0 oy
82 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Pazardan ıspanak aldım 1 kilo yarısını börek yaptım yarısını da buzluğa koysam nasıl olur acaba dolapta dursa çürüyüp gidecek.Misafirlerim gelecek ama ne zaman belli değil onlara ıspanaklı kek yapmak istiyorum. Başka fikri olan var mı nasıl saklamalıyım sizce bütün fikirlere  açığım. 

3 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ben buzluğa atıyorum pisirecegin zaman direk buzluktan alıp pişir o zman koku falan olmuyor taze oluyor 
tarafından
Doğrayıp mı atıyorsun yoksa öyle dal dal mı
(7,121 puan) tarafından
Doğrayıp
-Reklam-
0 oy
(1,713 puan) tarafından
En mantıklı olanda buzluğa koymak zaten lazım olunca cikartirsin
tarafından
Hiç buzluğa koymadım nasıl koysam doğrayauım mı yoksa öyle sapıyla felan dal dal mı koyayım
(1,713 puan) tarafından
Bir güzel yıkayıp dogra canim iyice çamuru temizlensin sonra su kaynatıp üzerine dök ağzını kapat biraz yumusasin sonra sıkıp poşete koyup dolaba atabilirsin taze gibi olsun dersen sadece yıkayıp hiç sıcak Su dökmeden direk dolaba at böylede güzel oluyo
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Ben yıkayıp doğrayıp atıyorum geçen sene 4-5 poşet koymuştum hala bi poşeti kullanıyorum ama böyle yer tutuyor zamanın varsa kavurup at dhaa az yer tutar 
tarafından
Keke haşlayıp kullanacağım o yüzden çiğdem koymam lazım
(3,730 puan) tarafından
Koy canım bişey olmuyor ama doğra eline gelir hemen zaten yarım kilo bi paket anca olur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 101 göst.
23 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Gulcannacak (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
9 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,200 puan) tarafından soruldu

379,562 soru

11,362,378 cevap

34,839 kullanıcı