0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (337 puan) tarafından
Artık bir imdaaat diyesim var hanımlar oğlum bir yaşında en son dokuz aylıkken sağlık ocağına goturdum 9 kilo 73 cm dedi hemşire dün bir yaş aşısı vardı götürdüm 9 kilo 73 cm aynı gramı gramına ne uzamış ne kilo almış hemşire bir ay süre verdi egerki gelişimi olmazsa çocuk uzmanına götür dedi velhasıl kelam hiç bir şey yemiyor eline veriyorum ev umurumda değil yeterli yesin diyorum çiğneyip tukuruyor asla yemiyor ben zaten hiç bir sekilde yediremiyorum kendi eline istiyor veriyorum arada bende yedirmeye çalıyorum ama nafile çiğneyip tukuruyor yada ağlama krizine giriyor ne yapicam bu çocukla gece sabaha kadar beni emiyor ya 

5 Cevaplar

0 oy
(1,733 puan) tarafından
Benim kızımda aynı anlattığın gibi yemiyordu bunu önermiyorum ama bulduğum tek çare video izletmek oldu . Keşke başka çözüm bulabilsem 
(337 puan) tarafından
Ben telefonu vermiyorum yada televizyon oda yemiyor
(1,733 puan) tarafından
Benim doktorum şey demişti başka çocuklarla yedirmeyi dene onlardan görerek yer demişti
(337 puan) tarafından
İşin kötü tarafı büyük oglum da yemiyor
(1,733 puan) tarafından
:(((( yemeyen çocuk yemiyor işte
-Reklam-
0 oy
(232 puan) tarafından
Benimki de öyleydi 18 aylık olana kadar bi bekleyelim dediler şu an 17 aylık olduk ve sadece 1 aydır gelişimi bir anda oldu. Bence yemesine dikkat et şu şekilde eline bi oyuncak ya da ne bileyim mini kitap bir şey al ve ya kaşıgi ver eline kendi yemeye çalışsın öğün atlatma ve gece yedir öyle uyut faydasını görürsün 
(337 puan) tarafından
Gece kriz geçiriyor ağlamaktan hayatta yemez
0 oy
(657 puan) tarafından
İyi bi doktora götür kan vitamin değerlerine baktır düşükse ilaç verirler 3yaşında oğlum bi kaç aydır yemek yemiyor kiloda almıyor 13kilo değerlerine baktıracağım vitamin ya da balıkyağı alacağım gelişimde balıkyağı etkili
(337 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Kesinlikle emzirmeyi azalt çok farkediyor. 1 yaşına gelmiş artık gece emzirmeyi tamamen bitirmelisin
(337 puan) tarafından
Nasıl bitirmeliyim çok ağlıyor
(1,169 puan) tarafından
Gece bitirmek biraz zor oluyor ben emzikle bitirmiştim. Ama gündüz kesinlikle azalt farkı göreceksin. Aklına geldiğinde hemen dikkatini başka birseye çek sonrasında yemek teklif et. Gündüz 3 ya da 4 kez emzir yeterli canim
(337 puan) tarafından
Deneyeceğim teşekkür ederim
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bır bucuk yasında 8aydan berı 8kılo:)))boyu uzuyor cok sukur ama kılo asla degısmıyor sureklı kaybedıyor almıyor hıc balık yagı önerdı doktor möllers onu kullanıyorm ıkı ay sonra faydasını görmeye basladım bırde asmr var şu yemek yiyenler:))cok iştahınıa ctı onu acıyorm canı cekıyor ımrenıyor onlar yerken buda kaptırıp yiyor cok sukur ılk defa bu ay almş 9olmş nasl aldırdın diyolar asmr le diyince şaşırıyolar:))her cocuk farklı sevdıgı seylerıde yapcam bır yutuyorsa ıkıncıye tükürğyor yemedeıgı ıcın halıyle susamıyorda vallahı bezını gunde toplam gece dahıl uc kere degısıyorm hep kabız hep kabız yapamıyor cunkı bişey gitmiyor bagırsaklara düzelmiyor cok sukur bu ay bıraz bıraz duzeldı gibi
(337 puan) tarafından
Asmr ne demek anlamadım bide kaç yaşında balık yagi demişsiniz
(2,705 puan) tarafından
Asmr yemek yeme videoları canm bır 15aylık oldu 13aylıktan beri kullanıyorum balık uagı onerısı burayada sordum kızım alerjen oldugu ıcın doktorumada sordum möllers en katksız olanı dedı aldık bes damla verıyorum gunluk

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 351 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 227 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 409 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde sweetsc (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 265 göst.