyunu silmiştim :)) pupg değil de okey yalla mıydı neydi oyunun adı sinir ediyordu beni bide ses özelliği var tabi konusuyorlar oyun sırasında 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Sacma sapann oyun oynayacagina para kazandiran oyunlar var bari onlardan oynasin

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 304 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde cemre46 (48 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 414 göst.
27 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ciciko (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 373 göst.
23 Ekim 2020 Aile kategorisinde dertlerderya (3,836 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 276 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,804 puan) tarafından soruldu

378,284 soru

11,322,584 cevap

34,770 kullanıcı

...