0 oy
1,671 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Kızlar yaşım 28 boyum 160 ve kilom.85 eşim bu ara kilolarımı çok yüzüme vurmaya başladı kendisi tabi zayıf 65 kilo ve yanıma hiç yakışmıyorsun zayifla vs birşeyler diyo.ciddimiydi bilmiyorum ama boşanacağım dedi geçenlerde:( ben nasilzayiflayabilriim ya bi 15 kilo versem yeterdi lütfen kolay zayıflama yöntemi soyleyin. Metabolizmayı ne yesem hızlanır. Yemeden duramıyorum rejimdeyim diyorum 2 güne kalmadan rejimi bozuyorum napicam bilmiyorum  ne onerisiniz ya lütfen biseyler yazin:( :(:(

72 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani zayıflamak isterken bile bişeyler yiyin metabolizmam hızlansın kafasındasın bırak metabolizma hızlandırmayı yrmiceksin az yiceksin bi parça et salata yiceksin yada bir tabak yemek yiceksin bitecek başka bişey yemiceksin ilk 10 gün ağla zırla sık dişini sonrası kolay
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Deyimine göre ve eşinin kisa boylu olmadigini dusunerek 65 kiloysa eğer senin eşinde kuru tahta bacim... Boy 1.70 olsa kilo 65 olsa bildiğin kuru tahta işte çubuk kraker yani... 

Sen kocandan önce kendi sağliğin için bu yola başvur güzelim :) ufak bi diyetisyen ve sporla fistik gibi olursun eminim şuanda fistik gibisindir
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Eşinizin tutumu tabiki yanlış asla onaylanmaz ama sizin boyunuza göre kilonuz fazlaymış bence hırs yapıp ağzınızi tutmanizda fayda var bir hafta böyle giderseniz bunyeniz alışır az az sık sık yiyin ekmeği kesin kesinlikle ekmeği günlük 1 dilime indirin lastik alın plates lastiği ayağınızı elinizi alın çalıştırın iki ayda gider kilolar ben doğum kilolarimi öyle verdim 72 kilodan 53 kiloya kadar düştüm yine hamileyim doğumdan sonra yine aynı yöntemle eritecem kendimi 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Bu kiloyla senden bosanmayi düşünüyor sa ****** et kilolu gormemis bence bahane ediyor 
0 oy
tarafından
Bu sebepten dolayı bosayacaksa hiç durmasın bosasin 

Evlenirken ne diyorsun hastalıkta sağlıkta yanında olacağıma söz veriyorum diye eğer insanlık hali sana birşey olsa hayatından ilk çıkan insan eşin olur 

Bu arada bu benzetme sadece kilolu olmak hastalık değildir yanlış anlaşılmasın 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Önce kendine baksın bir erkek 65 kilo olabilir mi? Kendi de cılız bir şey sanırım. boşanmamak için kilo vermeyi buradan yardım alarak yapacaksınız ya şu arayışınızı umarım hakediyordur.
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Sen kilo al  deseydin  65 kilo  nedir  illa  sen mi yakışacaksin  onun  yanina  birazda o yakışmaya çalışsin 
0 oy
tarafından
Sen istiyorsan zayifla yani kendin icin zayifla eşin istiyor diye degil.
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Başlıga göre yazıyorum ben o adamın taaaaaa.....

Senı görüntüsğ ıvın aldıysa yaşlanınca hıc begenmez bosuna ugrasma senı seven öyle sevsın kendısı prens hazretlerıde bızımmı haberımız yok
0 oy
(886 puan) tarafından
Canım ben dukan diyeti ile 2 buçuk ayda 17 kilo verdim. 54 kiloya gelince bıraktım. Güzelce araştırıp harfiyen uygularsan bu diyetle zayıflamayan kişi görmedim. 

Ama kendin için zayıflamalisin esin için değil. Şahsen o cümleyi kuran insanla evli kalmak istemezdim dünya hali sonuçta ilerde hastalıkta olabilir kilolusun diye bırakan adam hastasın diye de sahip çıkmaz
(1,371 puan) tarafından
Çok iyi kilo vermişsin ya nasıl bişey bu Dukan acaba Google'dan biraz baktım ama çok anlayamadım karışık yazmışlar
(886 puan) tarafından
Mevcut boy kilo ve kemik yapını hesaplayan bir formu var canım onu dolduruyorsun önce çıkan sonuca göre de süreç belirleniyor. Atak seyir ve güçlendirme evreleri var. Atak evresi kişiden kişiye göre değişiyor kimisinin 3 gün kimisinin 1 hafta olabiliyor ve bu evrede sebze tüketimi yasak sadece protein ile besleniyorsun. Seyir evresinde sebze tüketimine belli olcude izin veriyor ve her evresinde meyve alımı yasak. Iceceklerde seker yerine tatlandirici kullanimina izin var. Ekmegi hazır almıyorsun yulaf kepegi ile kendin yapiyosun ben hergun mikrodalga fırında 5 dk da yapıyordum. Diyetin en guzel yani sınırsız protein alımına izin veriyor mesela doyana kadar tavuk yiyebilirsin
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Terbiyesiz herif. Kiloyu bakımı kocalsrınız için değil önce kendiniz için yapın.....

