0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde (2,363 puan) tarafından
kizlar eşim 3 senedir alkol içmedi oyle cok icen bi insanda degil zaten neyse bugun ilk defa icmek istedi 1 kadeh ama aksam bana demistiki yarin kahveye gideyimmi bende hayir dedim o zaman gideyim dedi arkadasla icmeye neyse bende izin verdim 1 saate gidip gelicem dedi 5 te bi çıktı 9 du geldi sözde içmiş bizim bu evin yakininda ama yalan cunku agzi kokmuyodu dedim yalan konusarak evden ciktin bide ben bu aksam 4 kere ust uste aradim acmadı sözde sessizde kalmis telefonu bu aksam bagrindim yarin avukata gidip dilekcemi veriyorum dedim paçaları tutustu sizce ne yapmam gerek oyle bisey yapmam gerekki ömrü boyunca pişman olsun bugun yaptigi hareketten 

9 Cevaplar

+1 oy
(1,925 puan) tarafından
Adamı bi salman gerek. Bırak biraz takılmak istiyorsa istesiz evlendiniz diye her bişeyinde hesabını vermek zorunda değil bence. 
(2,363 puan) tarafından
esim zaten her hafta kahveye giden bir insan bence 1 haftada bize vakit ayirsa çok bisey kaybetmez
(1,925 puan) tarafından
Bişey diycam kahveye 50 yaş üstü gitmiyormu senin eşin kaç yaşında onun kahveye değil kafeye gitmesi lazım
(2,363 puan) tarafından
34 yasinda
(90 puan) tarafından
Adamı bı bırak demişsinde ortalık nekadar kötü seninin haberin varmı evlendiyse hesapvermek zorunda sen biraz rahat bı tipsin belli oldu
(1,925 puan) tarafından
Ortalığa nolmuş kötüden kasın nedir anlamadım. Bu her zaman kişinin kendine bağlı. Biz nasıl evlendik diye evde tutsak olmak istemiyorsak her bişeyi kocamıza hesap vermek istemiyorsa erkeğede biraz alan tanımak lazım güven lazım
-Reklam-
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Yarın avukata gidip dilekçeniz vermen gerek
0 oy
(90 puan) tarafından
Agizi kokmuyosa ne icmiş canim
(2,363 puan) tarafından
kokladı heralde canim şiseyi
0 oy
tarafından
Büyütülecek bir şey göremedim 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Nasıl yani adam kahveye gitmek istedi izin vermediniz mi nasıl bı kafa yapısı bu bence de boşanın 
(2,363 puan) tarafından
her hafta giden birisi zaten 1 haftada vaktini bize ayirmasini istedim ne var bunda
0 oy
tarafından
Bazen anlamıyorum ben aldattığından mı şüphelendin içmediğine mi kızdın adam zaten çalışıyor bırak gitsin çok sıkma bizide ihmal etme de olsun bitsin
0 oy
tarafından
Aynı şeyi sende yap o zaman gör bak aynı naneyi yiyor mu birdaha
0 oy
(329 puan) tarafından
Bilemedim sence o sırada napmış olabilir ne geliyor aklına yada ne geldi aklına 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Su boşanma dilekcesini göz daği vermek için kullanma bence öylesine soylenmeyecek kadar ciddi bir konu cünkü 
(2,363 puan) tarafından
peki ne yapmam gerekiyo

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 648 göst.
7 Nisan 2019 Aile kategorisinde Akifin mertin annesi (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 337 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 224 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 518 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,490 soru

11,421,553 cevap

34,977 kullanıcı