0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (185 puan) tarafından
Arkadaşlar dıyeteydım 96 kılo hamıle kaldım dogana kadar kac olur ve rahtsz edermı sezeryan yerımı 110 120 ile doguma gıden varmı ?

5 Cevaplar

0 oy
(3,328 puan) tarafından
Bunu doktor daha iyi bilir canim. Normal dogum yapani da var sezeryan yapani da var. O yüzden buna takilma. İnşallah saglicakla kuagina alirsin
(185 puan) tarafından
Doktorum dedi alma kılo hatta diyetede devam et dedi ** abulantılardan dokayı devam edemedik annemlere gelsim burdada yiyorum kılo aldım kesin. Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
74le hamile kaldim 100 le doguma gittim bilemedim
0 oy
(61 puan) tarafından
95 ile hamile kalmıştım. 110 ile doğuma gittim. 15 kg aldım yani. Hiç sorun yaşamadım. Ama çok dikkat etmiştim yedigime ictigime belki de bu yüzden sorun çıkmadı. 
(185 puan) tarafından
Bende ilk gebeligimde 86 ile kaldım 106 ile doguma gittim ama bunda biraz  fazla olcak korkuyorum şimdiden nefesim felan kesiliyor zor olurmu diye korkuyorum. Bende bulantılsr gectıkten sonra devam etmeyı düşünüyorum diyete xünki kendimi frenleyemiyorum
0 oy
(2,545 puan) tarafından
73 kg 114lerden sonra tartılmadım. Tavsiyem bol bol su iç akşamları geceleri bol su iç ben yemek yedim hep normal bekledik. 41+6 da sezeryan oldum. Suyum geldi açılma olmadı. Suni sancı verildi ama sancım hiç olmadı. En sonunda sezeryana döndük. Çok şükür sağlıkla aldım. Ama mutlaka gece yemelerin abartmamak gerekiyormuş. Kendimi de hızlı topladım. Yürüyüş yaparak yatmayarak acılarımı azalttım. Ama kilolu olmak benim hareketlerimi yapacaklarımı daha zorlaştırdı. Uyumak işkence kollarım bacaklarım her yerim ağrıyordu. Gece yemeklerini keserek biraz spor takviyesi bol sıvı ile de 83e geldim. 
(185 puan) tarafından
İlk dogumumda öyle oldu 86 ile kaldım 106 ile doguma gittim xok yiyordum bu hamıleligimdede fazk kıloyla kaldım diyeteydım 3 kılo verdıgım gibi hamıle olsgumu ögrensim o yüDen korkuyorum fazla kıloyla 110 120 lere cıkarım dite sıkıntı olurmu. Gercektende öyle insanı  hayatını kısıtlıyor kılo
(2,545 puan) tarafından
Kuzum orasını doktorla konuş deki diyestisyene gidebilir miyim diye. Beni doktorum yönlendirmişti. Evet alıyoruz ama ilkinden tecrübeli oldumuz için elimizde olmadan alıyoruz. Madem öyle dikkatimizi sağlıkla almanın yöntemini doktorla konuşmak gerekiyor. İnşallah sağlık sıhat ile alıverirsin yavrunu.
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Ben varım 

1.çocukta 105 ile doğuma girdim, 2. 110 kg ile

3.ye hamileyim 110 -120 ile doğuma girerim inşallah
(5,132 puan) tarafından
Şuan 13 haftalık. Sen kaç haftalıksın
(185 puan) tarafından
Valla az yememiz lazım ama iite elde degil bende cok yiyorum zamnsız bi şekılde acıkıyorum bastırmak ıcın bişeyler yiyorum . Ben tam 30 kılo verdim ve korumaya girmedigim için twkrar hızlı bı şekilde geri aldım bünyede yatkın kilo alnaya. Bende şuan 10+4 haftalıgım
(5,132 puan) tarafından
Ben de öyleyim, kendimi bildğim bileli fazla kilom var

Senin 2.bebeğin dimi, merak etme herşey güzel geçecek haftalarımız da yakınmış
(185 puan) tarafından
Evet ikinci bebegim. İnşallah canım hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip etsşn rabbim saglıkla inşallah
(5,132 puan) tarafından
Amınn inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 145 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,411 puan) tarafından soruldu

380,085 soru

11,378,324 cevap

34,863 kullanıcı