0 oy
1,912 göst.
Aile kategorisinde (98 puan) tarafından
Oğlum 22 aylık doktor atipik otizim dedi eğitim alıyor evde fakat eşim de yardım etmiyor ilgi yok çocuğa karşı kaynanam bi yandan üstüme geliyor çocuğu yedirmıosn mama veriyorsun vs vs. Oğluma ekran yasakladı doktor çizgi film le yedırıyor ve bana dün oğlun ne yedırırsen yedırmeden önce resim at dedi tabağın bıtıncede tabağın resmini at dedi

14 Cevaplar

+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Bi comak resmi yollayi vereydin resim isteyince
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kaynana çocuğun annesinin sen olduğunu hatirlat yerini haddini bilsin öncelikle. Çocuğa gelince yeterli ilgiyle düzelir TV keisnlikle açmayın benzer durumu yaşıyorum Emre serge Özdemir bı kitaplarını alın okuyun derim danışmanlık da veriyor. Kesinlikle ya danışmanlık alın ya kitaplarını okuyup uygulayin
+1 oy
(1,849 puan) tarafından
Keşke o masum oğlundan önce kaynananı doktora götürseydinizzzz
0 oy
tarafından
Kim dedi resim at diye 
(98 puan) tarafından
Kaynanam
tarafından
Allah aşkına ağzının payını neden vermiyorsun o kimde sana böyle baskı yapıyor bırak kaynanayı kendi anneme bile müsaade etmem biraz sesini çıkar kuzum
0 oy
tarafından
Sen de Google resimlere gir çocuk menüsü yaz ordan at :))
0 oy
(329 puan) tarafından
Afadersiniz ama bu teşhis için belirti neydi konuşmaması falanmı?
0 oy
tarafından
Özel eğitim Niue kabil etmediniz pardon da sen bu *** adama Niue ikinci çocuğu yaptın 
(98 puan) tarafından
Ayına göre özel eğitim evde olması nı önerdi doktor
tarafından
Senin çocuğunun ayına göre tanıdığım kaç kişi özel eğitim alıyor bence sen doktorunun değiş bu sadece seninle olacak birşey değil
(98 puan) tarafından
Eve eğitmen geliyor zaten cnm
0 oy
(5,345 puan) tarafından
Geçmiş olsun belirtileriniz nelerdi acaba
0 oy
(776 puan) tarafından
Akrabanın oğlu evet duzeldi
0 oy
(337 puan) tarafından
Beenn oğlum haftada dört gün özel eğitme gidiyor evde destekliyoruz düzeldi
(65 puan) tarafından
Kaç ayda düzelme oldu?
tarafından
Canım rahatsız ediyorum k.bakma oğlunun ne şikayetleri vardı acaba birde tamamen geçti mi bende kızımdan şüphe ediyorum da
(337 puan) tarafından
Tam bir yıldır gidiyoruz egtime
Otizimin neredeyse her hareketi vardı su an çok şükür gayet iyiyiz kışın raporunun süresi doluyor iptal etmesini isteyecm
tarafından
Hımm anladım canım sevindim senin adına gözün aydın olsun diyorlar ömür boyu otizim falan geçti diyince merak ettim
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Kuzenime bu tanı konuldu 3 yaşındayken. Özel eğitime başlandı 2 gün okulda ve hoca ile görüşüp özel ücretli 2 günde evde ders almaya başladı. Tek kelimesi yoktu ama şuanda 6 yaşına girecek gayet iyi konuşuyor. Ama eğitimi sakın aksatmayın. Ve telefon, televizyon açmayın. Zor bir süreç yakından şahit olduğum bir durum ama emin olun bir yerden sonra onun önceden yapmadığı şeyleri yaparken görünce bütün zorluklara değecek
(2,471 puan) tarafından
Belirtisi konuşmaması mı sadece?
Ve TV izlemekten mi oluyor
(1,475 puan) tarafından
En büyük belirtisi ismine bakmaması ve istediği şeyi göstermemesiydi. Bu durum televizyon izlemekle meydana gelebilecek bir durum mu bilmiyorum. Doktoru o zaman neden oluştuğunu bilmediklerini söyledi. Ama televizyon, telefon çocukların konuşma süreçlerini etkiliyor. Yengem uzun süre kuzenimin otizmli olduğunu kabul etmek istemedi, sadece konuşsa düzelir diye düşündü ama artık farkına vardı. Size büyük iş düşüyor. Kısa bir süreç değil bu eğitim süreci. Kesinlikle iyi bir kurum ve hoca bulmanızı öneririm. Çok büyük etkisi var hocanın
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Kesinlikle otizmli çocukların 7 8 yaşına kadar ekrandan uzak durması gerekiyor aksi halde gelisimi geri gider asla tablet telefon vermeyin hele yemek yerken asla kaynananizi bosverin cocugun durumu mu önemli kaynananin saçmalıkları mi şuan 2.5 yaşında eğer yoğun egitim almazsa ve ekrana yonelirse konunun uzmanı olarak söylüyorum şuan oldugundan geriye gider ve konusmaz
0 oy
(2,705 puan) tarafından
O durumda degıl ama doktor o yolda oldugunu söyledı kız kardeşime 16aylık konusma geriliği olustu komutları algılayamıyor becerısı yok hıcbır kelımesıde yok tv telefongibş seyleren uzak tut demiş o kadr 
0 oy
tarafından
Bir tanidigim cociguna hic paketlenmis urunler vermiyormus. Cikolata cips hepsi yasak. Tetikliyormus cunku

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 348 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,681 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 213 göst.
19 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedagnay (281 puan) tarafından soruldu
+21 oy
55 cevap 3,276 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ballikolar (1,156 puan) tarafından soruldu

380,381 soru

11,389,262 cevap

34,894 kullanıcı

...