0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (15,847 puan) tarafından
Ben köyde oturuyorum. Yan tarafımdaki komşular da şehirde oturuyor. Haftanın 3 4 gününü köye içmeye gelirler. Ne içtiklerini az çok tahmin ediyorsunuzdur. Yan komşuyla balkonlarımız karşı karşıya. Bende 2 bebemle balkonda yatıyorum saat olmuş 10.35 şimdi yine içmeye geldiler. Hem çok konuşuyorlar rahatsız oluyoruz..hemde sarhoş kafayla allah göstermesin korkuyorum bişey yaparlar diye. Acaba jandarmayı şikayet etsem uyarırlar mi. Bi işlem falan yaparlar mı. Bide hiç tekin insanlar değiller. Benim şikayet ettiğimi falan öğrenirlerse vay hâlime. Ne yapacam bilmiyorum akıl verin 

7 Cevaplar

+1 oy
(12,773 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kendi evlerinde içiyor buna karışamaz sin ses yapıyor lar ise ayıkken Bi kibarca uyarın ama sarhoş Ken uyarılmaz jandar ma da Bi şey yapmaz hoşuna başını derde sokma onlar gelinve sen dikkatli ol bosver bulaşma

Balkonda yatma sende içeri geç içiyorlar ise Allah muhafaza kafa bulur sana sarkintilkk eder VS olay buyur 
(15,847 puan) tarafından
Üff 2 gün de 1 hep aynı şey. Geleceklerse bari erken saatte gelsinler. Tam uyku vakti aklım kalıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay bilemedim canım ama Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Neden balkonda uyuosun gir içerde uyu o kadar insan vatken sen neden başını belaya sokuon bn olsam karışmazdım allahından bulsunlar boşver gir içerde uyu
(15,847 puan) tarafından
Kuzum içerisini sıcak ve köy ortamı olduğu için sivrisinek çok. Bizde balkonda yatıyoruz. Üstümüze de cibinlik asıyoruz sinek girmesin diye
tarafından
İçerde as cibinliğini boşver karışma bence al içeri all alll
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Eve müdahale etmez jandarma ama gürültü için belli saat sonrası uyarirlar. Eğer başka şeyler de iciyorlarsa ortalık karışır. Sende bebeğini uyururken yüksek sesle ninni aç belki duyar anlarlar beyinleri uyuşmadiysa tabi 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Sakin onlara bisey soyleme yarin biri sikayet eder senden bilirler jandarmaya sikayet et ama tekin degiller zarar verirler o yuzden isim kesinlikle vermwsinler diye belirt onlarin oldugu gunlerde de balkonda yatma kafasi guzel olunca ne yapacaklari bilinmez Allahin laneti onlarin uzerine olsun
(15,847 puan) tarafından
Ne zaman gelecekleri belli olmuyor ki ben saat 8 de balkona yatakları serer bebeklerimi yatırırım ve kendileri saat 10 gibi gelir
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Alkol için rahatsızlık vermedikleri müddetçe kimseyi şikayet edemezsiniz. Ses den dolayı ise sikayet etmeden önce komşuluk gereği uyarabilirsiniz 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Jandarma ismini vermez kuzum korkma sikayet et tabi pislikler ya gitsin baska yerde zikkimlansinlar

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 204 göst.
0 oy
18 cevap 682 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 563 göst.
4 Aralık 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
+1 oy
53 cevap 2,005 göst.
4 Aralık 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu