+1 oy
530 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (208 puan) tarafından
Burası sohbet yeri değil biliyorum ama merak ettiğim için sordum. Sorum yukarı da, ben hiç aşık olmadım. Bu yüzden sormak istedim. 

37 Cevaplar

+1 oy
(13,889 puan) tarafından

Aşk hep biter ya sadece. Saygı sevgi kalır diyorum ben

tarafından
Bende bitmedj valla
-Reklam-
+1 oy
(11,217 puan) tarafından

Hiç görmediğim bilmediğim halde  ne kokusunu ne sıcaklıgını hiç duymadıgım halde kmlerce uzaktan bıle sarılmak ve koklamak istediğimde aşık oldugumu ve ten uyumu denılen seyı yakaladıgımı anladım ;) 3. 5 yıl sınırlar ötesi bir aşk ve sonunda kavusma elhamdüllilah

(2,831 puan) tarafından
Nasıl tanıştınız
(11,217 puan) tarafından
Netten 10 yıl önce
0 oy
(7,595 puan) tarafından
Bende bilmiyorum 
0 oy
tarafından

Onun tek teline zarar geldiğinde canımın yandığında anladim<3

(7,251 puan) tarafından
Aşk kadın beeeee❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından

Burası sohbet yerı kız :D valla yanındayken heyecanlandıgımda, kendımden cok onu dusundugumde anladım, mesela bıryere gıderken onun montu ınceydı kesın üşür dıyıp kendım kot ceketle dısarı cıkardım, bir de aşk anlatılacak bırsey degıl kalbınde hıssetmen lazım♥️

(208 puan) tarafından
Mutluluk ikinizi de :) ne yazacağımı bilemedim ya ;)
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Yabancı olarak oturduğumuz masada kendi hayatından bir detaydan bahsettiginde saçma bir şekilde kiskanmistim. Aslında bu aşktan da ote belliymiş evlenecegimiz içime doğmuş.  
0 oy
tarafından

Sohbet yeri burasi ya :)

Onca farkliligimiza taban tabana zit karakterlerimize sevgiliyken onlarca kere ayrilik karari vermeme ragmen her seferinde kosup ona sarilmamdi benim icin. Evet dedim bu adama asigim :)

0 oy
(1,367 puan) tarafından
Onu gördükçe midemde uyuşma olurdu. Kelebekler uçuşuyor derler ya o misal ❤️
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Aşık olmadım görücü usulü evlendik sonradan sevdim ama aşk baska onu yakalayamadik
0 oy
(12,522 puan) tarafından
Vazgeçemeyince 

Eşime kadar kendimden başka  kimse önceliğim olmadı
0 oy
tarafından
Göğsüne başımı koyduğumda uykum geldi,öyle bi huzurdu ki anlatamıyorum hala❤Sesini,kokusunu,bakışını herseyini seviyorsun yanında olsun her an istiyorsun...
0 oy
tarafından
Aşık olmadım herhalde 
0 oy
(9,957 puan) tarafından

Ayy aşk oyle biseyki :angel: karsidan geldigini gorsen konusmasan o seni gormese bile kabinin pir pir pir yerinden cikmasi :angel:<3

0 oy
(1,729 puan) tarafından

Suriye'de görevdeyken ona bir şey oldu sanıp ağladığımda <3

0 oy
(2,537 puan) tarafından

13 yaşında sevmişti eşim beni <3 iyi ki sevdik iyi ki evlendik. Eşimle çok iyi arkadaştık her gün okula birlikte gidip gelirdik bir gün eşime neden gömleğinin kollarını katlamıyorsun hava sıcak demiştim sen katla o zaman demişti  ben de katlamıştım o an sevmiş beni. 2008 yılında yaz ayıydı üzerinde beyaz gömlek gri pantolon vardı. Eş seçimi çok önemli kızımın geleceği için çok önemli. İyi ki kızımın babası en iyi okul arkadaşım oldu <3

0 oy
(12,734 puan) tarafından
Burası sohbet yeri aslında uygulama içinde:) gerçekten olduk mu olduğumuzu mu sandık acaba? Kafamda deli sorular ben eşimin yanında kendimi çok rahat hissediyordum bu hisse kapıldım ablalarima falan hep öyle anlatıyordum ailemden biri varmış gibi hissediyorum diye o hisle bana aile olabileceğini düşündüm 
0 oy
(2,677 puan) tarafından

Evli degilmisiniz eşinizle severek evlenmedinizmi 

Gözlerine bakınca anladım 

evlenmek istemiyordum o yüzden eşimle gorusurken hep bitsin istedim ama gönlüm kaymış birakamadim ne yaptıysam hayır diyemedim 
Ama böyle kör gözlülukle başlamadı yani aşk değilde sevgi diyelim eşimi seviyorum.
Esim aşik oldu ama bana:)
0 oy
(383 puan) tarafından
Onunla huzurlu olduğumda mutlu ediyodu sürekli konuşmak yan yana olmak istiyodm bakışı konuşması sarılması herşeyi ile huzur aldım sevdim bı anda
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ben bana aşık olan adamla evlendim :) aşık sonradan oldum heralde :)))) 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
poh poh kararlar aldığımı anlayınca 

İlgili sorular

+1 oy
38 cevap 611 göst.
0 oy
2 cevap 67 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ytdcg (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 172 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu