0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (1,792 puan) tarafından

Kızlar 6 haftalık hamisim 2.gebeliğim ben ilk gebelikle aynı olur zannediyordum ama hicte oyle değil gibi :D ilk kizimda simdiye cok siddetli bulantılarım baslamisti ve hiçbirşey yiyemiyordum ama bunda Allaha sukur bulantım yok aksine habire biseyler yiyesim geliyor bu gidisle plates topu gibi doguma giderim herhalde :D

Bide goguslerimde inanilmaz bi agri acı var sanki süt iniyor gibi bi aci kizimi emzirirken de goguslerim cok dolu olursa boyle bi aci olurdu normal mi sizce canlarim??:angel:

4 Cevaplar

0 oy
(4,003 puan) tarafından
canim bir sey soracaktim . oncelikle hayirli olsun   ,kist cikti demissin ya adetlerin duzenli miydi ? 
(1,792 puan) tarafından
Evet canim adetlerim duzenliydi ama hamile kalamiyorum diye gidince ogrenmistim bazen 1 veya 2 gün gec olurdu en fazla adetim
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından

O haftalarda goğuslerim çok şişmişti kahverengi kısmı memenin yarısıydı resmen. 3.gebeliğim benim de 12 haftalıgız

Benim de öyle önceki 2 gebelşk kilo kaybederek doğuma gittim. Şimdi herşey yiyebiliyorum zaten fazla kilom var ne yapacagımmm ben
(5,132 puan) tarafından
Evet aynen o test, hayırlısıyla inşallah.
Normalde çok pahalı 300-400 euroymuş hem cinsiyet hem sağlık durumu. Ama Haziran'dan itibaren tüm gebelere ücretsiz olmuş. 2.bebeğimi 22 haftaya kadar söylemedi inan kızımı
(5,132 puan) tarafından
Sağlıkla doğsun inşallah, kız erkek bişey doğuyor mu içinde his
(1,792 puan) tarafından
Ayyy ne güzel sansliymisin desene benim icime hiçbirşey dogmuyor inanki su olabilir diye bile diyemiyorum herşey olabilir :D bu gogus agrisi sismesi ilerki ayda iniyor mu ki ya? :(
(5,132 puan) tarafından
Hayırlısı olsun...
Yani bende indi azaldı, sızları falan sonr geçti.
Ama senin bebeğin kaç aylık emziriyormuydun yakın zamana kadar
(1,792 puan) tarafından
Yok benim kiz 3 buçuk yasinda canim emmeyide 4 ayi geçince kendi meme reddi yapmisti ama sütüm güzeldi masallah :) insallah 2.ye kismet o emer insallah
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ay insAllah yasamazsin bulanti filan.ben 9u tamamladim 10a gectim hala devam ediyor agrilar kramplar bulantilar(((olucemmm
(1,792 puan) tarafından
Ayyy kiz ne 9 u 10u ben ilk kızımda 5 aylik olana kadar bulantidan öldüm bitmistim vallahi :)
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Post üste çıksın

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 160 göst.
8 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ipekreha (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde bittercikolataa (22 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 198 göst.