0 oy
402 göst.
Aile kategorisinde (1,491 puan) tarafından
Biraz once aciklama yapti ama bisey anlamadim. Sozlesmeli askeri personeller icin gecerlimi acaba memurluk hakkı. 

6 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Bende Instagramda gördüm anlamadım 
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
Bende anlamadım eşime sordum 4/A geçiş kadroymuş. Benim eşim ziraat mühendisi askeri personeli bilemeyeceğim ama
(1,491 puan) tarafından
Duzgunce anlatmadılar ki
0 oy
(340 puan) tarafından
Yok cnm yine yüzümüz gülmedi 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Askerlere kadro denilmiş ama ben istemiyorum asla kadro alırlarsa 15 yıl birakamiycak eşim biseyler anlatıyordu bende dua ediyorum insAllah gelmemistir die 
(1,491 puan) tarafından
Bende askeriye ici kadro istemiyorum canim. Duz memurluk hakki dogdumu acaba diye merek ettim. İtfaiye gibi givi alim oluyir ya
(1,248 puan) tarafından
Mantıklı doğru diyorsun bende belediye veya başka sabit sabah 8/5 çalışabileceği yerlere geçiş yapabilir mi diye merka ettim
tarafından
Oyle bir hak vermezler ki canim oyle olursa hepsi gecer direk cunku rahat memuriyet varken kim suriyede savasir ancak torpilin varsa askeriyeden ayrilip basvuru yapabiliyorsun bos kadro da varsa tabi
(3,419 puan) tarafından
Valla hicbirseyini istemiyorum devletin yeterki sağ salim gelsin evimize savaşa gidecek kaç gündür gecem gündüzüm belli değil daha savaş olmadan ağlamaya başladım rüyalar desen aldı başını gidiyor kaç yıldır hasret çekiyoruz son iki yılımız bitsin kuru ekmeğe talibim
tarafından
Hepimiz ayni dusuncedeyiz amine Rabbim sag salim size bagislasin insallah
0 oy
(757 puan) tarafından
Yaa eğer öyle bisey olursa eşimde bende çok pişman olcaz 
(1,491 puan) tarafından
Neden.
(1,248 puan) tarafından
Neden kız
(757 puan) tarafından
Askeri personeldi bıraktı çünkü o yüzden
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Eşim PTT de çalıyor yıllardır bekliyor kadro verecekler diye ama yok vermiyorlar da onlara boşa bekledik o kadar ders çalıştı emek verdi ama boşa çıkacak işten herkes için hayırlısı olsun inşallah bizim için de

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
26 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,064 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Selda41 (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 706 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde Deryaengiin (388 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı