0 oy
1,674 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Kızlar yaşım 28 boyum 160 ve kilom.85 eşim bu ara kilolarımı çok yüzüme vurmaya başladı kendisi tabi zayıf 65 kilo ve yanıma hiç yakışmıyorsun zayifla vs birşeyler diyo.ciddimiydi bilmiyorum ama boşanacağım dedi geçenlerde:( ben nasilzayiflayabilriim ya bi 15 kilo versem yeterdi lütfen kolay zayıflama yöntemi soyleyin. Metabolizmayı ne yesem hızlanır. Yemeden duramıyorum rejimdeyim diyorum 2 güne kalmadan rejimi bozuyorum napicam bilmiyorum  ne onerisiniz ya lütfen biseyler yazin:( :(:(

72 Cevaplar

0 oy
(8,986 puan) tarafından
Zayiflaman için fikir vermek gelmedi icimden öyle Bi es için kilo için boşamak nedir yarın geri alsan hep böyle mi olacak ne saçmalık Allahiimm akıl fikir versin  eşine hidayet versin
-Reklam-
0 oy
(4,951 puan) tarafından
Eminim sana bunu diyen kocanda çelimsiz tipsizin tekidir 
0 oy
(116 puan) tarafından
Eşiniz ayıp etmiş o şekilde konuşması doğru değil ama sizin ondan önce kendinize dikkat etmeniz gerekir zaten daha yaşınız 28 belki doğum bile yapmadınız bilmiyorum çok gençsiniz isteseniz çok kolay şekilde verirsiniz herkes nasıl veriyorsa sizinde bir iradeniz nefsiniz var hakim olacaksınız bu kadar basit olamiyorsaniz oruç tutun o şekilde başlayıp alıştırın kendinizi en güzel yıllarınizi o şekilde geçirmeyin aynaya bakın gerçeklerin farkına varın yemek yemenin sonu yok adamda yanında zayıf kadın istiyordur haklı bence de bende  2 sezeryan dogum yaptım 110 kg ya kadar ciktim 1.5 yaşında bebeğim şuan 3 ayda aldığım kilonun hepsini diyet ve sporla verdim 62 kiloyum hala spor yapıp dikkat ediyorum isteyen herkes yapar yapamayan istemiyordur bu kadar basit biraz sert yazdım ama gerçekler böyle kusura bakmayin
0 oy
(7,611 puan) tarafından
O da fazla zayıfmış 65 kilo admmı olur sende ona biraz kilo al yanıma yakışmıyorsun de.
0 oy
(1 puan) tarafından
Boşa gitsin felan demeyeceğim asla diyetisyene başvur derim ve derhal spora basla vakit kaybetmeden bol bol salata öneririm zayıflama çayları var bunu doktor anlar ve mutlaka spor salanunda spora basla eğitmen yol gosteriir sana 
0 oy
tarafından
Allah Allah benim eşimde evledigimizde 70 kiloydu şimdi 95 oldu 4 yıllık evliyiz. Zayıflamasını isterim tabi ama seni boşarım ne demek .
0 oy
(163 puan) tarafından
Aynı sorunu.bende yaşıyorum  bosanmadan bahsetmedi henuz ama yedi yirmi dört aşağılayıcı sözler ve hakaretler söylüyor banada kendimi savununcada ona bile hakaret ediyor kendi annesiyle halasiyla kıyasliyor annem bile senden zayıf  diyo utanmıyormusun diyo halam gibisin ayni diyor  neler neler daha bu sabah gözünü açar açmaz yine tartıştık kilo yüzünden  bende hala kahvaltı bile yapmadım kendisi yedi içti çekti gittti dışarı  nedense bende inandina yapmıyorum diyet çatır çatır da yiyorum ne derse desin yoksa diyet zayiflama konusunda gayet iyiyimdir istesem 15 günde  10 kiloya yakın veririm vermisligimde var ama yapmıyorum iste yapmıyorum! 
0 oy
tarafından
Kusura bakmasın zayıf olsan gözü nerde bir kilolu var dolgun balık etli ona bakar, şişman olursun manken gibi zayıf olana bakar erkek milletinin doyumsuzluğu bitmez. Benim kocam böyle birsey diyecek ve ben daha onun için çabalayacağım aslaaaaaa,beğenmiyorsa kapı orda gidebilir 
0 oy
tarafından
Boyum 1.68 kilom 53 bende kilo istiyorum eşim asla daha kilomla ilgili birsey demedi insan oğlu birseyden memnun olmuyoruz işte
0 oy
(337 puan) tarafından
Benim boyum 175 kilom 50 kim görünüyor fiziğin ne güzel keşke bizde öyle olsak ama eşim kilo al diyor ben de bilemedim kilolulara zayıfla diyorlar zayifa da kilo al diyorlar ama ben kilo almadm beni alırken zayıf aldı beğendi şimdi onun keyfi için kilo alamam taaaki hamile kalana kadar şuan davul gibiyim aynadan kendime bakınca midem bulanyr doğum yapınca geri zayiflycm . Ben günde bir öğün yerdim limon maydanoz çok tuketirdm yemek de bir ogun tek yerdim oda az çok dgl 
0 oy
(802 puan) tarafından
Ozelde bir diyetisyene git. Olmadi guzellik salonlarinda bolgesel zayiflamalar yapiyorlar onlara git harca paralarini guzelles sonrada sen onu begenmeyip laf sok. Davar adam kilolu diye kucuk gormekte neyin nesi. Kesinlikle acima buna badina birsey gelse kapinin onune koycak demekki

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 741 göst.
24 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 440 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sema.12 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 467 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 551 göst.
23 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşık û maşuk (725 puan) tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,587 cevap

34,855 kullanıcı

...