0 oy
950 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar ciddi ciddi soruyorum. Bugün de aynı şeyleri yaşadım resmen. Hamile kalmadan önce , eşim yine kıskançti ama bu kadar baskıcı değildi. Doğum yaptığımdan belli neden böyle davranıyor. Hamile kalmadan önce ki giydiğim pantolonu giydim bugün. Vay efendim çok dar çıkar onu dedi cikarmicam hiçte dar değil dedim üzerine arkamı kapaticak hırka giydirdi tamam dedim giydim. Neyse yoldayız bu tarafdan yürü dedi onada tamam dedim. Sonra köpek geçiyordu sahibiyle bebek arabasından korktu sahibi de dediki az önce kaza yaptı ondan korktu dedi bende köpeğe baktım üzüldüm. Önune baksana aşkım sahibi var basında görmüyor musun dedi yuh be abartma sende dedim. Koluma gir dedi. Tamam girerim dedim. Neyse restoranta girdik götürdü beni en köşeye kimseler yok onada tamam dedim. Terasa çıktık sigara içmeye vay efendim oraya oturma bu tarafa geç dedi. Oof başlarım şimdi maçoluguna dedim. Ne yapim kıskanmakta mi suç dedi vallahi çıldırdım ya. 3 senedir böyle yapmazdı doğumdan sonra adam yürüdüğüm yola bile karışmaya başladı. Onun kendi aldığı kıyafetlere bile karışmaya başladı. Sonra eve geldik öpüp güldürmeye calisiyor . Neden böyle oldu bu adam ya. Bu arada istediğim zaman kendim gezerim arkadaşlarımla felan hiç birşey demezdi git aşkım kafa dağıt derdi bugün de diyor ki. Ben yokken çıktığında parmağına yüzük tak öyle çık. Amacı ne acaba 

10 Cevaplar

+1 oy
(5,519 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ayyy seven adam kiskanirr yaa:)) demeki daha cok sevdiginin farkina mi wardi dogurdun daha dami guzellestin ne bilim iste seviyo adam hoo :)))
(2,103 puan) tarafından
:) Hahahha soyliyim mi ?
Kabak çekirdeği gibi
Shhskajsjqjajajskqk
(5,519 puan) tarafından
Hahahhaha bence kabagin kendisi ☺️☺️
(2,103 puan) tarafından
Ama guzeldir benim popisim:) en begendigim yer . Hajskakska
(5,519 puan) tarafından
Hahahahhaa allah muhabetinizi artirsin popisinle
(2,103 puan) tarafından
Shajsjjaka canım popisim:)
-Reklam-
+2 oy
(2,355 puan) tarafından
Kiz seninde hosuna gitmis ki yaziyorsn buraya:))) tmm fazla ilgi kiskanclik bogar ama bence bu yerijde guzel :) surekli erkklrerdn kacirmasa bide bazebde kendi icinde yasasa:)
(2,103 puan) tarafından
Gerçekten hiç te hoşuma gitmedi eskiden de vardı ama bu kadar boğmuyordu beni şimdi çok abartı davranıyor doğum yaptığımdan belli önceden bu kadar değildi şaşırdım.
Işte kendi icin de yaşa evet ama kaldırımda bi ordan bi oraya bi buraya geçip durdum bide otobandan geçirtti beni kaldırımdan yürüme dedi arabalar geçiyor vızır vızır. Kuytu köşelere götürüyor yemek yemeye. Koluma gir diyip duruyor çıldırdım:)
(2,355 puan) tarafından
Aslında guzel bisey dedgn gbi cildirtma.derecesine getirtmis niye boyle davrniosn deseydn  esim onu cok yapardi yolda yer degistirp dururdu bide niye bakyin ona gordum dar.gyme yuzugunu tak resim cek at nisanlyken:) erkek ismi agzina alma is arkdslarina slm verme biyere gttiginde haber ver ben ayni seyi ona yapijca bagirir kizardi
(2,103 puan) tarafından
Aaa yok ben bunlarda bile çıldırdım bu kadar yapsa heralde beynimi yerdim.
Önceden böyle değildi doğumdan sonra böyle davranmaya başladı bizimki.
Allah seninde yardımcın olsun inşallah:)
+1 oy
tarafından

Kiz ne guzel iste tatlı kıskanmalar  anne oldun kıskanır tabi.takilma fazla. Guzel düşün. :)

(2,103 puan) tarafından
Yavrum eskiden bu kadar değildi. Sadece birileri geçince sağa sola çekerdi şimdi restorantta bile en köşeye götürüyor. Kafede arkamı döndürüyor herkese. Işte anne oldum önümde bebeğim var neden yani. Bide onunla aldığım kıyafetlere şimdi karışmaya başladı halbuki kendi beğendiği şeyler daha giyme bunu diyor. Yordu beni :)
tarafından
Hormonsal diyecemde doğan sensin. Ey bisi olmaz  guzel bisi yinede iyi yonden bak
(2,103 puan) tarafından
Hiç te güzel değilmiş sevmedim ben :)
tarafından
Bence sevmelisin :)
(2,103 puan) tarafından
Yok yok sevemem ben :)
+1 oy
tarafından

