0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Bir önceki postalardan bilen bilir neyse kizlar benle eşim calisiyoruz paralar herşey bir sadece evimiz ayrı zaten kavga tartışma olmuştu kayinbabam ise gelme filam demişti 2 gün gitmedim dün gittim (gece vardiyasında ) çalışıyorum bugünde gitcektim akşama kadar uyuyorum genelde onlar yemek hazırliyo hergun dün dişçiye gitti hazırlamadi yoktu çünkü neyse bugünde uyu du uyudu kızımı alıp gezmeye gittiler ben şok hani ben bekliyorum sofra kurcak yemek yicez filan herkesin evinde olan kavgalardan evet bizde de oluyor kaynanam i bir turlu anlamıyorum maaş kartları  kayinbabamda hani daha ne istiyor asla anlayamıyorum  kavga etmiştik 4 gün önce filan bu kadar tavır yapmasi gorumcemle birbirlerinin aynısı ya diyorum neden yemek hazirlamadiniz sabah işten geldiniz yemek yediniz diyor ***** mısın akşam ise gitcem gececiyim diyorum gorumcemde gram beyin yok bilmiyorum ne olcak kızıma da doğru düzgün bakamiyorlar 

5 Cevaplar

0 oy
(2,585 puan) tarafından

Evinizi paranizi ayirin her sey o zmn duzelir

Bu arada kizini saba sormadan mi alip goturmusler?
-Reklam-
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Maaşınızı kendiniz alın. En azından sen kendininkini al. Olmadı dışarıdan bile yemek yersiniz ya da kızına bakıcı tutar ya da kreşe verirsin. Sen çalışacaksın ve maaşı başkaları alacak. Çok saçma
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ayirin niye paralar bir ki?
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Sjsjsjsj kusura bakma aman ha bişi diyecem de yani şahsınıza değil.. Bunlar eşinle seni yani iki enayi bulmuşlar vuruyorlar babam vuruyorlar. Kız ne demek kartlar elinde maaş onlarda.. Sen çalış eşek gibi onlar yesin. Valla ne iyi gelinsin senden her eve lazım. Töbe yarabbim. Ee madem ikinizde çalışıyonuz ayırsana evini.. Ver o cocugu dq kreşe adam gibi eğitim alır bakım olur. Kafan rahat eder. Birikim falan yaparsınız.. 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Senin ekmeğinden kaynanana kayınpederine ne niye veriyorsunuz ki alın huzurunuz olsun

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 671 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 647 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 758 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde kertenkelebek (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 396 göst.