0 oy
965 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
 Kapıcı dairesine taşınmışlar ben bebekle hiç görmedim ne eşini ne kendisini ilk defa 2 gün önce yanlışlıkla bizim faturayı yatırmış kapıya geldi adam eşim evde diye açtım ama söyledi tamam biz halledelim dedik yarım saat kadar sonra tekrar kapıya geldi eşim kontrol edememiş bizim faturalarimizi  muhasebeci ödüyor biz ona veriyoruz herneyse iki gün yoktum dün eve gelirken kapıyı çaldim eşim bebeği alıp kapıda bekledi ben kalan eşyalarà arabaya gittm adam tekran kapıya çıkıp yardım edeyim mu dedi yok abi sağol dedim girdim sabah zil çaldı normalde yan komşum gelir kapi ma sadece gittim ki o adam elinde çay bardağı biraz çamaşır suyu verir misin dedi o An kapıyı kapatmak da aklıma gelmedi beklerken doldurdum verdim ama sonra çok rahatsız oldum eşimi aradım onun eşi de bugun evdeymis ben ölum kalım olmadıkça eşimi asla bi kadının kapısına göndermem o da gitmez zaten bide baya ayakkabı var kalabalıklar belli yani eşi gelsin istesin litre vereyim ben onda değilim ana sizce normal mi eşi evde benim eşim yok belli kapıya adamın gelmesi eşimw dedim bu defalık yöneticiye söyleme ben gelirse abi esin gelsin eşim rahatsız oluyor der terslerum  dedim ama çok tedirgin oldum bidaha kapıyı açmayi da düşünmüyorum 

23 Cevaplar

0 oy
(158 puan) tarafından
Yok de kapıyı suratına kapat çok saçma geldi bana ne kadar saçma sapan bu şey insanlar var ya 

Bizim de yönetici karşı komşumuz geçen çocukların beslenmesi için poğaça almaya gidiyordum sabah saat 8.00'de kapıyı açtım onlar da kapıyı açtılar günaydın dedi eşim de ayaktaydı kapıyı kapattım hiçbir şey demedim ayakkabılarımı giydim aşağı iniyordum Ebru günaydın dedi duymadın mı dedi eşim oradan hayırdır ya dedi ben senin karnına günaydın diyor muyum dedi abi bak laflarına dikkat et benim hanıma sen kimsin günaydın diyorsun dedi boş insanlar ya dengesizler

Yemin ediyorum var ya sinir oluyorum öyle insanlara bir daha gelirse kapıyı açmayın ya da açın varsa bile evde yok deyin kapıyı pat diye suratına kapatın
tarafından
Çok itici ya bide eşim bazen gece nöbeté kalıyor çok rahatsız oldum hafta şonu esi evdeymis bidé
-Reklam-
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Açık açık şöyle abi bişey lazım olunca eşin gelsin sen zahmet etme de o anlar zaten
tarafından
O kadar yumuşak söylemeyi düşünmüyorum zaten Zile basıyor bebeğim uyuyor iyi bir teralemk lazım

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 1,695 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde Eminedoganyy (44 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 323 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 799 göst.
9 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sevdagogebakan (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 427 göst.