0 oy
1,672 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Kızlar yaşım 28 boyum 160 ve kilom.85 eşim bu ara kilolarımı çok yüzüme vurmaya başladı kendisi tabi zayıf 65 kilo ve yanıma hiç yakışmıyorsun zayifla vs birşeyler diyo.ciddimiydi bilmiyorum ama boşanacağım dedi geçenlerde:( ben nasilzayiflayabilriim ya bi 15 kilo versem yeterdi lütfen kolay zayıflama yöntemi soyleyin. Metabolizmayı ne yesem hızlanır. Yemeden duramıyorum rejimdeyim diyorum 2 güne kalmadan rejimi bozuyorum napicam bilmiyorum  ne onerisiniz ya lütfen biseyler yazin:( :(:(

72 Cevaplar

0 oy
(13,075 puan) tarafından
Bizde de benzer bir durum var ben 90ları gördüm eşim 75 arada kilo aldın verdin muhabbeti oldu ama asla yanıma yakışmıyorsun falan demez diyemez dersede evet bence de sen benim yanıma yakışmıyorsun derim  85 fazla ama erkek dediğinde boylu poslu kalıplı olur 65 kilo ise oğlan çocuğu gibi duruyordur yanında ya silkelen şimdi bunu de ya da göster iradeni zayıfla sonra da sen benim yanıma yakismiyorsun de yüzünün ortasına ve keyifle izle :)
-Reklam-
0 oy
(6,827 puan) tarafından
100 kiloyum esim bikere öte git demedi ben seni boylede seviyorum ama sağlığın  icin zayiflarsanda sen bilirsin diyor 

eain kilo icin senden vazgeciyosa yaxik
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Eşin sadece fiziksel olarak değil karakter olarakta zayıf belli ki ne demek bu dış görünüme bu yaşta önem veren ilerde kim bilir neler der Allah yardımcın olsun..
0 oy
(116 puan) tarafından
Boyumuz aynı olduğu için kilonuz gözümün önüne geldi, böyle diyen bir eşe(!) karşı evet istediği gibi incecik olurum tam ağzı sulandığında koyarım tekmeyi :)) 
0 oy
tarafından
Yanıma yakışmıyorsun diyen adamla evli kalmamalısın zaten o ne demek ya ! 
0 oy
(606 puan) tarafından

Öncelikle eşim değil.kendi sağlın ićin düşün kararlı ol.tabiki erkekler bakımlı kadınlara daha antenleri açık ilk evlendiğinizde zayıftıysanız muhtemelen bu yüzden gözüne batmıştır 

Ben orta okuldayken 1.56 boy 70 kilodaydım.insanların olumsuz eleştirileri ergenliğe girmenin verdiği o psikolojiyle nasil zayıflarm dedim karşı komşum.beni her görduğünde bu kız bu yaşta böyle ilerde nasıl olur diyormuş

Hergün 3 litre su içmeye başladım ekmeği kestim ve her lokmayı 40 kere çiğnedim tabi egzersiz günde sabah bide akşam yapardım okuldan eve yolu uzatarak yürüyerek giderdim bol yeşillik yiyordum günde 2 bardak yeşil çay akşam 7 den sonra sadece içersem çay ama yatmadan 1 litre suyumu içerdim tabii burda önemli olan 40 kere ćiğnemek 2 ayda 55 kiloya düştüm bu seferde karşı komşumuz geldi sen hastamısın bu kadar zayıfladın dedi :)) bu çiğneme olayı benim için tam bi zayıflama kurtarıcısı

