0 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Kayanamin komşusu nerdeyse bir çuval diyeyim kıyafet vermişti. Kızına giydirirsin diye şu zamanda kıyafet almak da maliyetli ve nerdeyse 3 yaşına kadar giyeceği kıyafet vardı ve benim damarıma basan kaynanam eltimin benden 4 ay sonra olan kızına bana sormadan hepsini vermiş. Ve sürekli eltim o kıyafetlerle stori atıyor. Ben buna tahammül edemiyorum. Kaynanam sürekli en büyük oğlu ile gelinini tutuyor. Eşim de bunun farkında ama elinden fazla bir şey gelmiyor. Bir şey olsa hemen diğer eltime koşar biz daha yakınız o uzak haftada bir onun yanına gider bana en son 1 Ay önce falan geldi. evlerimizin mesafesi de yürüme ile 10 dk düşünün eltimin yürüme mesafesinde 40 dk falan evden gizli her şey mi götürür. Yani o kadar güzel kıyafetler vardı ki yanarım yanarım ona yanarım hepsi marka idi ve kendisinin kızıma ördüğü iki üç yelekten başka bir kıyafet almisligi yok. Pazara gider en büyük torununa alır kızıma almaz. Allah'tan eşim ve kayinbabam arkamda yoksa kendi başıma hayatta yapamazdım ilk başlarda bana inanmiyorlardi artık bazı şeyleri söyleyince onlarda farkında olup benden yana olmaya başladılar.

7 Cevaplar

0 oy
(6,516 puan) tarafından
Daha çok mesafa koy o zmn bacım sende kimseden hayır yok kafamada takma inşallah bebeğine başka yeni yeni güzel kıyafetler alırsın ❤️
(45 puan) tarafından
Almasına alıyorum şükür ama elimden gelse koyacağım ama sırf kocamın hatrina susuyorum
(6,516 puan) tarafından
Konuş yine ama mesafeli konuş
(45 puan) tarafından
Mesafeli koyduğumun farkında ama susmuyorum fazla cevabını veriyorum artık ama tinlamiyor bile
(6,516 puan) tarafından
Aman hiç uğraşma o zmn
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Senin evinden mi almış 
(45 puan) tarafından
Hayır komşu kaynanama vermişti esim de sonra alalım demişti eltim gelince sormadan direk ona vermiş
0 oy
tarafından
Sana verilen kıyafetlerini eltine mi vermiş? Bana verilen şeyi niye veriyorsun fln deseydin 
(45 puan) tarafından
Dedim ee alip goturmediniz dedi bende verdim dedi hatta getirsin ne varsa diye geri istedim eşim sakinleştirdi ve bunu yaşadığımda daha 40 bile cikmamisti
(45 puan) tarafından
Sana annengil getirir dedi bir de
tarafından
Geri versin ne varsa fln de . Yaptıgı çok yanlış
0 oy
(6,909 puan) tarafından
Kız dert ettiğin şeye bak gelmiyomus gelmesin cehenneme kadar yolu var boşver onunla iyi olsun tek senden uzak olsun da senin kızın çıplak mi kaldı Allah aşkına bi sekilde giyiniyo büyüyecek boşver versin bak inan yakın olsan anlarsın uzak olması daha iyi ne kadar mesafe o kadar huzur boşver de ben şeye takıldım evden gizli gizli biseyler götürdü falan demişsin senin evinden mi götürdü 
0 oy
(6,288 puan) tarafından
Sen boşver arana mesafe koyarsın sana bişey alıp getirse bile almazsın olur biter 
0 oy
tarafından
E kadin 2 tane torunum var yarisini birine yarisini birine versen nolur sanki..
0 oy
(645 puan) tarafından
Saçma olan şu. Sana verseydi zaten eltininki senin bebeden küçük sen de işin bitince onlara verirdin. Mantıksız insan

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 356 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Suskun kiz (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,004 göst.
0 oy
13 cevap 638 göst.
27 Ekim 2020 Aile kategorisinde Buglemnur (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 328 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde alpinannesi (41 puan) tarafından soruldu