0 oy
468 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından
Kızlar cuma günü çay içmeye gittim, birbirimizi ziyaret ederiz bir kaç aileyiz gurbette.... 

Bir arkadaşım 9 yıldır 2.çocuk olmuyor 

Diğer arkadaşım da 7 yıllık evli  42 yaşında bebeği olamuyor ... Doktorlar herşey iyi dedi. 

Misafirliğe gittiğimiz ortak arkadaşımız da benim hamile olduğumu söyledi çunku artık 14 . Haftaya girdik. Ben herşey yiyemiyorum  şuan , karnım da belli olmaya başladı 

Herkes bu güzel habere sevindi ama bebek çok istiyor ikisi de, ben hepp dua ediyorum onlara 

Uzulmuş gibi idiler, benim için sevindiler aslında iyi insanlar 

Sürekli bi hasretle bana baktılar çok kötü hissetim kendimi, herkesin imtihanı farklı işte, duadan başka bişey gelmiyorum insanın elinden 

Rabbim onlara da nasip etsin inşallah... 

11 Cevaplar

+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Amin kuzum amin 

Bol bol oku kendine
-Reklam-
+1 oy
(13,841 puan) tarafından
Amin Rabbim isteyen herkese nasip etsin benim de arkadaşlarım var hep dua ederim Rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin
(5,132 puan) tarafından
Aminn
+1 oy
(2,705 puan) tarafından
Ablamında olmuyor 20yıldır ve bızden kım hamıle kalsa elalemden öğreniyor:(( bız diyemyoruz hamıleym dye 
(2,705 puan) tarafından
evet aslında dedıgınzda haklısınz buda cok mantıklı ne bıleyım üzülcek diye korkumuza söyleyemıyoruz bıde ondan kucuk olunca saklamıyorm ama bendende duymasn diyorum :( ne bıleyım ya
(665 puan) tarafından
Höşmerim o kadar haklısın ki.. sizinde üzmemek için yaptığınızı biliyorum ama bu daha kırıcı
(2,694 puan) tarafından
Dua edebilir birlikte yaralarımızı sarabiliriz sevgi iyi niyetle hicbirsey kötüye gitmez. Söyleyin bilmiyorum ben bu cekinenleri hissettiğimde daha bı içine kapanık oluyorum bikac kez bunu yaşadım ve o kişilere bunu ifade ettim. Bir insana hamile olduğunu demiceksen hiç öğrenmemeli öyleyse çünkü o çocuk doğacak büyücek zaten ogrenicek canim soradan yabancı gibi öğrenmesi daha vahim
(2,705 puan) tarafından
Haklısın canm tavsıye ıcın teşekkür ederım.Rabbım isteyen hakeden hayırlısı ıle saglıklı evlatlar nasip etsın inşallah
(2,694 puan) tarafından
Amin canim isteyen herkese.. hamile olanlara da sağlıkla kucaklarına almayı Rabbim kaldiramayachimiz yük vermesin

Evet salihacim kesinlik bu davranışları hissettiğim yerde rahat edemiyorum enerjimidir nedir geliyor böyle gerek yok bence. Cocyktan başka şeylerde var hayatta herkesin imtihanı farkli
0 oy
(1,015 puan) tarafından
İnan insanin elinde olan bisey deyil o hiss.bende oyleydim onun olmasin benim olsun demiyordum da neden acaba diye soruyordum kendime.Rabbim onlara da nasip etsin insallah yaa.cok kotu bi hiss 
(5,132 puan) tarafından
Rabbim onlara da nasip etsin inşallah, çok kötü his
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah bende bekledim bu haberin gelmesini ve geldi şimdide dış gebelik olma olasılığı varmış Rabbım ne verirse hayırlısını versin çok zor bir durum Rabbım aratmasın kimseye 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Evet çok zor bı durum insanın elinde değil ne kadar sevinsede üzülmüştür ister istemez rabbim BAKABİLEN herkese nasip etsin inşallah benimde görümcemin olmuyor ben hamile olduğumu öğrendiğim zaman soyleyemedim ona nispet gibi olmasın diye annesine falan söyledim dedim arayamadim onlarda saçmalama ara senden duysun dedi aradım çığlık attı sevindi rabbim onada versin inşallah arkadaşına da vardır elbet bir bildiği Rabbimin 
0 oy
tarafından
Aminnn aminnn Aminn 

Rabbım kimsenin kucağını  boş  bırakmasın 
0 oy
(2,694 puan) tarafından
Çocuğu olmayan insanlara bu yaklaşimlar hisler bana doğru gelmiyor. Hepimiz bı imtihan dünyasındayiz bugün varız yarın yokuz kimsenin kimseden ne eksikliği ne fazlalaigi yok dünya hayatında olan herşey oyalanmadan ibaret olduğunu Rabbim zaten buyuruyor.biz meylediyoruz insanı icgudulerle bicok şeyi istiyoruz sadece.  O yüzden kendini kötü hissetme bunu söylemen de normal hamile kalman da ben şahsen etrafımda kimsenin çocuğum olmuyor diye değişik hislere girmesini istemem sosyal hayatım olmak zorunda sonuçta yanlizlaşmak kime iyi gelir ki? 
0 oy
(665 puan) tarafından
Emin ol onlar sana böyle hissettirmemek için çabalamislardir. Allah isteyen herkese nasıp etsin o duyguyu iyi bilirim.
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Allahım tez zmnda kucaklarini doldursun inşallah 
0 oy
(13,890 puan) tarafından

Rabbim onlarada nasıp etsin inşaallah 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 110 göst.
0 oy
5 cevap 217 göst.
0 oy