0 oy
447 göst.
Diğer kategorisinde (1,777 puan) tarafından

2.bebegime 10 aydir hamile kalamadim demistim bugun en sonunda doktora gittim ve ultrasonu karnima koydugu dakika sag yumurtaliginda kist olusmus dedi ben sok :'( 24.7milim yaziyor ultrason kagidinda doktora sordum hapla eritilir korkma ondan sonra hamile kalirsin dedi insallah:(

Hala doktora gitmesem aylarda gecse hamile olamayacaktim demekki benim yaptigimi yapmayin erkenden gidin bi muayene olun bende zamani vardir diye diye gecti gunlerim..

Benim gibi kist olusupta daha sonra gecince hamile kalabilen oldu mu bacılarım beni en iyi siz anlarsiniz?? 

9 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bende miyom varmış doktor sezeryanda gördü düşün. İyi ki gitmişsin en güzeli kendini bilip de gebe kalmak zaten. Sağlıkla tedavini ol nasipse rabbim tekrar kucağını doldurur. 
(1,777 puan) tarafından
Gercektende oyle canim simdi sukur ediyorim daha da ilerlemeden gittigim icin
(13,202 puan) tarafından
Bebekle birlikte alırlardı ama gebe kalmakta zorlanırdın.
(1,777 puan) tarafından
1.cocuga ilk ay hamile kalan ben 10 aydir ugrasiyorum olmuyo doktor kist varkeen olmaz dedi canim bana
-Reklam-
0 oy
(1,777 puan) tarafından
post yukarı cıksın.
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Zaten doktorlar hep söylüyor gebelik istedikten sonra muayene olmak, sağlıklı gebelik geçirebilmek için sağlıklı organlar lazım

İnşallah geçer merak etme hamile kalırsın bir kaç aya
(1,777 puan) tarafından
insallah canim ben zaten biseyler oldugunu anlamistm ama iltihap yada enfeksion falan olur saniyordum
(5,132 puan) tarafından
Doktor tedavi için gerekli ilaçları verir inşallah
(1,777 puan) tarafından
verdi canim kist eritmek icin haplar kan ilaci ve folik asitde verdi
0 oy
(48,508 puan) tarafından
gecmis olsun canim
(1,777 puan) tarafından
ikbalim sence kist eriyince hersey normale donermi ki??
(48,508 puan) tarafından
doner canim benim güzel saçlı kizin napiyo ❤️
(1,777 puan) tarafından
guzel sacli kizim büyüdü masallah essek kadar oldu vallahi :D senin fistikdan naber❤
(48,508 puan) tarafından
iyi oda çok şükür oda büyüdü ☺️
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Oyyy sultanım geçmiş olsun 

Ama eriyince geçer arkadaşım da 2 yıldır öyle bekliyor ve hiç çocuğu yok oda olur elbet yaşım küçük diyor en son annesinin zoru ile gitti onda da polistik over çıktı ilaç kullandi filan sonra oldu şimdi.17 haftalık hamile.❤️
(1,777 puan) tarafından
ayyy ilknurum oylemi diyorsun doktor kucuk 1 aya biter dedi insallah biter bitmez tekrar hamile olurum
0 oy
(119,153 puan) tarafından
arkadasimda yumurtalik kisti vardi sultan dr portakal kadar demisti cok net hatirliyom boyut olarak milim santim bilmiyom ama bi kac ay dogum komtrol hapiyla tedavi oldu ama her ay duzenli dr gidiyodu kontrole 3 ay bitiminde dr kistinde kuculme olmadi istersen ameliyatla alalim dedi aldirdi ameliyatla sonra cocugu oldu yaa kotu bisi degil ustelik sana dr hap eritir demis cm bile degil baksana cok minikse bi kac aya kaybolur gecmis olsun
(1,777 puan) tarafından
ayy benimkine kucuk hemen hapla erir 1 aya dedi ilaclari aldm iciyorum insallah faydasi olur sevdam ya
(119,153 puan) tarafından
olur kiz valla 1 aya erirse sen ardindan gebe kalirsin
0 oy
(876 puan) tarafından
Kistim olduğu halde hamile kaldım canım Allah'ın verirse hiçbir şey engel olmaz
(1,777 puan) tarafından
senin durumun cok nadir gotuluyor canim cunku doktor direk kist yuzunden olmuyor bebek dedi
(876 puan) tarafından
Tedavisi varmış canım yakında kalırsın inşallah rabbim kucağını boş birakmasin
(1,777 puan) tarafından
evet tedaviye basladim canim cok sagol Allah isteyen herkese versin insallah
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Benim bekarken çok olurdu can bir kere ilaç kullandım geçti tekrar oldu onda ameliyat olacaktım ama kendi kendine geçti çok şükür. Şimdi böyle bir sıkıntım yok elhamdülillah 
(1,777 puan) tarafından
Oh Allaga sukur indallah benimde biter bidaha da olmaz
(5,108 puan) tarafından
İnşaallah canım soğan suyu de iyi geliyor dene istersen
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Ben daha da önceden gittim 4 5 ay geçince enfeksiyon var diye ultrasona baktı bişey yoktu hatta yumurtlaman.yakin değerlendir dedi ama hala yok 1.seneyi geçti.
(1,777 puan) tarafından
tekrardan git canim her ay birbirini tutmaz ihmal etme
(5,108 puan) tarafından
2. Yi mi düşünüyorsun canım
(7,226 puan) tarafından
Evet canım ikinciyi düşünüyorum. Gidecektim aslında randevu bulamadım. Sonra saglikocaginda tahlil verdim troid çıktı. Onun için bı hastaneye gidecem ondan kaynaklı da olabilir diye. Sonra kadın doğuma giderim diye düşündüm
(5,108 puan) tarafından
Hayırlı zamanda nasip olur inşaAllah canım. Troid bende de vardı ama hamilelikte oldu gebe kalmaya engel değil inşalalh. Git mutlaka kadın doğum doktoruna canım ihmal etme araştırmaya mı gidiyorsun
(7,226 puan) tarafından
Şehir Hastanesi'nde halime diye bı doktor varya ona gitmek istiyorum enfeksiyon olunca ona gittim çok memnun kaldım bı turlu randevu bulamadım. Senin onerebilecegin bı doktor varmı herhangi bi hastanede

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,194 göst.
0 oy
13 cevap 1,056 göst.
29 Aralık 2018 Aile kategorisinde merviskuru (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 322 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eso9090 (153 puan) tarafından soruldu