+1 oy
2,005 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Amacım burada dikkat çekmek falan değil çok yoruldum artık çocukluktan bu yana hiç bir şey düzelmedi terapiler ilaçlar kalbimde bir yara var annemden babamdan çevremdeki insanlardan iyreniyorum imkanım olsa çok uzaklara giderdim oglumuda alıp yüzlerini görmek seslerini duymak istemiyorum nefret ediyorum herkesten o kadar yoruldumdumki gördüğüm ihanetler kahbelikler en yakınlarımin beni ezmesi üzmesi çalıştığım bir yerde çekmecede ruhsatlı silah ve mermiler var kalbime dayayıp öldüreyim kendimi diyorum miydem bulanıyor bu hayattan yerin dibine batsın herşey geride kalsın istiyorum

53 Cevaplar

+9 oy
(812 puan) tarafından
Çektiğin acıları ben biliyorum ama ölüm çare değil kurtuluş hiç değil ebedî cehennem

Oğlunun ne suçu var babandan eşinden arkadaşlarından yediğin darbelerin acısını cezasını ona neden kesiyorsun

Burdan biri de senin gibi şeyler yaşadı o da intihar etmek istedi Allah'ın izniyle psikolojisini duzeltene kadar yardımcı oldum sana da yardımcı oluruz 

Allah'ın izniyle sende huzura ericeksin bı konuşalım seninle daha öncelerde seninle ilgili post bile açtım uzun zaman yoktun eşinle boşanma aşamalarında ben Allah'ın izniyle sana yardımcı olmak istiyorum  konuşalım herşey çözülecek sen bambaşka biri olacaksın inan bana lütfen ❤️
tarafından
İnşallah bu kötü günleri atlatır cnm
Konustumu seninle
(337 puan) tarafından
Ne güzel bir insansınız umarım hep guzelliller gelir yolunuza inşallah
(812 puan) tarafından
Yok konuşmadı aklım kaldı yarın döner inşallah bekliyorum inşallah kötü bişey yapmamıştır yüreğim kaldı Allah'ım yolundan ayırmasın onu  uzun zamandır hep dualarimda iyi olsun mutlu olsun istiyorum ❤️❤️❤️❤️❤️

Hiç bir anne mutsuz olmasın anneler çok kıymetli çok özell❤️❤️

Rabb'im feraha çıkmayı nasip etsin Aminn ❤️❤️❤️
(4,390 puan) tarafından
Amin❣️
tarafından
Aminn cnm
-Reklam-
+8 oy
tarafından
Geçici olan bu dünya için ebedi hayatını yakmaya değecek mi?
(634 puan) tarafından
Bu geçici dediğin hayat geçmiyor bana geçmiyor yoruldum kaldıracak gücüm kalmadı
(634 puan) tarafından
Bunalım geciriyorum ne yaptimsa toparlayamadim kendimi
tarafından
Emin ol geçer kimlerin ne derdi var bilemezsin babamı kaybettigim dönemde bunları bende yaşadım belkide daha fazlasını dua ettim namaz kıldım kuran okudum kısacası ölümden değil Rabbimden medet umdum elhamdülillah eşimi karşıma çıkardı ona tutundum ona tutundum mükemmel bir evlat verdi ha unuttum mu yaşadıklarımı hayır ama geçti seninde geçecek şeytanın vesvese vermesine fırsat verme
+2 oy
(1,826 puan) tarafından
Peki oglun...
+1 oy
tarafından
Basıni secdeye koyduğum an geçmez dediğin herşey bir imtihan olduğunu ve sabırlı olman gerektiğini üzüldüğün şeylerin ne kadar boş olduğunu daha kötü durumda olan insanlara bak ve haline şükret 
+1 oy
tarafından
Peki hiç Allah a yaklaşmayı denedinmi 
+1 oy
(1,054 puan) tarafından
Sana ne ilaç iyi gelir nede öğüt 

Sadece Ve sadece Allah iyi gelir gece kalk otur yere kafanı eğ ağla dök içini ona o zaten biliyor senden daha iyi biliyor seni ,sana çok ciddiyim dua okadar şifa veriyor ki kalbe inan hiç birşey kalıcı değil 

Bu çilelerin arkasında okadar çiçek dolu günler çıkıyor ki inan kapının arkasını görsen asla pes etmezsin 

Yakma ahiretini sen sabırla ahiretini guzelleştiriyosun farkında mısın evladın sana muhtaç 

Bebekler annesizlige hiç bir zaman alisamiyor ,o annesizlik onu buyudugundede bırakmıyor büyük hatalara neden olabiliyor 