Ben de diyetisyen ile çalışıyorum. Çok kilom yok ama kendime değer verdiğim için diyetisyenle çalışıyorum... 

Diyetisyen Kübra şanaldı bir bak istersen fiyatı uygun ve uzman diyetisyen kendisi
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Eşim 66 kilo bende hamilelikten önce 86ydim eşim asla öyle bişey demedi ama ben çok takiyorm mesela şuan ikinciye hamileyim 99 kiloyum kilomla ilgili bişey demez benc eşin karaktersz
0 oy
(1,746 puan) tarafından
Boşanacam demesi talağı götürür ya nikahın şakası olmazzz
0 oy
(1,499 puan) tarafından
65 ne ya ahahahahhahaha kız sen ona desene git kilo al vücut yap yanıma Yakış ne bu bebe gibi 65 kilo erkek mi olur toobe tobe canım benim bende şuan senin gibiyim senden iki kilo fazlayim  hatta ben bugün şekeri ve ekmeği kesmekle başladım bakalım inşallah başarılı olurum kendine eziyet etme sen o kiloları bir günde almadın sakın ve planlı bir şekilde başla ama kendin için başla mesela her gün yediğinden ikişer kaşık az yemekle başla ve mutlaka ama mutlaka en az iki litre su içmeyi ihmal etme su içmeden gitmiyor kilolar istersen aç gez böyle başla bakalım yavaş yavaş alisiriz inşallah ya 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Bende 83 kg yim benden rahatsız olursa kocsm kapı orada 
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Canım elbette hepimiz esimizi zamaninda beğenerek aldık evlenince bazen kadın olsun erkek olsun kendimizi salıyoruz alan almış begenen beğenmiş diye kadın nasıl erkeğin bakımlı ince ruhlu olmasını istiyorsa erkeğinde buna hakkı vat ama kalp kirmadan öküzlesmeden gerçi seninki haddini bayağı aşmış ille onun beğendiği forma girmek istiyorsan bunu onun için değil kendin için yapmalisin öncelikle tuz un şeker 3 beyazdan kesinlikle uzak durmalısınız ekmek pirinç makarna ve tatli yasak diyet listesinde sabah aç karnına limonlu su iç ilk önce direkt yağ yakar sonra göbeğini strec filmle sar akşam yatana kadar kalsin gece mutlaka cikart sabah kahvaltını doyana kadar yiyebilirsin ekmeksiz olmak koşuluyla yumurtayı sadece haşlanmış olarak yiyebilirsin öğlenleri yoğurt elma salatalik çorba 1avuc kuruyemis gibi atistirmaliklarla gecistir bu kuruyemis kavrulmuş olandan değil taze olcak akşam yemeklerinde sebze ve haslanmis et 1 porsiyonu gecmeyecek sekilde tabi unutma en önemlisi kaçta yatarsan yat uyuma saatinden en az 5 saat önce yemek yemeyi kesmelisin aç uyuyacaksın yani aç uyumak kalori yakmaya en büyük yardımcıdır bide yatmadan yarim saat önce yarım kase yoğurt içine 1 limon *** ve 1 kasık pul biber ekle karıştır ye feci yağ yakiyor mutlaka spor yapmalisin yürüyüş ev isi gibi sporlar ozellikle kollar ve bacaklarin calistigi normal su icmek yerine limonlu su ic limon yag yakiyor çünkü canan Karatay diyet listesi 2 ayda 20 kilo :)))
(116 puan) tarafından
Denicem teşekkür ederim.
0 oy
(747 puan) tarafından
Görgü görgü girguu!!!

Zayiflamani istiyorsa guzel dille doylesin. Bosanicam deyip kalp kırınca dahami iyi oluyor. Sende diyemedin mi asil ben bosicam semi hadsiz deseydin ya!
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Hep balık etli biriydim bazen 90 ı geçtim doguma girdiğimde 100 ün üstündeydim. Suan aralikli oruc ve ilaçlarla tedavim var. Zatiflamayi hem sağlığım için kendimi daha iyi hissetmek için istedim.

Yanlış anlama da o püsürük kocan kendine baksin önce vitaminsiz dürrüük. 

Sadece kendin için zayıfla, git bi kan testi yaptir belki sekerin var belki troid sorunun belki de vitaminlerin eksik. Sonra diyetisyene git.
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Zayifla zayıflayınca da sen benim yanıma yakışmıyorsn de ve boşa terbiyesizi
0 oy
(9,247 puan) tarafından
82 den 67 ye yuruyusle verdim 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 740 göst.
24 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 440 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sema.12 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 466 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 551 göst.
23 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşık û maşuk (725 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,255 cevap

34,855 kullanıcı

...