Ayy en nefret ettiğim şey bence bu erkeklerde dönemsel bir şey :Dbenimkinede arada geliyor herhalde o sırada daha çok ilgi istiyorlar anlamadım bende yada sana kendi sözünü geçirmeye çalışıyordur :D bilmiyorum ama hiç hoş değil bence abartmış 

(2,103 puan) tarafından
Ne olduysa doğumdan sonra oldu adam lohusalık sendromuna girdi şimdiden:) Şey sanırım ilgi de olabilir koluna girince iyi kolundan çıkınca kıskançlığa başlıyor. Boğdu beni boğdu:)
tarafından
Kesin ilgi şeyidir o :D hiç sevmem böyle şeyleri  İnşalah anlık bir şeydir
(2,103 puan) tarafından
Inşallah yoksa 2 güne deliririm :)
+1 oy
(12,773 puan) tarafından
Kafayı yemiş sanki yada kendi neyse başkası da öyle görür diye geldi aklıma k bakma yoksa durduk yere Bi insan böyle yapiyo ise demekki sen öylesin derim bu kadar sıkması saçma 
(12,773 puan) tarafından
Hayır herkes de normal karşılaması garip adam yolda yürütme iş kızlar ayyyty ne güzel demiş
tarafından
Evet yorumları okuduğumda bende garipsedim dedim herhalde bende bir sorun var :d adam böyle sevdiğini belli etmez ki üstünlük sağlıyor aadece
(2,103 puan) tarafından
Yok yavrum kafayı yemiştir bence ama kişi kendinden bilir işi lafı değil çünkü benim eşim pasif bir insan kafasını kaldırıpta hunharca etrafa bakmaz ya döner benle konuşur ya kiz la oynar yol boyu gidene kadar. Yani çok çekingendir. Ama gerçekten dün çok aşırı kıskançti halbuki hergun gezerim ederim asla laf yapmaz hergun o pantolonları o yokken giyerim akşam üstümde de görür yani dün bile o pantolon çok dar dedi bende daha yeni giydim kızlarla gezdim dedim at o zaman aşkım ben sana yeni alırım dedi şimdi bile kızlarla yemeğe gidicez dışarı aradım diyor ki tamam aşkım git hava soğuk üstüne hırkanı giy:)
(12,773 puan) tarafından
O zaman o an gelmişler ona)
(2,103 puan) tarafından
Ay geldiği gibi gitsinler ne olur :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ay ne güzel kız :))))))) 
(2,103 puan) tarafından
Valla hiçte güzel değil. Canım pantolonlarıma bile karışmaya başladı:)
(25,224 puan) tarafından
Karışsın karışsın :) benimkide dar giyiyosan poponu kapatman lazım yoksa giyme diyo :D Allah mutlu mesut etsin bunlar güzel şeyler
(2,103 puan) tarafından
Evet bana da dar çıkar bunu dedi çıkarmadım gitti üzerine arkamı kapaticak kadar hırka giydirdi :) allah razı olsun cümlemizinkini inşallah. :)
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bunlarin hepsini ben eşime yapiyom ahahahha :D seviyo isye belli bosver suyunangit
(2,103 puan) tarafından
Bende eşime yapıyorum da bu da sanki beni boğdu gibi :)
0 oy
(110 puan) tarafından
Bunu bende çok merak ediyorum çünkü benim eşim bu kadar değilde doğumdan sonra kıskanç oldu 
(2,103 puan) tarafından
Aynen işte sorun o doğumdan önce değildi ne olduysa doğumdan sonra oldu :)
(110 puan) tarafından
Bize doğumdan sonra ne oldu acaba :D
(2,103 puan) tarafından
Valla bi onu çözemedim:)
(110 puan) tarafından
Bakalım böle devam etcek mi :)
(2,103 puan) tarafından
Ayy nolur devam etmesin:)
0 oy
(214 puan) tarafından
Ben bı sorun goremıyorum canım gayet normal bir şey 
(2,103 puan) tarafından
Yok yavrum eşim bu kadar baskıcı değildi bana hiç normal gelmiyor :)
(214 puan) tarafından
Benım eşimde tam tersı hayatta kıskanma huyu yok mesela ben kapalı biriyim acılsam felan ona bıle karısmaz senın kararına saygım var der ama bence kıskanılmak guzeldır ya bırazda

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 237 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,150 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 335 göst.
26 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zeynepemine22 (71 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 224 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde rozerin_gk (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 516 göst.