0 oy
213 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (282 puan) tarafından
Merhaba oğlum bugün atipik otizm tanısı aldı hafif silik otizm dedi doktorumuz çok hareketli oldugu için dikkat eksikliği var onun için ilaç yazdı ve rapor çıkartıcam ama çözgere randevu bulamıyorum şimdilik ama rapor ne kadar sürede çıkıyor toplaması iyileşmesi  hafta da kaç gün götürüyosunuz devletin verdiği saatler dışında yine goturuyomusunuz beni aydınlatırsanız sevinirim bu arada oğlum 2.5 yaşında 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sorunuzdan bağımsız olcak ama ne gibi belirtiler vardı ve ekrana çok mu maruz kaldı 
(282 puan) tarafından
Evet ekrana maruz kaldı ve gelişimsel olarak ta geride komut felan almıyor
tarafından
Benim kızım 5 aylık olmak üzere ve eşim dahil herkes tv karsısına dikiyor çocuğu bende korkuyotum korkuyorum benzer şeyleri yasayacagım diye
(282 puan) tarafından
TV otizm yapmaz ama mümkün olduğunca uzak tutun uyaran eksikliği olur
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından
Canım burda ballikolar isimli bir kullanıcı arkadaş var onun da oğlu atipik otizm çok bilgi sahibi bir anne hatta bununla ilgili postlari var istersen özelden onunla iletişime geç sana çok güzel bilgiler verir 
(282 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim cnm
(774 puan) tarafından
Rica ederim canım ama ısrarla görüşmeni isterim gerçekten sana çok yardımcı olur konu hakkında bilgim olmadığı için bisey diyemedim rabbim tez zamanda şifa versin paşaya ❤️
(774 puan) tarafından
Link o annenin açtığı post canım
(282 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım en azindan yardımcı oldun
0 oy
(688 puan) tarafından
Bende sana bir soru sormak istiyorum benim oğlum çok sakin bir çocuk göz teması var adına seslenince bakıyor komut algısıda çok güzel konuşuyor ve erken yürüdü gel gelelim bazen arabaları aynı hizada diziyor sence bu normal mi kusura bakmayın gerçekten benim de aklıma takılıyor bazen 
(774 puan) tarafından
Bende buna cevap vereyim benim oğlum şuan birinci sınıfa gidiyor ama küçükken tüm arabaları legolalari aynı hizaya dizleri renkleri bile ayırırdi ama öyle bir sorunumuz olmadı
(688 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim bazen kuşku yaşıyorum acaba mi diyorum aklıma takılıyor malum her şey artı son zamanda
(774 puan) tarafından
Yok canim bir sıkıntı olacağını sanmıyorum sıkıntı sadece buysa için rahat olsun benim oglanda öyleydi
(282 puan) tarafından
Benim oğlum su 1 ay içinde dizmeye başladı takıntı

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,927 göst.
30 Ekim 2022 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 231 göst.
30 Aralık 2023 Aile kategorisinde Melek8663 (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,697 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu