0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde (714 puan) tarafından
Kızlar 1 hafta önce doğum yaptım bebek uyusa bile ben uyuyamıyorum ağlar duyamam diye bisey olur diye günlerdir uykusuzum sizde böylemiydiniz

19 Cevaplar

0 oy
(799 puan) tarafından
O öyle devam eder Malesef 
(714 puan) tarafından
Hep mi böyle olacak ya
(799 puan) tarafından
Lohusasın sende dinlen....
-Reklam-
0 oy
(7,708 puan) tarafından
İlk çocuk mu
(714 puan) tarafından
Evet ilk çocuk
(7,708 puan) tarafından
İlk çocuksa normal ben kâbus görüyordum kızımı kaçırıyorlardi stresten midem bulanıyordu gün içinde bütün kapı pencereleri kapatıyordum gece uyuyamıyordum filan
(714 puan) tarafından
Bende benzer durumlar yaşıyorum inşallah Bi an önce biraz daha buyur toparlanır da bende korkularımı yenerim
(7,708 puan) tarafından
İnşallah ama merak etme ben kızım uyanmadan önce ses çıkarıyordu o seslere bile uyanıyordum ikinci çocuğum da da öyle hemen uyanıyordum bu 3. Çocuğum bazen uyanamıyorum eşim uyandırıyor o derece yorgun düşüyorum
0 oy
(10,023 puan) tarafından

Hic degildim valla :D uykuma cok duskunumdur. Suan 27 aylik diger odadaki donme sesine bile uyaniyorum

