0 oy
612 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Selam guzel bacilar benim esimin geliri iyi sukur ama oyle milyarderde deyiliz ben tutumluyum yerine gore esim cok savurgan 4 yildir evliyiz kardeslerine bacilarina en az 60 70 bin vermissir ev alana yardim borcu plana yardim vesayre benim gorumcelerim cok mukemmel insanlar allah razi olsun esi kanser oldu emeklisi var oglu bnimle yasit hala okuyo calismiyo evi kira benim esimde bir evimiz kirada 5 binlira aliyoruz ozel havuzlu site ama bn mahalle ortamini sevdiyim icin gitmeyip kiraya verdik daha uyguna kirada oturuyorum kendime kizima ust bas almam biriktiririm ihtiyac harici almam yani ama gorumcemler asiri luks yasar markasiz giymez evli kizi yurt disindan ayakkabi siparis verir bende birikim yapim diye lcw dan giyerim neysesozum oki esim her ay 5 binlira evin kirasini ablama vercem bundan sonra dedi ve bn sok oldum tum varimi ykumu doktum aldim borcunu bitirdim adam bana boyle diyince onlarda biriktirseydi bnim lcw dan aldigimla dalga gecen kizi versin dedim cok sinirlendi uyudu sabah yuzume bakmadan gitti simdi bn ne yapcam allah icinn gorumcem olsun eniste olsun cok iyi insanlarda yanlismi yapiyorum 

31 Cevaplar

0 oy
(446 puan) tarafından
Aram cok cok iyi olsada asla 5 kuruş vermem sende soyle vermeyin ya ayy parcalarim ben kendimi vermem diye marka giyinsin diyemi 5000 tl veriyoruz
-Reklam-
0 oy
(7,196 puan) tarafından
Demek ki seninde harcamanın zamanı gelmiş :) 
0 oy
(597 puan) tarafından
Çok doğru demişsin verilirmi hiç o para
0 oy
(6,794 puan) tarafından

Bu devirde bambaşka insanları tanıyıp gördüm :ermm: Eşim tarafı verdikleri yardımı derhal geri isterler, annemler aksine helâlı hoş olsun kızım der <3 Allah'ım korusun uzak tutsun öylelerini. 

0 oy
(1,554 puan) tarafından
Yemeyenin malini yerler kuzum. Hata etmissin tutumlu olmakla. Erkeklere hic iyilik yaramaz bunu unutma.
0 oy
(799 puan) tarafından
Çok haklısın ama eşini nasıl ikna edebilirsin onu düşünüyorum...

Ailesi ile ilgili bir mesele çok hasas ..ipi gersen kopar,serbest bıraksan , önü alınamaz ...çözüm düşünmek lazım .

Ama çözüm asla küsmek vs olamaz cnm bnm bu şekilde sadece bağınız zedelenir 

Evindeki huzura zarar gelir 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Valla cok haklisin geliri var sonucta ya gorumcenin sende waikikiden alma marka al kizina da marka al ne bileyim aklima baska birsey gelmedi valla 
0 oy
(9,227 puan) tarafından
Ay yok artk

Eskiler boşa dmemeişler herifin başını borçtan çikarmayacaksin diye :) sonra böyle oluyor işte.. yazacak çok şey var da eşin gibiler laftan anlamaz
0 oy
(397 puan) tarafından
İstediği kadar küssün bu devirde bi çocuk ihtiyacı karşılanıyor  anca o parayla çocuğumdan kesip hic bacısına veremem çocuğum olmasa bile vermem ihtiyaç sahibi olur zor durumda olur o zaman ben teklif ederim ihtiyacım yoksa eğer 
0 oy
(297 puan) tarafından
Madem öyle iyimi böype der evime geri taşınırım kimseyede yar etmem o parayı
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Sen kısıp onlar savuruyorsa kusura bakmayacak yani sende kısma o zaman ne kişiyon verecek para kalmayınca akillanir tamam kardeşidir versin yardım etsin tamam ama veriyor diye de öyle savurmanin anlamı yok

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 592 göst.
7 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde 3prenses1prensannesi (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 314 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 366 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 332 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu

380,057 soru

11,377,276 cevap

34,864 kullanıcı