0 oy
1,280 göst.
Aile kategorisinde tarafından
mrhb. biraz uzun olacak k.bakmayin.bugün gorumcelerim,kuzenleri vs.cafeye gitmiş.eşm cafeden ark.aradi bizim kızların hesabına baksana onlardan hesap alma ben gelince  halledicem diyecekti.ben de biraz bozuldum o da bana ne olduğunu sordu.ben de kizlar çıkıyorsa ceplerinde paraları vardir hep bunu niye yapıyorsun,her seferinde arayıp hesap almayın ben ödeyeceğim diyorsun.biz de bir eviz bizim de giderlerimiz çok,son zamanlarda çok abartmadın mi sanki ablanlara, kardeşlerine hep bsieyler yapmak zorunda gibi davraniyorsun dedim.evli gorumcemin eşi çalışmıyor borçları var ve yakınız.evine çağırınca bile eşim puding,süt parasına kadar veriyor.eşim sebzesine kadar götürüyor.sofrada yeğenine para verip kola aldırır.bugun bendeysek 2 gün sonra ablası der ki bize gelin annemleri getirsene,3 gün sonra arar annemlere gidelim mi.sürekli eşim götür,getir yapiyor.bana biraz sinirlendi onlar benim bacıların vs.dedim ki benim de bacım ünv.okuyor birkere teklif ettin mi para yollayalım diye.benimkilerin babaları yok başlarında dedi.kayinpderim rahmetli.yani dedim benim kardeşime yollamaya gerek yok mu babam basında diye.peki ablanin kocasi basında değil mi?ben yeri geliyor ihtiyacım olan herşeyi erteliyorum kisıtliyorum dedim.kartlari önüme bıraktı al git çık kendi başına ne istiyorsan al dedi niye tek cikayim kocam yok mu benim dedim.kocan başkalarına yapiyor sana yapmıyor dedi. ailem şehir dışında kızlar yazın gidince, onlar gelince ailemden de esirgemez nankörlük edemem.gorumcelerimi çok seviyorum ama birkaç birseye şahit oldum buz amana kadar bunlara hiç ses etmedim kardeşleri yapsın etsin dedim ama baktim ki enayi yerine konuyoruz biz.1 yapınca 5 bekliyorlar.artik çok sinirim bozuluyor.herkes evini zor geçindiriyor mu?1 2 yaparsin ama her seferinde olmaz.bunlari söylemem zoruna gitti.ben de kartları ve bana verdiği paraya baş ucuna koydum istemiyorum birseyini dedim çok kirildim

25 Cevaplar

0 oy
(1,676 puan) tarafından
Bence haklısın. Kim olsa senin gibi tepki verirdi
tarafından
teşekkür ederim canım dünden beri bana tavırlı sanki çok kötü şeyler söylemişim gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kocası çalışmıyor cafede ne işi var ay. Görumcende ayrı bir alemmiş. Tamam kardesidir falan ama artık bir yerden sonra ailesi biz oluyoruz yani. Arada yapılırda süreklide ne biliyim. Benim bir tane görümcem var. Bekar abisi yardım etmez ben zorla birşeyler yaptırırım görümceme. Çalışmıyorda görümcem. Ona rağmen istemez zorla biseyler alırım para veririm. Ama sizinkide tuhaf bi durummuş bacım. Allah kolaylık versin
tarafından
ben de 6 görümce var.sadece 2si uzağa evli.hepsini severim aslinda.onlarda beni sever.ben sadece biraz abarttığını düşündüğümü söyledim aslinda o yanlış anladi
0 oy
(119,355 puan) tarafından
verene rabbim kat kat veriyo maddi konularla basini agritma boyle herseye kirilirsan cabuk yaslanirsin adam vermis kartini cik harca gez 
tarafından
ak keşke öyle olabilsem.ailemde uzak hep eşimin ailesi var cevremde.derdimi anlatacak kimsem de yok.napayim ben de içine atıyorum
(119,355 puan) tarafından
bende ailemden uzagim benimde kimsem yok buna uzulme ama atma icine bosver deymez para pul icin kendini uzdune bak olan sana olur sen hasta olursun
tarafından
çok teşekkür ederim.para pul için aslınd avuç kavgamiz olmaz ama bizim evimiz de yok yani ben biraz birikim yapalim dersindeyim onu hile yapamıyoruz gerçi
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Kocasi calismiyorsa ne isi var kafede

E tabi benim de hesabımı odeyen biri olsa bnde giderim
tarafından
canısı kafede olan bekar görümceler. hangisi oldugu da farketmiyor ki hepsine ayri ayri biseyler yapiyor
0 oy
(695 puan) tarafından
Haklısın ama bırak kendi anlasın hiç ye biseyden kısma ne ihtiyacın varsa al çocuğun varsa ona da al alabildigin kadar bırak eşin zorlansin ki başkalarına para harcamayı anlasın benim aileme anca para yetiyor diyebilsin yoksa sen kötü olursun eşinle 
tarafından
zaten ona karar verdim ne istiyorsam alacağım belki bana yetistiremeyince o tarafta bol keseden yapmaz :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 337 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 777 göst.
0 oy
15 cevap 1,143 göst.
18 Şubat 2020 Aile kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 337 göst.
18 Şubat 2020 Aile kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu