0 oy
1,668 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Kızlar yaşım 28 boyum 160 ve kilom.85 eşim bu ara kilolarımı çok yüzüme vurmaya başladı kendisi tabi zayıf 65 kilo ve yanıma hiç yakışmıyorsun zayifla vs birşeyler diyo.ciddimiydi bilmiyorum ama boşanacağım dedi geçenlerde:( ben nasilzayiflayabilriim ya bi 15 kilo versem yeterdi lütfen kolay zayıflama yöntemi soyleyin. Metabolizmayı ne yesem hızlanır. Yemeden duramıyorum rejimdeyim diyorum 2 güne kalmadan rejimi bozuyorum napicam bilmiyorum  ne onerisiniz ya lütfen biseyler yazin:( :(:(

72 Cevaplar

+26 oy
tarafından
Bana öyle diyen adama boşamazsan adam değilsin derim bu ne beee tamm zayıf olmanı istiyor olabilir ama böyle kırıcı konuşamaz yırtarım ağzını 
tarafından
Kız onu demeye ne gerek var ben sana sktri basıyorum demesi lazım, sonrasında da kiloyu versin adam gt gibi kalsın, pisliğe bak Sabah sabah sinir oldum
tarafından
ya hic deme bende sinirlendim ne hayir gelir ki boylelerinden
tarafından
Ne sal.ak kocalar var dünyada ya ben onun için zayıflayamam zayıflarsam kendim için ve sağlığım için yaparım bunu bana kilolarından vazgeç diyeceğine kendi kilo alsın da denk olalım
tarafından
:D :D
(7,227 puan) tarafından
28. Artin helali hos olsunnn
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Önce kararlı ol. Ben 1 senede 104 ten 78 e indim boyum 1.68

Diyetisyen desteği al, yada yapabilirsen aralıklı oruç tut. Önce bu kilo ile yaşamak istemedigine emin ol. Kararlı ol neden 15 vereceksin 30 ver . 

Kendin için ver sağlığın için ver çocuğuna ama senin annen kilolu mu demesinler diye ver 

Sonra da o gösteriş meraklısı kocana tekmeyi vur.

Çünkü kilo aldın diye seni bosayacak adam 10 sene sonra yaşlandın diye boynuzu takar 
+3 oy
(3,812 puan) tarafından
Esinin kilosu düşük geldi bana görünüş olarak normal mi
(3,812 puan) tarafından
Ahhahah gülme kız sen de ordan vur dıyecektim :Dd
(7,925 puan) tarafından
Vala mantıklı;) banada az geldi eşinin kilosu ama görünüş olarak normal mi demene hala gülüyorum :)
tarafından
Hahahahahahahhahaha ulen ya hshshs boşluğuma geldi
(87 puan) tarafından
:))) bu yorum süper yanlız...
tarafından
+++++++
+2 oy
(986 puan) tarafından
Kilo için evlilik bitecekse,ortada gerçek bir evlilik yok demektir.

Eşin kim oluyorda yanıma yakismiyorsun diye biliyor.

Yarın onun tekerlekli sandalye dusmeyecegi ne malum.

Kilo için bırakn , başına bir hastalık geldiğinde ne yapacak.

Hani iyi günde kötü gündeydi?
tarafından
bende sana bir artı ;)
0 oy
(870 puan) tarafından

Diyetisyene girmeni tavsiye ederim ama tabi sende bu halinden memnun degilsen aç kalmadan da zayıflayabilirsin

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Tövbe yarabbim estağfurullah bacım zayıfla tabi ama zayifladiktan sonrada gözünün üstünde kaş var bosanacagim der bence seninki
0 oy
(7,925 puan) tarafından
Kusura bakma ama eşin tam bir mall ve bahanesi senin kiloların 
0 oy
tarafından

Yiyerek veremezsin canım. Sabredeceksin vereceksin.