Kalk hadi silkelen Allah'a sigin ona güven sadece 
+1 oy
(8,908 puan) tarafından
eğer gerçekten ölmekte kararliysan sadece kendini değil cocugunuda oldurmen gerekiyor sen nereye o oraya önce onu vur o tabancayla ardından kendini vur ikinizde bu dünyadan kurtulun çünkü sen kendini öldürünce o cocuk önce senden sonra bu dünyadan nefret edip psikolojisi bozulacak geleceğin ruh hastası yetişecek eğer ben çocuğuma kıyamam onu vuramam dersen ki ona kiyamayacgina adım kadar eminim kalk silkelen hemen telefon numaranı değiştir sosyal medya hesaplarını temizle sana zarar veren kim varsa cikar hayatından al çocuğunu git Bi koye yada sahil kasabasına zaten kendi ayakları üzerinde duran Bi kadınsın kimseye ihtiyacın yok senin al çocuğunu kimsenin bilmediği Bi yere git ve yeni Bi hayat kur kendine kimsenin olmadığı kimsenin seni tanımadığı Bi yerde
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Çocuğun için mutlu olmaya çalış onun hiç bir günahı yok ,

Tövbe et kalk namaz kıl kuran oku Allah'ın izniyle toparlıyacaksın
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Emin ol herkesin hayatında kötülükler oldu sen onlar için ahreti yak yaktıgın kişiler keyf sursun
0 oy
(613 puan) tarafından
Kendini sev Rabbim insanları kafana tak kendini öldür diye vermedi bu canı sana yavrun ve kendin için yaşa sadece 
0 oy
tarafından

Bazı insanlar için kendini bu durumlara sokmaya değer mi boşver anneni babanı sağı solu artık sende bir annesin seninde bir evladin var sana yapilmayanlari ona yaşat iyi bir anne ol 

Böyle düşünen piskolojisi bozulmuş bir annesi olduğunu bilse kim bilir nasıl üzülür demi çocuğun izin iyi ol kimseyi kafana takma 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Olum kolay gozukuyor ama en zoru odur.bence oglunu dusun ve onun icin kendine sifirdan butun igrecliklerden uzak bi hayat kur.Rabbim yol gosterir kalbin aklin temiz olduktan sonra.evlimisin su an?bide cocugun kac yasinda.kadin siginma dernekleri var oralara gitdinmi hic
0 oy
(17,743 puan) tarafından
Peki oğlunu nasıl bırakacaksın ?
(634 puan) tarafından
Yapacak birşey yok dünyaya gelen büyüyor bir şekilde onu bile düşünemiyorum ben artık
tarafından
Annesiz büyüyebilecek mi yapma lütfen senin katlanamadığın ailene babasına o küçücük kalbiyle bir de senin acınla nasıl katlansın. Terapi al dua oku bir arkadaşla konuş ama o çocuğu sahipsiz bırakma
(17,743 puan) tarafından
:( böyle düşünmene çok üzüldüm
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Annesiz bir hayat ne kadar zor biliyor musun da o çocuğu buna layık görüyorsun. Madem öyle düşünüyorsan çocuk da yapmicaktin. Çocuk büyüdüğü zaman herkes dicek ki annesi intihar etmiş. Hepimiz çocuklarımız için yaşıyoruz bu hayatta herkes dört dörtlük mü yaşıyor saniyorsun?
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Rabbım kımseye kaldıramayacagı yük yğklemez canm buda ımtıhan sabrın sınanıyor şükret düşünme başkalarını kendıne ve evladına odaklan pozitif ol pozitifi çağar
0 oy
(7,598 puan) tarafından
O kahbelikleri bende gordum cevremde kimse iylik yaptiysam mankorluk gordum anne baci gardas hepsi yalan gelior cok sey yasadim ayaktayim sukur drayetli ol sabir et bu dunyanin obur tarafida var dua et evladin var yoldasin var kardes
0 oy
tarafından
Annesi intihar etmiş bi çocuk bırakacaksın yani arkandan oda intihar eder ilerde bunumu istiyosun çok yazık 
0 oy
tarafından
Ne gerek var çocuğuna kim bakacak al oğlunu git uzak bir memelekete herkesin sesinden de yüzünden de uzak durursun
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Al oğlunu madem bukadar bırakmışsın git uzaklara Allah kapı açar sana elbet para biriktir git olmayacak şeyler degil, inan intihar edersen bu yaşadığın hayat sana verilmiş bir nimet olacak çünkü intiharın Allah katında hükmü çok ağır olur. 
0 oy
(337 puan) tarafından
Bencillik ediyorsun sen bile tahammül edemezken çevrendekilere çocuğunu nasılsın onlara bırakıp dünyanın ahiretini berbat edip gidebilirsin 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 564 göst.
4 Aralık 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 205 göst.
0 oy
18 cevap 683 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 445 göst.
8 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Emine S (15,968 puan) tarafından soruldu