(714 puan) tarafından
Bende duyar miyim ki acaba uyuyunca eşimi uyanık basinda bekletiyorum oda çok korkuyor sabaha kadar sırayla bekliyoruz
(10,023 puan) tarafından
Kiz sacmalama oyle omurmu gecer ne kadar bekleyeceksiniz daha kac ay :) duyarsin tabi annelik bu demek. Esim bana diyoki hatta nasil duydun sen onu ya ben misil misil uyumusu.
(714 puan) tarafından
Aslında kayinvalidem falan da geldi evdeler ben uyanmasam illa ki biri uyanır kapıyı açık brakip uyuyorum ama hep aklımda kötü şeyler var kusar boğazında kalır gibi şeyler
(10,023 puan) tarafından
Kiz yaninda birileride varmis daha ne istiyosun. Valla bilmiyorum canim ben hic oyle evhamli biri olmadim
(714 puan) tarafından
Ben çok evhamliyim galiba
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Nefesini bile dinlerdik☺️ama dinlenmeden daha kötü olursun alarm kur duyarsın asıl boylw uykusuz kalırsan duymazsin
(714 puan) tarafından
Ama uykuya geçemiyorum 2 kere uyuyakaldm bağırarak uyanıp eşime çocuk ezildi çocuğa busey oldu diye bağırmisim
(13,821 puan) tarafından
Neden bu kadar tedirginsin bebek nerde uyuyor
(714 puan) tarafından
Bebek benimle aynı odada uyuyor ama ben korkuyorum eşimle sırayla uyuyoruz o uyuyor ben uyanıyorum ben uyuyorum o uyanık bekliyor
(13,821 puan) tarafından
Başka kimse yok mu yardımcı
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Oğlum 7 buçuk aylık ve üçüncü çocuğum. Her uyutmam da şimdi kalkar şimdi ağlar diye bı turlu yatıp uyuyamıyorum kalktı mı kalkacak mı derken 1 saat 2 saat geçiyor çocuk uyanıyor ben uykusuz kalıyorum. Öyle gidiyo valla büyüse de :)
(714 puan) tarafından
Böyle bisey miydi ya :D valla çok zormuş
(3,151 puan) tarafından
Öyleymiş uyusa aslında sesini duyarım başka odadan bile çocukların dönmesine ağlamasına kalkıyorum ama işte tam dalarım uykuya uyanırsa salakk gibi Olcam diye uyancak mi uyanır mı diye beklerken çocuk uykusunu almış oluyo ben kaliyom :) annelik zor vesselam:)
0 oy
tarafından
Öyleydim canm maf olmuştm valla . Kendine bu eziyeti yapma . Ağlasa ne kadar uykun olursa olsn duyuyosn emin ol 
(714 puan) tarafından
İnşallah öyledir ev kalabalıkken deneyeyim sonra eşim de gece nöbetlerine gidiyor asla uyuyamam
0 oy
tarafından
Öyle değildim. Valla uyusunda bende iki dk uyuyun diye yer arıyordum hortlak gibi geziyordum 
(714 puan) tarafından
Benimki saatte bir 2 saatte bir uyanıyor uyusam uykumu almış olurum
tarafından
Ne güzel benimki o kdr uzun uyumuyordu. Ve uzun süre uyanık kalıyordu. Çok kotu zamanlardi
0 oy
(2,829 puan) tarafından
Başlarda öyle oluyor ama sonra alışıyorsun canım uyursun merak etme. Bide iç güdüsel olarak öyle uyuduğun için en küçük sesine uyanırsın zaten. Kendini yorma uyumaya çalış. 
(714 puan) tarafından
Bugün uyumayı deniycem artk olursa
(2,829 puan) tarafından
Uyursun dinlenmeye çalış 40ınız çıktıktan sonra daha rahat ediyorsunuz bende öyle olmuştu ama o tedirgin yatış hep var olcak sen uyumaya çalış.
0 oy
(1,110 puan) tarafından
O kendini duyurur canım yanında uyu o uyufukça dinlen
0 oy
tarafından
Yat uyu merak etme analik oyle bisi ki çıt sesine uyanacaksin :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aynı anda iki çeşit uyku ilacı içiyorum. En derin uykumda bile öksürmesini, seslenmesini falan duyuyorum. Yat uyu duyarsın eziyet etme kendine. Bu arada Allah size bağışlasın gözünüz aydın olsun. 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
İlk zamanlar evet bide bebeğim biraz ağlayıp susuyordu sesi guclude değildi alarm kurmaya başladım 15 dakikaya felan sonra herkes 1 saate kur 2 saate kur felan dedi de ben bebeğimin sesi guclenene kadar 15 dakikaya kuruyordum bide sana bişi diyim mi duymam diye korkma çünkü cidden duyuyorsun benim bebeğim beşikte kipirdasa bile duyuyordum ama anne yüreği İste
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yoo değildim uyusa da uyusam diye bakıyordum. Ağlayınca neden duymayasın yani dibinde zaten cocuk 
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Yok valla böyle değildim uyusa da bende bir an önce uyusam diye gözünün içine bakardım 
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Cok mu agir uykun 
0 oy
(100 puan) tarafından
Bnde yeni doğum yaptım sayılır 2 ay 12 günlük kızım annelik piskoloji si galiba tam 2 hafta boyunca sabah kadar başında beklerdm uyumazdm dinlemezdim bir süre sonra geçiyor ama keşke dinleseydim dikislerim hala ağrıyor inan ki sen de aynı hataya dusme
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Bende az uyurdum 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Çok uykusuz kalırsan daha derin uyursun duyma ihtimalin düşer canım hem dinlenmezsen sütün de etkilenir. Zaten saat başı emzirmek için alarm kurarsın o bir saatlerde uyu
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Canım su hayatta ki en ağır uykusu olan insanım. Senin gibi düşünüp 3 gün uyumadım. En son halisulasyonlar görmeye başladım. Sonra uyudum ve en ufak sesine uyanır oldum. Şuan 2. Bebegim 2 aylık. Emzigini ağzından çıkarsa gözüm açılır. Allah o hissi veriyo duyuyosun merak etme. Dinlenmez uyumazsan süt üretimi azaliyo. Dinlen uyu 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimmm (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Minekm (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
20 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,415 soru

11,357,094 cevap

34,834 kullanıcı

...