0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Eşimin ailesinin evindeydik geçen gün maç vardı orda izliyolardı oğlum durmadı ben de pantolonla rahat edemedim hadi kalkalım dedim eşim hemen sinirlendi maça bakamıyorum diye senin derdin ne diye üstüme geldi çocuk durmuyo bende rahatsız oldum evimize gidelim dedim kayınvalidem hemen çocuk her gün durmuyo kocanın ne sigarası ne içkisi ne de kahveye gitmesi var dedi demedi ki oğlum karın haklı rabat edemedi çocuk da çok bunalttı artık gidin demek yerine karın istiyo ki kocam benim dizimin dibinde dursun amacı o dedi eşim iyice sinirlendi annesinin dolduruşuyla ve ben kıkımı çıkarmadım annesine saygısızlık etmedim çocuğumu aldım çıktım ve eşim hala annesi için kavga ediyo bana hak vermiyo kafayı yicem lafları yiyen benim susan benim ama suçlu mu oldum  :(

14 Cevaplar

+3 oy
(8,081 puan) tarafından
Eşin de haklı aslında mac izliyormuş bir pijama rica etseydin rahat etmek için 
-Reklam-
+2 oy
(15,745 puan) tarafından
Haklı tabi ki eşin yani rahat edemiyorsan ona göre giyinseydin maç bittikten sonra gidersiniz bu şekilde buyutmenin bir anlamı olmazdı 
+1 oy
(1,939 puan) tarafından
Sen haklısın bence maçına evde bakaymis cok mu önemliymiş kaynanan da fena arayi bozmak ixin hemen karışmış ya hep sussaymis ya da bunlari demesi ne alaka yangına körükle gitmjs 
+1 oy
(3,156 puan) tarafından
Şu kaynanalar yatcak yerleri yok tabi hepsi böyle değildir ama ne diye oğullarına veriyolar fişeği sonra geçip kenara izliyolar olanları
+1 oy
(617 puan) tarafından
Keşke bu kaynanlar her şeye karişmasalar 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Valla bende çocuklu olunca gitmiyorum artık hiç bir yere ne anneme ne onun ailesine cnku cocugumunda düzeni uykusu herşeyi bozuluyor.
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Vala cnm bnm esimde Maçkolik eve satın alır maçları. Biz kızımla ayrı odada dururuz. Bide agrasif oluyorlar maç varken ben hiç bişi demem cnki bilirim huyunu. 
0 oy
(37 puan) tarafından
Yani hadi kalk gidelim demissin belki yanlış anlamışlar ama eşinle sende tatlı dille konuş onun bunun için eşinle aranı bozmaya değmez rahat edemiyordum birde çocuk durmuyordu bunun için de başka bir amacım yoktu dersin 
0 oy
tarafından
bazı zamanlar bizde kalırız akşama kayınvalidemler düşünür gidin der mesela eşim işten ancak gelir yada bir yere gittiyse sinirlenir ederim ama eşime anlatırım sende haklısın ama eşin de izlemek istemiş kayınvaliden abartmış öyle abartmasa bu şekilde olmazdı 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Kaynana karismasa iyi olurmustu ama bazi erkekler maca duskun mac icin de esini kirabiliyo keske macin bitmesini bekleseydin az idare etseydin canim
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Vermiş kaynanan ateşi maşallah

0 oy
(874 puan) tarafından
Sen annene gitsen keyifli olduğunuz bir anda esin teklif etse gidelim dese çocuk huysuzlandi dese  sende uzulmezmiydin o anda cocugunu Arkada bir odada uykuya geçirip devam etmezmiydin keyifli anina demezmiydin kocana ilk defa mi giyiyorsun bu kıyafeti iki saat dayanamadin mi 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Tek basina gitsin anasina izlesin bi zahmet.senin yükünü almicaksa donup kicini mac izlicekse senn durmayan cocukla orda ne isin var.gitme bacim tek gtsin.
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Maç izlerken erkeklere dokunmyacaksin bende dün maç izlerken şu yatak çok güzelmiş dedim dur şimdi onun sırası mı dedi 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 220 göst.
21 Aralık 2022 Aile kategorisinde Busra y (938 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,052 göst.
0 oy
12 cevap 306 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 374 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu