0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Kizlar 1 senedir doğum kontrol ilaci kullaniyorum. Hic unutmadim alarm kuruluydu dün kapatmıştım icmemisim. Hamile kalma olasiligim ne sizce. Valla çocuğum 1 yasinda cok korkuyorum o psikolojiyi daha yeni atlattim ne yapmalıyım. Doktor 1 gun sonra unutursan 2. Gun 2 tane ic demişti yaptim ama hala tedirginim adetin ustunden 21 gun gecmis hamile kalma riski düşük diyor uygulamada. 1 hafta var adetime elim ayagim titriyor ya korkudan uyuyamadim

6 Cevaplar

0 oy
(129 puan) tarafından
Korunmasız ilişki yaşamadiysaniz eğer dikkat edin bu ay bir sıkıntı çıkmayacaktir umarım 
(6 puan) tarafından
Yaşadık hemde ilacı içmedigim gün bide
(129 puan) tarafından
Onu bilemedim suan umarım diğer içtiğiniz günlerin koruması olur
(6 puan) tarafından
Bi sonraki gun 2 tane hemen içtim ama baya oldu yani adete 1 hafta var uyuyamam artik ben 1 hafta bide olmazsa yandim
-Reklam-
0 oy
(1,150 puan) tarafından
Sadece doğum kontrol hapı ile mi korunuyorsun canim eger oyleyse bence baska bir yontem daha bulun cunku etrafimda hapi kullanırken hamile kalanlar var
(6 puan) tarafından
Yani bilmiyorum belkide süt verdigim icin olmadi emzirmeyi birakirsam belki bendede olur ayyy hic istemiuorum. Madem bu ilaclar korumayack ne diye vucuda boşuna hormon verirlerki
(1,150 puan) tarafından
Yani sen yinede destekle bence. Ama hic istemiyorum felan deme Rabbimin gücüne gider ay. Allah isteyene olmayana nasip etsin cok sukur var bir tane desen daha dogru çünkü bnmde birtane o sekilde diyorum hep baska dusunmedigim için.
(6 puan) tarafından
Valla hep diyorlar öyle deme. Haklisin d9gru diyordun unutuyorum doğrusu. Ama pskilojikmen kötüyüm halada daha devam o yuzden bu stres galiba
0 oy
(747 puan) tarafından
İlaci icnedigin an yumurtlama yapıyorsun. İliskide yasanmis. Olabilir valla bence
tarafından
Haydaaaaa . Korktum he post sahibi yerine.oyle mi oluyomus?
(6 puan) tarafından
Ee napayim icmesem daha kötü degilmi
(747 puan) tarafından
İcsen bike o almadigin esnada yumurtlama hemen gerceklesiyor. Sen yinede bi de a gorun istersen
0 oy
(302 puan) tarafından
Acaba hangi ilavi kullanıyorsunuz bende başlıcam bide fiyat n kadar 
(6 puan) tarafından
Diane 35  tane 100 tl ben 3 lü paket aliyorum  250 tl
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Korkutmak istemem kayinvalidem unutmus o gün münasebet olmuş ve eşime hamile kalmış. Hamile kaldigini bile fark etmemis üstüne 2 kutu doğum kontrol hapı bitirmiş oleyken bebek dusmemis eşimi doğurmuş:D
(6 puan) tarafından
Valla benimde aynen oyle oldu suan korkuyorum 1 hafta var adet olmama korkuyorum
0 oy
tarafından
Hamilelik riskin yüksek genelde ilaç içmeyi unutanlrin o gün gebeliği olabiliyor adetten ne kadar sürer sonra ilişki oldu 
tarafından
Tam yumurtlama dönemi bı test yap en kısa zamanda
(6 puan) tarafından
Adetim gecmeden mi yapayim  yoksa gectikten sinra mi
tarafından
İlişki ne zaman oldu onun üstünden 15 gün geçince kan testi yaptır sağlık ocağında
(6 puan) tarafından
7 gun sonra adet olmam lazim olsam dahi yapmalimiyim
tarafından
Kız oliesan yapma ama adet yoğunluğuna bı bak ya yerleşme kanaması ise sen yien de garanti olsun test yap Allah gönlüne göre hayırlısını versin inşallah

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 362 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sarakurak (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 288 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bastet (719 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 844 göst.
13 Şubat 2021 Aile kategorisinde Pikachui16 (806 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.