Ama kocan için degil;)

Kendin için kilo vermelisin. Sağlığın icin

0 oy
(1,244 puan) tarafından

Öyle bi adam için zayıflama bugün kilonu eleştirir yarın başka bir kusurunu.  :)

0 oy
(12,854 puan) tarafından
Farmasinin yeni bı ürünü çıktı sabah içiyorsun bütün gün yok tutuyor seni hiç açlık hissetmiyorsun tam adını bilmiyorum 
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Böyle biriyle bitsin zaten.neden kendini bu kadar ezdiriyorsun.bir de nasıl zayiflayabilirim vs demişsin.

Zayifla ama kendin için zayıfla.

Diyetisyene git en iyisi o bence.bir de kendin evde spor yapabilirsin belki ödem falan da için çay vs diyetisyen söyler zaten 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Canim evlendigimizde 42 kiloydum şimdi 75 varimdir eşim de fitdir 185 boya 72 kilodur 7 yıllık evligiz eşim böyle laf kursa o beni değil ben onu bosarim bu kadar ezdirmeyin bu adamlara kendinizi ya kilo yüzünden gidecek olan yol orda demekki sadece görünüşe bakıyor yürüsün gitsin
0 oy
(974 puan) tarafından
Yani metabolizma hızlandırmaktan ziyade az yemeniz gerekli gerekirse diyetisyene gitmelisiniz bunu kendiniz için yapın kocanız için değil yaşınız genç kilo birçok hastalığı da beraberinde getiririr söyle düşünün sağlıklı yaşayıp her istediğinizi azar azar yemekmi yoksa bir süre sonra oluşacak hastalıklarla beraber herşeyin kisitlanmasimi bunu bir düşünün 
0 oy
tarafından
Şimdi eşine bısey derdım de uyarı gelıyor dıyemıyorum, fızıksel ozellıge bakıp evlılık bıtıcekse ne anlamı var bu evlılıgın
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Eşin istiyo die degil kendin için kilo vermelisin
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bu yüzden boşanacaksan kapı orda diyemedin mi 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım bunun için evlilik mi biter ya kafayı yemiş bu adam başka problemleriniz olmadığına emin misin? Hayır elbette bu demek değil ki zayıflama kilo evlilikte çok önemli bunu ben de farkındayım ama bunun için hırs yapıp da sağlıksız yollara başvurma sakın mutlaka diyetisyene git aç kalmadan zayıflamak için sağlıklı bir diyet programı uygula. Ayrıca egzersiz de yap sabırlı ol birkaç ayda istediğin kiloya ulaşırsın inşallah.
0 oy
(119,127 puan) tarafından
seni kilo icin bosayacak adama kocam esim deme bosarsa bosasin oylelerinden hayr gelmez ayrica illa isterim dersen diyetisyen sart kafana gore yapma bisi
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Seni tanıdığında kilolu değil miydin. Gerçekten biraz fazla kolon eşin 65 ise. Garip durabilirsiniz yanyana ama boşanma sebebi değil tabi ki de. Verilmeyecek bir kilon yok. Diyetisyene gitmeden olmaz ama diyetisyene gitsen 3 4 ayda istediğin kiloda olursun 
0 oy
tarafından
Yani eşin demek ki bakmış laf söylemeyince ardı arkası kesilmiyor kilolarınin bence gözünü korkutmuş kız 85 kilo çok ya yani ben de erkek olsam zayıfla derdim ben 70 olmuştum azmettim 62 ye beş günde düştüm yemedim aç kaldım şimdi 65 kiloyum coook sismanim bir ton fazlam var ama aşırı kasliyim düzenli spor yapıyorum vücudum sıkı ve şekilli 
(718 puan) tarafından
70 den 62 ye 5 gunde nasil dustun kiz

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 740 göst.
24 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gurbett (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 438 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sema.12 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 466 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 550 göst.
23 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşık û maşuk (725 puan) tarafından soruldu

378,277 soru

11,322,170 cevap

34,768 kullanıcı

...