+1 oy
620 göst.
Aile kategorisinde (9,652 puan) tarafından
Kayinvalidenize siz diye mi hitap ediyosunuz sen diye mi ? Az once kayinvalidemle konuşurken aklıma geldi :) biz 5 yıllık evliyiz öncesinde de uzun yıllardır tanisiyoduk  ve hep siz diye hitap ettim kayinvalideme kayinpederime merak ettim siz ne diyosunuz :)

20 Cevaplar

0 oy
(536 puan) tarafından
Anne baba diye hitap ediyorum canım 
(9,652 puan) tarafından
Bende anne baba diyorum ama mesela sen nasılsın diyo bana iyiyim anne siz nasılsınız diyorum;) onu dedim :)
-Reklam-
0 oy
(653 puan) tarafından
Bende hep siz derim  ama keşke anne demeye alişsam
(9,652 puan) tarafından
Ben anne de diyorum siz de diyorum:D
(653 puan) tarafından
Ben bir türlü anne diyemiyrm napicam  bilemiyrm
(3 puan) tarafından
Eşiniz sizin annenize anne diyebiliyor mu peki
(653 puan) tarafından
Yok oda diyemiyor
0 oy
tarafından
Bazen sen bazen siz naptigim belli değil: D
(9,652 puan) tarafından
:D ruhsal duruma göre mesafeler değişiyor öylemi:)
tarafından
Aynen oyle  :)))
0 oy
(460 puan) tarafından
Sizli bizliyim ben. Genelde de herkesle öyleyim, mesafe korumayı seviyorum. Henüz anne baba demedim. Babam vefat etti 20 yıl önce. O yüzden babasına baba diyemem hiçbir zaman sanıyorum. Çok iyi insanlar aslında niye böyleyim bilmiyorum. 
(9,652 puan) tarafından
Belki eksigi onlarla kaparsın unutmussundur o kelimeyi ağızdan çıkışını..  rabbim mekanını cennet eylesin
0 oy
tarafından
Bende siz diye hitap ediyorum bugünde annemle bunu konuştuk sen neden kayınvalidene anne demiyorsun diye  soruyordu :)
(9,652 puan) tarafından
:)) anne de de arada beklerler kuzumm
(3 puan) tarafından
Eşiniz sizin annenize ne diye hitap ediyor
0 oy
tarafından
Siz diyorum :)
(9,652 puan) tarafından
Ozaman gayet normalde bisimis bu
0 oy
(6,053 puan) tarafından

anne derim :) sen adami felç eden anne de en çok kullandığım cümle oda savunma olarak ben yaşlıyım der:D

(9,652 puan) tarafından
:D tamam bende anne diyorum ama bisi olucaginda siz diye hitap ediyorum
(6,053 puan) tarafından
bisey olunca da kız anne die seslenirim siz neymis araya duvar örer gibi:D
(9,652 puan) tarafından
:)) mesafeli resmi konuşuyorum sanırsam ama genelde tüm benden büyüklere siz nasılsınız derim yeni tanıdıklarıma falanda
(6,053 puan) tarafından
git bacım ne kasan kendini kaynanan sonuçta annen sayılır:)
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Kayın babam yok Kaynanama istemeyerek de olsa Anne diyorum oda bana bu şu o die hitap ediyor 
0 oy
tarafından
En güzelini yapmışsın:)
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Siz diye değil sen diye hitap ediyorum canım :) 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben sen derim ama anne diyemiorum ilk baslarda demeye calistim baktimki olmuor biraktim kayinvalidem iyidir ama bana el kizi oldugumu hep hissettirdigi icin ama lafta sende benim kizimsin der davranista oyle olmadigi icin bende demiorum anne diye ona anne desem heleki kendi annemin yaninda anneme hakaret gibi sayarim annem olamaz hic kimse kndi annemden baska
0 oy
(650 puan) tarafından
Benim zaten kayınpederim 15 yıl önce vefat etmişti. Kayinvalidemi de uzun yıllardır tanıyordum, önceden sen diye hitap edermişim, Anne sen nasılsın diyorum... Samimiymişiz.. zaten her şeyi paylaşıyoruz. Gizlimiz saklımız yok
0 oy
tarafından
Bana kızarlar siz desem o ne derler bendesenin Bi annenim yada babanın sen derim mesela baba sen nasılsın gibi 
0 oy
(52 puan) tarafından

Kaynana diye hitap ederim bir defa anne dedim bana anne deil teyze yenge diye hitap et dedi ondan sonra bende kaynana demeyi tercih ettim istesede anne demem artık:)

0 oy
(2,201 puan) tarafından
Ben onlarla kusum oyuzden joker hakkimi kullaniyom bu soru icin ve profil resmine odaklaniyorum ❤❤❤❤
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Anne baba diyom
0 oy
tarafından
Heyyyy kayniş baksana derim o da efendim hatoş der deli kız der
0 oy
(118,488 puan) tarafından
Bende resmiyim kanim kaynamiyo o insanlara bana yasattiklarindan snr samimi olamam asla
0 oy
tarafından

Ayşaaaa diye seslenirim :) anneee diye seslendiğimde az duyuyo ayşaaaaaa diye seslendim mi buyrun ayşaaa hanımım diyor 

Bak kendini nasılda biliyor diyorum gülüyo :) 

0 oy
(162 puan) tarafından

İlk günden beri annem yada anneciğim :) anneciğim i daha çok kullanırım yağcı ymısım gibi anlaşılıyor ama benim içimden geliyor söylüyorum :)seviyorum kadını

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 426 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aycacicek (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 641 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 463 göst.
21 Kasım 2020 Aile kategorisinde Manas (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 322 göst.