Hamile kaldım 56 kilo ile 70 kilo ile.doğuma girdim bebeğim 6 aylık olduğund ben 57 kilo olmuştum şuan 15 aylık ben 55 kiloyum hiç diyet yapmadım gitmeyen inatçı kiloyu sadece çiğneyerek verdim bunu deneybilirsin
0 oy
(427 puan) tarafından
Sende çok zayıfsın azcik yapili olsan keşke diyemiyor musun ver cevabini sende kilo alınır verilir ama karakter değişmiyor maalesef
0 oy
tarafından
Sende soyle cok zayifsin teneke gibi kas yok bise yok igreniyom senden de anlasin inek 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
İyi gunde kotu gunde hastalikta saglikta yanimizda olacak kocalara bakinn :(( aynisi kendisi olsaaa boşamaya cikarmiydin acabaaaa bana oyle geliyor kiii guyaaa aklincaa boşanirim ederin deyimdee cabalasin zayilasinn 
0 oy
(39 puan) tarafından
Kışın biraz zor diyet yapmak haklısın ama mesela 2 öğün beslen akşamları asla ekmek yeme yoğurt ye benim kocam olsa kesin banada der bende kilo aldım ama ben oldum olası kiloluyum yani çokta umrumda değil ama giydiklerimle kapatırım kilomu senin morele ihtiyacın var insan gazla çalışır;)) esin yanlış yapıyor bence yapsrsin basirirsin ve ona deki zayiflayinca ben seni bosayacagim de şakayla aranızı duzelt o zaman moralim yerine gelir ve fazla yemezsin 
0 oy
(103 puan) tarafından
Bence diyetisyen e git sen kendin ne kadar rejim yaparsan yap yagdan vermediğin sürece göbegin falan gitmez  diyetisyen e gidip bi liste hazırlattır hem o zman dahaa kararlı olursun bende zayıflamaya çalişiyorum 1 haftadır ekmek yemiyorum porsiyon küçülttüm bide akşam 7 den sonra bişey yemiyorum çay falan içersem boş içiyorum bide  yeşil çay içiyorum ama senin durum ciddi eşim de bana diyo mesala  şimdi böyle isen 2. Çoçuk tan sonra nasıl olursun biliyon mu diyo  daha sen 24 yaşındasın 30 40 yaşına gelince yerinden kalkamazsın saglık içinn bu kilo fazla diyo o da zayıflama mı istiyo bende istiyom ama  bi türlü beceremedim son 1 ayda da epey kilo aldım farkında yım inşallh bende zayıflayacam inşallh 72 kiloyum 
0 oy
(437 puan) tarafından
Böyle diyen bir adam için deymez sevgi kiloya guzelliğe bakmaz 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bişey diyim mi öyle diyen adamla boşan falan denilmiş. Böyle şeylerden adam boşanıyorsa kendi karaktersiz ligi ama sende gaza gelip ben buyum diyemezsin. Hepimiz evlenince karakterimiz bile değişti benim eşimle uyumlu hale geldim 3 senede. Bu kriterler dış görünüş için de olabilir pek ala. Kocam gerçekten çok zayıf ve yan yana garip durabiliyor. Sende beni diyetisyene götür de. Ben eşimden 3 kilo fazlayim gözüme geliyor kimse bişey demiyor ama ben rahatsız olduğum için veriyorum surekli. Sende sık dişini zayıfla çok güzel ol ha yine çok yüz verme istersen ama boşanmak nedir bu yüzden ?
0 oy
(106 puan) tarafından
Eşinin öyle söylemesi kötü olmus üzüldüm, onun için değil ama kendin için zayıflaman lazım Dukan diyeti var ben onunla çok hızlı kilo vermiştim 2 ayda gören herkes şok olmuştu ama koruyamadim Dukan diyeti evre evre bi diyet koruma evresini yapamadığım için biraz geri kilo aldım ama hiç bi zaman o eski kilolu halime dönmedim internetten arastir çok güzel kilo veriliyo çok hızlı ve en önemlisi sarkmadan sikilasarak kilo gidiyo protein ağırlıklı beslenme olduğu için 
0 oy
(316 puan) tarafından
Seni seven oyle demez demektir gözü disarda .
0 oy
(10,932 puan) tarafından
Bak sen gebeş kaplumbağaya. Asıl onun kilosunda adam mı olur cocuk gibi. 
0 oy
tarafından
Kiloların yüzünden değil esin yüzünden bitiyor 

Böyle diyene kadar sana karşı daha ılımlı olabilir 
0 oy
(597 puan) tarafından

Vallaha dicek laf bulamadim... Sirf kilodan evlilik bitiosa ben nikah masasina oturamazdim... 

Evlendiginde cou zayifdin? Esinin kilosu cok dusuk bir erkek icin... Sende ona soyle kurdan gibisin yanima hic yakismiosun diye
0 oy
tarafından
Kilolusun diye bitecekse bitsin bu evlilik demek ki sen Allah korusun yatağa düşsen seni yüz üstü bırakacak 

He sağlığın için seni gaza getirmek için söylüyorsa onu bilemem
0 oy
(12 puan) tarafından
Bacim bende xeni dogum yaptim 2 qyda 10 kilo verdim sabahlari istedigim gibi yedim öglende yedim ama saat 4 veya 5 den sonra agzima yemek vurmadim ve aci biber tükettim yemegin yaninda bak nasil zayifliyorsun bide sekeri de kes .

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 741 göst.
24 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 440 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sema.12 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 466 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 551 göst.
23 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşık û maşuk (725 puan) tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,646 cevap

34,855 kullanıcı

...